به آرامی و قطعا ما خانه عبادت از ظهور مستند

توسط GARY زمینه و سالی STAPLETON

برای اولین بار در دو ماه وجود دارد, کف زدن و آواز و یاران در داخل Stithton کلیسای باپتیست در ردکلیف کنتاکی به عنوان اعضای جماعت بازگشت به پناهگاه برای یکشنبه صبح خدمات. وجود دارد نیز ماسک ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله.

در تعطیلات آخر هفته هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خانه عبادت ضروری و خواسته فرمانداران به بازگشایی آنها برخی از عبادت سراسر کشور رهبری برای مکان های خود را با متعدد احتیاطی در محل.

این خدمات در ایالات متحده به دنبال یک کوره در رفته دو روز است که در آن حداقل یک فرماندار توافق با رهبران مذهبی در مینه سوتا به سهولت محدودیت در فرد خدمات در حالی که یک دادگاه تجدید نظر فدرال را تایید کرد دیگر ادامه shutdown از خدمات است.

برای Stithton باپتیست بازگشایی نیست در مورد محدودیت مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و یا انتشار دستورالعمل توسط مراکز فدرال برای بیماری کنترل و پیشگیری برای بازگشایی ایمان سازمان.

در مه 8, یک دادگاه فدرال متوقف کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear موقت ممنوعیت تجمع جمعی از اعمال در فرد مذهبی خدمات پاکسازی راه را برای روز یکشنبه کلیسا با دستورالعمل. کشیش دنور Copeland گفت: جماعت جلسه در پارکینگ کلیسا برای رانندگی در خدمات پس از مارس 29 و نه با عجله به عقب و حتی خود پناهگاه فضا با 33 درصد اشغال مورد نیاز است. “ما فقط نبودند آماده” کشیش گفت. آنها برنامه های خود را به نگه داشتن فرد در خدمات سه هفته پیش.

Copeland گفت: روز جمعه CDC انتشار “ساخته شده و در آن تمام حلال” برای زمان بازگشت خود را به در خدمات کلیسا. در یک پناهگاه که از نظر قانونی می تواند جای 1,400 طبیعی یکشنبه حضور 200 است. یکشنبه هر پیو مشخص شده بود به اجرا اجتماعی فاصله و کیسه های فردی و از ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست در دسترس بودند در هر سه ورودی که باز مانده بودند قبل و بعد از خدمت.

تنش بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی خانه عبادت متنوع توجه دولت به مناطق مختلف تنظیم سرعت خود را برای کاهش بیماری همه گیر stay-at-home سفارشات. در حالی که بسیاری اعلام کردند که سر فرد در خدمات بعدی یکشنبه در پنطیکاست دیگران پیوست Stithton امروز در بازگشت به مکان های خود را ،

ایمان کلیسای باپتیست در Palmhurst, تگزاس, غرب McAllen, برگزار می شود یک ساعت خدمات. کلیسا اعلام کرد برنامه های خود را بر روی وب سایت خود را در مارس 19, همراه با یک لیست گسترده ای از اقدامات از جمله اصرار اعضای بیش از 65 یا کسانی که با سیستم ایمنی بدن آسیب پذیری را در نظر بگیرید مشاهده خدمات آنلاین.

“ما در حال انجام بهترین های ما به دنبال آنچه دولت خواسته است ما را به انجام. اما ما همچنین می خواهید قادر به سعی و خدمات پس از این است که احتمالا چگونه آن را به دنبال حداقل چند هفته” نی نی Wychopen II, دستیار کشیش گفت: شرکت کنندگان.

در پیام خود کشیش ارشد R. David Harris همچنین با تاکید بر محتاط رویکرد است. “کلیسا جمع مهم است اما در این مرحله هنوز هم وجود دارد مسائل مربوط به سلامت و ما هنوز هم نمی دانم که در آن همه چیز در حال رفتن,” او گفت:.

بسیاری در جامعه مسلمان در زمان های مختلف مسیر در جشن عید فطر — جشن شکستن سریع — که نشانه پایان ماه رمضان که مسلمانان پرهیز از مواد غذایی و نوشیدنی از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب است. درست مثل آنها در ماه رمضان بسیاری از متوسل به در خانه عبادت و تکیه بر تکنولوژی به صورت آنلاین گردهمایی موعظه و, در حال حاضر, عید, سرگرمی.

شیخ یاسر قاضی ساکن محقق در شرق Plano مرکز اسلامی در تگزاس تحویل یک عید خطبه پخش آنلاین از یک مسجد به روی عموم بسته شده. خارج خود در مسجد سازماندهی یک درایو-از طریق عید, جشن, یکی از بسیاری در مساجد سراسر کشور برای کودکان و نوجوانان در ماشین را انتخاب کنید تا مغز گردو و غیره در حالی که کیسه های اجتماعی حفظ فاصله.

بیش از آخر هفته حداقل یک بن بست فرماندار کاسته در حالی که یکی دیگر شدت یافته است.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد او اوراق خود را 10-فرد محدود در تجمعات و کلیساها اجازه می دهد برای باز کردن در 25 درصد اشغال اگر برخی از دستورالعمل های ایمنی هستند دیدار کرد.

در حالی که رهبر مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس اسقف اعظم برنارد Hebda استقبال تغییر او گفت: parishes باید باز نمی شود اگر آنها احساس نمی کنم آنها می توانید ملاقات اقدامات ایمنی. کلیسای کاتولیک روم و کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی جماعت اعلام کرده بود آنها برنامه ریزی شده به زودی Walz را سفارش قبلی.

در این نبرد بیش از فرد ادامه داد: خدمات در کالیفرنیا است. تقسیم 9th مدار دادگاه تجدید نظر پانل تایید کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را مبنی بر فرد خدمات. او قول داد به ارائه برنامه های جمعه برای چه نهادهای مذهبی می تواند بازگشایی شده است. بسیاری در کالیفرنیا در حال حاضر اعلام کردند که با نقض دستور دولت و نگه دارید در فرد خدمات یکشنبه آینده در پنطیکاست.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان دیو Kolpack فارگو داکوتای شمالی; Chris Weber در لس آنجلس و مریم Fam در زمستان در پارک فلوریدا کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

___

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>