ویروس اقتصاد تهمت و مانع راهحل پیشنهاد برای خانه

توسط آلن فرهم

واشنگتن (AP) — جمهوریخواهان هستند brandishing آخرین سلاح خود را دشوار مبارزه برای کنترل این نوامبر: رای توسط نسیم دموکرات ها برای تصویب یک از 3 تریلیون امیدوار کننده منافع برای مهاجرینی که وارد آمریکا به طور غیر قانونی.

آنها همچنین خود را جشن دموکراتیک برگزار شد خانه صندلی در شمال لس آنجلس. آنها می گویند این نشان می دهد که آنها می توانند با پیروزی در حومه ولسوالی که رای دهندگان میانه فرار عربستان از دو سال پیش هزینه آن اتاق اکثریت.

وزش ولسوالی زنگ شهرهای آمریکا هنوز کلید خانه میدان نبرد. هنوز پنج ماه از روز انتخابات, جمهوری خواه, چشم انداز برای برنده شدن کنترل به نظر می رسد باریک.

کدام یک از کاندیداهای اصلی بر دوش دارد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی محبوبیت با حومه رای دهندگان خود را و آنها را به صورت یک برنامه به طور بالقوه فلج جذب سرمایه نقطه ضعف در برابر محوری دموکراتیک امتیازهای.

مقابله با معایب آن همه مشکل تر است برای توافق کنگره نامزدها در دوران

“برای بسیاری از رای دهندگان 2020 انتخابات خواهد بود یک همه پرسی رئیس جمهور. که خبر بد” گفت: سابق تشکر. چارلی دنت, R-Pa.

ایران با فعالان ببینید باز با عظیم coronavirus لایحه گردد توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. آن خانه گذشت با پشتیبانی از تنها یک جمهوری خواه است.

با استناد به آن پرداخت های مستقیم برای کارگران مهاجر در آمریکا به طور غیر قانونی و دیگر “نادان مقررات” خانه جمهوریخواه کمپین بازوی همه اما قول داد حمله تبلیغات.

خانه لایحه مرده است در ایران به رهبری سنا و مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن. تأکید ناراحتی آن تولید 10 از 30 دموکرات از مناطق مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 انتخابات رای دادند در برابر قانون.

“برای مغلوب ساختن پیشی جستن 30 هر چیزی تهمت مربوط است که در منطقه خطر” گفت: اسکات رید, آمریکا اتاق بازرگانی ارشد سیاسی استراتژیست.

در عین حال پلوسی پر لایحه با اولویت دموکرات ها می تواند در آغوش, از جمله حدود 1 تریلیون دلار برای کمک مالی مبارزه دولت های محلی.

“من” بله “رای نشان می دهد که من در تلاش برای به دست آوردن $612 میلیون به منطقه” گفت: دانشجوی سال اول Rep. اندی کیم D-N. J., با استناد به سهم او گفت: جوامع خود را خواهد دریافت. کیم نشان دهنده نیوجرسی مرکزی منطقه تهمت برنده در سال 2016.

همچنین buoying دموکرات ها در حد متوسط است رای دهندگان بی امان دوست نداشتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساینده رفتار و خشن سیاست. آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات در این ماه نشان داد 61 درصد از حومه رای دهندگان رد از مغلوب ساختن پیشی جستن کمی تغییر بیش از سه سال است.

برای مقابله با است که جمهوری خواهان به دنبال خانه نامزدها مانند مایک گارسیا که برنده این ماه لس آنجلس-منطقه ویژه انتخابات. او یک تاجر بازنشسته نیروی دریایی جنگنده خلبان و پسر یک مهاجر مکزیکی.

گارسیا نشان دهنده nod سمت تنوع برای اکثریت کاخ سفید ایران. جمهوری خواهان به دنبال بیشتر کاندیداهای زن هم امید به بهبود شرم آور نگاه کنید: فقط 13 از 198 آمریکا زنان هستند و دو گذاشت.

گارسیا هیچ سیاسی قبل از ضبط برای دموکرات ها به حمله کوه در می رم اسکریپت در ده ها تن از دانشجوی سال اول دموکرات ها به دنبال انتخاب مجدد است که در حال حاضر باید دو سال از کنگره رای.

Rep. تام Emmer, R -, Minn. که آگهی خود را در اتاق ایران کمپین بازوی نوشت: همکاران که جمهوری خواهان می تواند به دست آوردن مجدد خانه “بهره برداری قانونی پرونده از مخالفان ما با ما در زمینه های گوناگون از نامزدها.”

اما کمبود پول یک مشکل هستند.

