دانشگاه کالیفرنیا به رها کردن SAT, ACT آزمون مورد نیاز

سان فرانسیسکو (AP) — دانشگاه کالیفرنیا را رها SAT و ACT آزمون به عنوان شرایط لازم برای پذیرش از طریق 2024 و از بین بردن آنها را برای ساکنان کالیفرنیا پس از آن یک تصمیم مهم توسط دانشگاه معتبر سیستم.

UC حاکم بدن هیئت رجنت رای دادند 23-0 پنج شنبه به تصویب یک پیشنهاد توسط رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو که مراحل آزمون بیش از پنج سال در آن نقطه UC با هدف توسعه خود را تست.

رجنت در ملاقات تلفنی که چند ساعت به طول انجامید شنبه با متخصص ارائه و بحث طولانی که تکرار یک ملی گفتگو در مورد اینکه آیا آزمون تبعیض علیه دانش آموزان محروم و یا کمک به دفاتر پذیرش پیدا کردن اکثر متقاضیان واجد شرایط.

“من فکر می کنم این باور نکردنی است گام در مسیر درست” رجنت رئیس John Perez گفت.

منتقدان این آزمون به مدت طولانی استدلال آنها قرار داده اقلیت و دانش آموزان کم درآمد در یک نقطه ضعف به این دلیل که سوالات آزمون اغلب حاوی ذاتی تعصب که بیشتر کودکان ممتاز هستند بهتر مجهز به پاسخ. ثروتمند دانش آموزان نیز تمایل به گران دبستان دوره های آموزشی است که کمک به افزایش نمره خود را که بسیاری از دانش آموزان نمی توانیم منتقدان می گویند.

با کالیفرنیا دبیرستان دانشگاه بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این دانشگاه در حال حاضر ساخته شده آزمون اختیاری برای دانش آموزانی که می خواهند برای شرکت در سقوط 2021 جلسات.

اساس طرح تایید شده در پنج شنبه, SAT و ACT آزمون خواهد بود اختیاری برای 2021-22 و 2022-23 سال مدرسه برای همه متقاضیان.

شروع در سال 2023 و در ادامه سال بعد روند پذیرش خواهد بود “تست کور” برای ساکنان کالیفرنیا معنی SAT و ACT نمرات نمی توان در پذیرش تصمیمات اما هنوز هم می تواند در نظر گرفته شود برای مقاصد مانند دوره دادن و کمک هزینه تحصیلی. ناپولیتانو پرسید علمی مدرسه سنا به کار با دولت در یک برنامه برای خارج از کشور و دانشجویان بین المللی با استفاده از سقوط 2023.

2025 290,000-دانشجو UC سیستم خواهد شد یا جای نشسته و عمل خود را با پذیرش در آزمون و یا اگر آن را قادر به ایجاد خود را امتحان را از بین بردن آن تست استاندارد مورد نیاز در دسترس نباشد.

ناپولیتانو دفتر در بیانیه ای گفت که ارزیابی دانشجویان غیر ساکن “با چالش هایی از نظر انصاف و عملی” اما این گزینه ها عبارتند از: گسترش آزمایش های جدید برای کالیفرنیا دانش آموزان به خارج از کشور متقاضیان و یا با استفاده از برخی دیگر از آزمون های استاندارد.

این تصمیم توسط عظیم UC سیستم می تواند با نفوذ به دیگر دانشگاه های سراسر کشور چشم مشابه تصمیم گیری. UC مقامات گفتند که شروع به کار در این آزمون جدید در تابستان امسال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>