بلژیک: یک بیوگرافی-هدف جاسوسی از چین

جاسوسان از چین هدفمند جنگ بیولوژیکی و واکسن کارشناسان از بلژیک با توجه به گزارش های امنیتی کشور از سازمان. گزارش مورخ بین سال های 2010 و 2016 شد به تازگی دیده خروجی رسانه ها EUobserver.

بio-جاسوسی

گزارش های اطلاعاتی بودند با هدف هشدار به مقامات در مورد نظامی, پزشکی, علمی و تهدیدات بلژیک مواجه شد از حزب کمونیست چین. “این منطقه [جنگ بیولوژیکی و واکسن] است که علاقه زیادی به چینی [هوش] خدمات. هر دو دفاعی از آنجا که چین به دلیل ازدیاد جمعیت بسیار در معرض شیوع و همچنین به عنوان هجومی پس از آن مورد مطالعه قرار ابولا به عنوان یک حمله بردار” یکی از ایالات گزارش به عنوان گزارش شده توسط EUobserver.

گزارش تهیه شده توسط این کشور و سرویس امنیتی VSSE شد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از متعدد خبرچینان. چینی بودند نه تنها حزب علاقه مند در این منطقه است. این گزارش اشاره می کند که یک بلژیکی bioweapons کارشناس, Jean-Luc جشن و سرور استفاده می شود به یک دستیار طبقه بندی شده به عنوان “مشکوک است.” او همچنین هدفمند توسط چینی جاسوس. جشن یک سرهنگ بازنشسته که مدتی را صرف مبارزه با ابولا در آفریقا و استفاده می شود برای انجام آزمایش بر روی یک داروی ضد ویروسی به نام Avigan. جای تعجب Avigan در حال حاضر در حال مطالعه به عنوان دارویی بالقوه در برابر CCP coronavirus.

CBTC could be used as a backdoor by MSS spies in the future.(Image: Screenshot / YouTube)

CBTC می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک backdoor توسط MSS جاسوس در آینده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جشن سر از بلژیک نظامی خصوصی سرمایه گذاری مشترک به نام CTMA است که در واقع در پردیس دانشگاه UCL در مرکز بلژیک. چند سال قبل دو چینی اشخاص از افتتاح دفاتر در محوطه ساختمان قرار دارد که یک واحد از CTMA. یکی از آنها شنژن, اروپایی, اتاق کار, است که هنوز عامل در همان آدرس. یک مقام رسمی از شنژن اروپا نیز نامیده می شوند به عنوان “قابل ملاحظه ای بیکار” در سال 2016 گزارش بلژیک هوش. آنها پیشنهاد شده است که فرد جاسوسی از چین و وزارت امنیت (MSS).

بزرگتر تهدید شناسایی شده در گزارش است که چین بلژیک فناوری مرکز (CBTC) ساخته شده در Louvain-la-Neuve, نزدیک به UCL. چینی-بودجه پروژه آن در حال حاضر خانه های 23 بلژیکی و چینی شرکت های متخصص در آن فن آوری بالا و تولید علوم زندگی ، مجموعه به پایان خواهد رسید تا سال 2021 آن را در خانه تقریبا 800 چینی متخصصان است.

این پروژه هزینه €700m (US$764 میلیون) و اعلام شد در سال 2014 زمانی که رئیس جمهور چین بازدید بلژیک. VSSE شناسایی CBTC به عنوان یک مهم اقتصادی تهدید به UCL و متعدد شرکت های فن آوری که آن را احاطه کرده است. این سازمان هشدار می دهد که CBTC می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک backdoor توسط MSS جاسوس در آینده است.

در فوریه کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده بود که دانشگاه ها در اتحادیه اروپا تعیین غیر نظامی و جاسوسی-catchers برای جلوگیری از جاسوسی از چین و کشورهای دیگر سرقت اسرار حساس. فرد یا گروه اختصاص داده شده برای چنین وظایف خواهد برقراری ارتباط با مقامات سازمان های اطلاعاتی داخلی.

China pressured the EU to remove criticism in a coronavirus report. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

چین تحت فشار اتحادیه اروپا برای حذف انتقاد در یک coronavirus گزارش. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دستکاری گزارش

نفوذ چین بیش از اتحادیه اروپا در حال رشد بوده است در این سال های گذشته. یک مثال عالی از چگونگی پکن است که اعمال فشار اتحادیه اروپا به اذیت کردن, اسپرم به مطالبات خود خواهد بود یک اخیر اتحادیه اروپا در گزارش چینی دروغ در مورد CCP coronavirus بیماری همه گیر. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که مقامات اروپایی با تاخیر و حتی بازنویسی برخی از بخش های این گزارش به منظور به حداقل رساندن منفی تمرکز بر چین است.

اصلاح گزارش حذف واژه “جهانی کمپین دروغ.” اصلی انتقاد کرده بودند چین برای هل دادن اتهام های جعلی که سیاستمداران فرانسوی استفاده کرده نژادی تهمت علیه که سر. این بخش حذف شد در گزارش جدید. ارجاع به یک pro-چین ربات شبکه در صربستان نیز حذف شده است. یک تحلیلگر به حال اعتراض به این تغییرات متهم اتحادیه اروپا از مماشات حزب کمونیست چین.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ویروس ایجاد درگیری بین داکوتای جنوبی فرماندار و قبیله سو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>