تمام 53 باقی مانده آمریکا در صندلی دلاری هدف سال گذشته بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق و اول باید outraised رقبای جمهوری خواه خود را. در همه اما 10 از نژادها که از حزب دموکرات بود حداقل 2-1 مزیت است.

“برای رقبای جمهوری خواه که اصلا بالا نام ID که از نوع مالی ضرر است که تقریبا غیر قابل عبور” گفت: سابق تشکر. کارلوس Palo! R-Fla., که مانند دندانه درگیر شدند و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنها حدود چهار ده خانه 435 مناطق به نظر می رسد به طور جدی رقابتی است. جمهوری خواهان باید کسب 17 کرسی را به نفع خود کنترل کند.

پس از جمهوری خواهان بیشتر رقبا از دموکرات آنها صدمه دیده شده است بیشتر توسط coronavirus shutdown. فقدان چهره به چهره رویدادهای پیچیده جلب توجه و شدت اختلال در جمع آوری کمک های مردمی به خصوص برای کمتر شناخته شده upstarts.

با وجود مجازی جمع آوری اعانه و دیجیتال درخواستهای دو طرف’ فعالان می گویند اقتصاد بیمار و عدم فیزیکی تجمعات را به طور قابل توجهی کاهش سهم. دموکراتیک مشاور سارا الیزابت قطب برآورد پتانسیل کاهش 50 ٪ در دادن به کنگره نامزدهای این سه ماهه های مختلف مبارزه است.

“برخی از مردم ممکن است نوشتن به عنوان بزرگ یک چک به عنوان آنها را سه ماه پیش گفت:” اشلی Hinson یک جمهوری خواه ایالت آیووا قانونگذار به چالش کشیدن دموکرات در کنگره ابی Finkenauer.

هنوز Hinson مطرح سالم 1.6 میلیون دلار از طریق مارس. و او گفت که او “داشتن مکالمه” مورد احتمالا برگزاری فیزیکی کمپین حوادث در اواخر تابستان.

گسترده جمهوریخواه حمله دموکرات ها شامل اتهاماتی که آنها سوسیالیست و انفجار برای حمایت پلوسی برای تبدیل شدن به سخنران impeaching تهمت و سرزنش چین برای این بیماری همه گیر.

با تهمت و اقتصاد تنظیم پس زمینه تن دموکرات ها باید متمرکز بر مراقبت های بهداشتی است که انجام آنها برای پیروزی در سال 2018 است. آنها با تاکید بر جمهوری خواه تلاش برای پایان دادن به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مراقبت های بهداشتی که تضمین پوشش برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“خانه دموکرات فایروال در برابر جمهوری خواه تلاش به دور از مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان در طول این بیماری همه گیر” گفت: تشکر. Cheri بوستس D-Ill., که او را منجر حزب خانه سیاسی تیم.

دموکرات ها باید کرسی های بیشتری از جمله از شمال ایالت نیویورک و شهر نیویورک استاتن آیلند; شهر اوکلاهما; Salt Lake City; چارلستون کارولینای جنوبی; آیووا و ویرجینیا است.

هوستون-منطقه دموکراتیک دانشجوی سال اول Rep. لیز فلچر که سفید است, چهره خوبی از بودجه عربستان رقیب در Wesley, شکار یک کهنه سرباز ارتش. در کالیفرنیا اورنج کانتی دانشجوی سال اول تشکر. گیل کیسنرس که Latino یک مسابقه برگشت برابر جوان, کیم, کره ای آمریکایی سابق دولت assemblywoman.

جمهوری خواهان به نظر می رسد برخی به از دست دادن دو کارولینای شمالی صندلی با تصریح district خطوط و می تواند از دست دادن یکی دیگر در غرب تگزاس. آنها در دفاع آسیب پذیر کرسی در پنسیلوانیا; ایلینوی مرکزی; سیراکیوز نیویورک و حومه آتلانتا و دالاس و هوستون. بالاتر نوامبر مردم در انتخابات ممکن است کمک به دموکرات سرنگونی گارسیا در کالیفرنیا است.

هر مبارزه به نظر می رسد دموکرات ها کشیده شده به فرمولاسیون جمهوری رونالد ریگان استفاده می شود برای کمک به برنده شدن در این سال 1980 انتخابات ریاست جمهوری.

“من از مردم ‘آیا شما مانند مریض تر فقیرتر و ضعیف تر از شما بودند که چهار سال پیش است؟'” گفت: روپیه Kulkarni یک دموکرات به دنبال حومه شهر هوستون صندلی خالی توسط یک جمهوری خواه است. “از آنجا که وضعیت ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>