پلیس هنگ کنگ آتش می بارند از گاز اشک آور در تظاهرات

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ پلیس اخراج می بارند از گاز اشک آور در محبوب خرید منطقه به عنوان صدها نفر به خیابان ها ریختند جمعه به راهپیمایی علیه پیشنهاد چین دشوار امنیت ملی قوانین برای شهرستان.

Pro-حامیان دموکراسی در هنگ کنگ به شدت انتقاد پیشنهاد چین برای تصویب قوانین امنیت ملی قانون است که ممنوعیت secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم در نیمه خودمختار سرزمین است. منتقدان می گویند آن می رود در برابر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده های شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

در بعد از ظهر یکشنبه جمعیت معترضان با لباس سیاه در جمع کازوی خلیج محبوب خرید منطقه در اعتراض به این قانون پیشنهادی. معترضان شعار می دادند شعار “ایستاده با هنگ کنگ” “آزاد هنگ کنگ” و “انقلاب از زمان ما است.”

برجسته activitist Tam Tak-چی شد بازداشت شده در جریان تظاهرات برای آنچه که گفته شد غیر مجاز مجمع. تام گفت: او به یک “بحث بهداشت” و معاف از اجتماعی-فاصله اقدامات منع کرده است که تجمع بیش از هشت نفر است.

تظاهرات آمده دو روز پس از ارائه لایحه شد ارسال شده در جمعه باز روز ملی چین جلسه قانونی. روز یکشنبه تظاهرات در حال ادامه یک monthslong دموکراسی است که در سال گذشته آغاز شد و در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان.

قانون جدید انتظار می رود به تصویب رسید, on May 28, خواهد دور زدن شهر مقننه و اجازه می دهد که هنگ کنگ دولت برای راه اندازی سرزمین اصلی سازمان در شهر جرقه ترس است که این اجازه را می دهد که چینی عوامل به بازداشت خودسرانه افراد برای فعالیت تلقی می شود طرفدار دموکراسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>