لیز وستون: باید سالمندان در نظر گرفتن یک وام مسکن معکوس در حال حاضر ؟

وام مسکن معکوس اجازه می دهد تا همسر صاحبخانه به نوبه خود بخشی از سهام خانه خود را به مالیات نقدی آزاد با استفاده از یک وام که نمی مجبور به پرداخت می شود تا زمانی که آنها می میرند و یا فروش حرکت می کند.

که برای تلفن های موبایل خوب به بسیاری از سالمندان مرور مالی خرید اینترنتی در طول coronavirus بیماری همه گیر. اقامت در خانه دستور گرفته اند ممکن است دور مشاغل مورد نیاز به پایان می رسد دیدار در حالی که نرخ بهره پایین و پرنوسان در بازار سهام را در معرض خطر درآمد را از پس انداز بازنشستگی.

وام مسکن معکوس می تواند دقیقا ابزار مناسب در زمان مناسب است. یا آن را می تواند گران اشتباه است. مهم است به درک دقیقا چگونه این وام کار می کنند و به کاوش جایگزین قبل از اینکه شما متعهد.

مبانی وام مسکن معکوس

اکثر وام مسکن معکوس عدالت خانه تبدیل وام مسکن (HECMs) که بیمه شده توسط دولت فدرال است. وام گیرندگان باید 62 ساله یا مسن تر و قابل توجهی عدالت خانه.

مقدار شما می توانید قرض گرفتن نه تنها به شما بستگی دارد سهام و ارزش خانه آن نیز متفاوت است و بر اساس سن فعلی نرخ بهره و HECM محدودیت های برنامه. خود را بالاتر و سن پایین تر غالب نرخ بهره بیشتر شما می توانید به طور معمول قرض. در حال حاضر این برنامه به شما اجازه قرض گرفتن در برابر حداکثر $765,600 در ارزش خانه است.

وام گیرندگان می توانید یکجا در یک خط اعتباری و یا یک سری از به طور منظم پرداخت. معکوس وام های مسکن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت وام مسکن موجود است و یا به خرید یک خانه.

شما لازم نیست که به پرداخت در وام مسکن معکوس حتی اگر شما را تا پایان با توجه بیش از خانه با ارزش است. شما می توانید, اما باد در سلب حق اقامه دعوی اگر شما سقوط در اموال و مالیات و بیمه صاحب خانه و یا صاحب خانه ارتباط هزینه.

معکوس وام های مسکن ارزان نیست

بسیاری از هزینه های گرفته شده از وام خود را درآمد حاصل بنابراین شما لازم نیست به آنها پرداخت از جیب, اما آن را هنوز هم یک راه گران به قرض گرفتن. HECM وام نیاز به 2% چشمگیر وام مسکن پرداخت بیمه به علاوه اضافی 0.5% سالانه هزینه بالای منشاء هزینه ها و وام دهندگان هزینه. هر مقدار قرض شما از جمله این هزینه ها و بیمه تعلق سود که بدان معنی است که بدهی های خود را رشد می کند در طول زمان است.

بسیاری از وام گیرندگان این را درک نمی کنند یا این که بدهی می تواند رشد کند به نقطه جایی که آنها ممکن است هر چیزی از چپ به قرض برابر در شرایط اضطراری و یا به ترک به بچه های خود می گوید: باربارا جونز ارشد وکیل برای AARP پایه و اساس است.

“آنها کاملا درک کنید که چه چیزی علاقه ترکیب به معنی” جونز می گوید. “به طوری که آنها لازم نیست که موجودی در خانه خود را که آنها فکر می کردند آنها انجام داد.”

نگاه در جاهای دیگر برای نیازهای کوتاه مدت

اگر شما در کوتاه مدت نیاز به پول نقد در نظر گرفتن گزینه های دیگر برای اولین بار جونز توصیه می کند. بسیاری از سالمندان کم درآمد را درک نمی کنند آنها واجد شرایط برای کسب درآمد مالیاتی, اعتبار مالیاتی قابل استرداد شکستن که می توانید از قرار دادن پول نقد در جیب شما. شما همچنین می تواند استفاده از BenefitsCheckUp یک سایت اجرا شده توسط شورای ملی در پیری, برای دیدن دیگر کمک به شما ممکن است واجد شرایط. افراد در هر سنی می توانید بپرسید برای تحمل و یا توانایی به جست و خیز پرداخت از خود شرکت وام مسکن و وام دهندگان دیگر.

احتمال دیگر این است که به طور منظم صفحه اصلی وام سهام و یا خط اعتباری. این نوع از وام گرفتن نیاز شما را به پرداخت و وام دهندگان می تواند به توقف و یا کاهش محدودیت خطوط اعتباری اما قرض گرفتن هزینه های بسیار پایین تر است.

وام مسکن معکوس می تواند به عنوان یک دریچه تسکین

اگر چه برنامه ریزان مالی طولانی در نظر گرفته وام مسکن معکوس به آخرین چاره برای مبارزه سالمندان محققان در سال های اخیر بالقوه استفاده برای بیشتر افراد مرفه: به عنوان یک دریچه تسکین فشار خاموش سرمایه گذاری در بد بازار. بهره برداری معکوس خط اعتباری برای درآمد به جای فروش مورد ضرب و شتم پایین سهام به پرتفوی سرمایه گذاری فرصتی برای بازیابی همراه با بازار است. که می تواند اجازه می دهد مردم را به صرف بیشتر با خطر کمتر از تهی پرتفوی خود می گوید وید Pfau استاد درآمد بازنشستگی در کالج آمریکایی خدمات مالی.

وام مسکن معکوس نیز می تواند ارائه ماهانه درآمد تضمین شده نیست که وابسته به نوسانات بازار سهام و یا سالم به بازار کار می گوید استیو Resch معاون رئیس جمهور از راهبردهای بازنشستگی در تامین مالی آمریکا, معکوس, معکوس وام مسکن وام دهنده. بنابراین می توانید یک درآمد سالیانه است که یک بیمه محصول است که به شما می دهد یک جریان پرداخت ها به طور معمول برای بقیه عمر خود را در ازای یک مبلغ یکجا.

قبل از اینکه شما ادامه با هر یک از وام مسکن معکوس یا سالیانه شما می شود هوشمند به مشورت گواهی برنامه ریز مالی یا دیگر امانتی مشاور. اکثر مردم ترویج این محصولات پرداخت به آنها را به فروش برساند و شما می خواهید برای بررسی در با هدف مشاور متعهد به قرار دادن منافع خود ،

این ستون ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط امور مالی شخصی سایت NerdWallet. لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده “نمره اعتباری خود است.” ایمیل: lwestonnerdwallet.com. توییتر: lizweston.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>