نظر شما: نگه داشتن همه ما امن توسط کمک های مالی کارگران خط مقدماین COVID-19 همه گیر است و به ما یادآوری چقدر ما با تکیه بر مردم از جمله بهداشت و درمان حرفه ای رانندگان تحویل فروشگاه مواد غذایی کارکنان و خدمات عمومی کارگران.

من یک پرستار عملی مجاز در Gino J. Merli جانبازان مرکز جایی که من ارائه مراقبت های بهداشتی به جانبازان و همسران واجد شرایط که غیر فعال هستند بیمار و یا نیاز به مراقبت های تخصصی. من در خط مقدم این نبرد در برابر COVID-19. من شده اند قادر به ماندن در خانه و خودم جدا از مردم است. مردم تکیه بر من. من نیاز به رفتن به محل کار.

محل کار من است با بودجه عمومی نهاد و من از ترس پیامدهای درآمد از دست رفته و کاهش بودجه که به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه از این بحران است. است که چرا من اصرار دولت فدرال به تصویب قابل توجهی در بودجه برای دولت, دولت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر حمایت.

اگر ما نمی تواند بودجه مناسب کار من و که از تعداد بی شماری از کارمندان از جمله کسانی که در خدمات اورژانس جاده خدمه بهسازی اصلاحات و آزادی مشروط و عفو مشروط کودکان و جوانان از خدمات بهداشت و درمان و بیشتر در معرض خطر هستند که ممکن است هر دو امنیت عمومی و امنیت اقتصادی جوامع ما.

محافظت از کارگران در خط مقدم توسط: 1. عبور اضطراری بیماری های عفونی استاندارد حفاظت از خط مقدم کارگران در همه کشورها; 2. حصول اطمینان از تمام کارگران مورد نیاز PPE و تجهیزات پزشکی مانند N95 ماسک و هواکش قانع کننده از رئیس جمهور به طور کامل استناد دفاع تولید عمل می کنند; و 3. به اندازه کافی بودجه دولت دولت.

ارسال نامه ای به نمایندگان و سناتورها بخواهند که آنها صندوق خطوط مقدم جبهه به طوری که ما می تواند به مبارزه با این بیماری همه گیر و دوباره باز ما اقتصاد است. خدمات عمومی کارگران در حال انجام بخشی خود را. اعضای کنگره نیاز به انجام آنهاست.

جولی Zabrowski

اسکرانتون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>