بوریس جانسون بالا aide متهم به نقض مستند قوانین

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — دولت بریتانیا مواجه اتهام نفاق در روز شنبه پس از وحی که نخست وزیر بوریس جانسون بالا مشاور دومینیک کامینگز سفر بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) به خانه پدر و مادر خود در سراسر کشور مستند.

نگهبان و آینه روزنامه گزارش داد که کامینگز که زندگی در لندن دیده شد در اموال در دورهام شمال شرقی انگلستان در پایان ماه مارس. یک مستند آغاز شد که مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش و بازدید از بستگان. هر کسی با علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

دورهام پلیس گفت که ماموران به خانه رفت و در مارس 31 و توضیح داد: “به خانواده این دستورالعمل در اطراف خود انزوا و تصریح کرد مناسب مشاوره اطراف سفر ضروری است.” پلیس هم اشاره نمی کامینگز با نام.

جانسون دفتر در بیانیه ای گفت که کامینگز ساخته شده است سفر به خاطر همسر خود را نشان coronavirus علائم او فکر کرد که او به احتمال زیاد به هم بیمار و بستگان به حال ارائه شده برای کمک به مراقبت از این زن و شوهر جوان ، آن گفت: Cummings ماند در خانه “نزدیک اما جدا از” خانواده گسترده خود را.

داونینگ سنت گفت: Cummings اعتقاد او رفتار “منطقی و قانونی است.”

کامینگز ستیز شکل است که تند و تیز ارتباط با رسانه ها یکی از معماران این کمپین موفق به بریتانیا از اتحادیه اروپا و بعدها جانسون بالا aide.

دولت قبلا گفت که کامینگز صرف برخی از زمان کار با علائم کروناویروس. او یکی از کشت و ارشد دولت بریتانیا ارقام به قرارداد COVID-19 از جمله نخست وزیر که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن.

کامینگز, 48, یکی از چندین ارشد انگلیس با مقامات شده اند که متهم به نقض مستند قوانین است که آنها حمایت برای بقیه کشور است.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استعفا به عنوان مشاور علمی دولت در اوایل این ماه پس از یک روزنامه فاش کرد که دوست دختر خود را در حال عبور لندن به ماندن با او در طول مستند. در مارس کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو بار سفر از شیراز به خانه دوم.

دیو پنمن رهبر کارمندان اتحادیه FDA گفت: “نخست وزیر نیاز به درک چگونه دلخراش این مستند شده است برای بسیاری از خانواده ها و فداکاری های که ساخته شده اند بالا و پایین کشور است.”

او گفت: Johnson باید توضیح دهد که چرا “آن را مانند به نظر می رسد وجود یک قانون برای کسانی که در مرکز حکومت و یک قانون برای سایر نقاط کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>