تکنولوژی حریم خصوصی شرکت هشدار تماس ردیابی برنامه نقض سیاست

توسط استفان نخلستان

SIOUX FALLS, S. D. (AP) — تماس با ردیابی برنامه تحت فشار قرار دادند توسط فرمانداران از داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی به عنوان یک ابزار برای ردیابی قرار گرفتن در معرض coronavirus نقض خود را در حفظ حریم خصوصی سیاست های محل و شناسایی کاربر اطلاعات را با شخص ثالث شرکت با توجه به یک گزارش از یک تکنولوژی حریم خصوصی شرکت.

این Care19 برنامه از داکوتای شمالی یکی از اولین تماس با ردیابی برنامه های تایید شده توسط دولت در پاسخ به کوروناویروس. فرمانداران از هر دو کشور جلوگیری از شیوع بیماری و جابجایی مراحل از افراد با عفونت در حالی که اطمینان مردم است که اطلاعات خود را محافظت شده است. اما تکنولوژی حریم خصوصی شرکت جامبو حریم خصوصی گزارش این هفته است که توسعه دهندگان شامل خط کد که کاربران ارسال’ محل و شناسایی داده ها به شرکت های شخص ثالث از جمله چهار ضلعی BugFender و گوگل.

شهروندان نگران شده اند eyeing بین کنترل شیوع بیماری با استفاده از نرم افزار و رسوخ در حریم خصوصی شخصی است. آزادی مدنی و گروه های تکنولوژی ناظران هشدار داده اند در مورد تماس با برنامه ردیابی کرد و گفت دولت ها و شرکت ها باید قادر به دسترسی به اطلاعات شخصی.

این Care19 برنامه مشترک اطلاعات محل با چهار ضلعی یک شرکت تبلیغاتی است که بازار به مردم بر اساس محل سکونت خود را.

ProudCrowd مدیر عامل تیم Brookins گفت: شرکت خود را می فرستد و اطلاعات به چهار ضلعی مشخص است که کسب و کارهای کاربر بازدید کرده است اما این اطلاعات دور انداخته شده و مورد استفاده برای مقاصد تجاری.

“ساده فراگیر واقعیت اینجا است که ما اعلام کرده اند و چهار ضلعی تایید کرده است که آنها را و نه خواهد شد جمع آوری اطلاعات از Care19 کاربران است. دوره” Brookins گفت.

برنامه تولید یک ناشناس کد برای هر کاربر. ادم تنومند و بدقواره گزارش حریم شخصی به ذکر است که این کد همراه با گوشی شناسایی شد و فرستاده شده به BugFender یک بارسلونا-بر اساس شرکت است که کمک می کند تا توسعه دهندگان پیگیری دریافت کنید. این نرم افزار همچنین با ارسال یک شناسه تبلیغات مرتبط با کاربر تلفن به گوگل Firebase خدمات. که می افزاید: “جدی حریم خصوصی خطرات” گفت: ادم تنومند و بدقواره.

“این واقعا یک نظارت از آنها گفت:” ادم تنومند و بدقواره حریم خصوصی مدیر عامل Pierre Valade. “این بد نیست قصد. آنها در عجله برای ساخت این محصول است.”

تا جمعه Care19 بیانیه حریم شخصی گفته کاربران خود داده های مکان می “نمی شود با کسی به اشتراک گذاشته از جمله نهادهای دولتی و یا اشخاص ثالث مگر اینکه شما رضایت یا ProudCrowd مجبور است تحت قوانین فدرال.”

یک تجدید نظر در بیانیه ای می گوید اشخاص ثالث “ممکن است دسترسی موقت به جنبه های داده های خود را به صورت خاص خود را پردازش داده ها ، اما آنها نمی خواهد به جمع آوری این داده ها در یک فرم است که اجازه می دهد تا خود و یا دیگران برای دسترسی به و یا در غیر این صورت استفاده از این داده ها است.”

داکوتای جنوبی, وزیر بهداشت کیم Malsam-Rysdon گفت: Care19 برنامه را نقض نمی کند بیانیه حریم خصوصی و کاربران همیشه به اعطای مجوز برای نرم افزار به استفاده از داده های خود را. داکوتای جنوبی نسخه از نرم افزار دانلود شده است بیش از 18,000 بار اما نشده است استفاده می شود برای ردیابی عفونت فعال نشده است.

“این است که داوطلبانه انتخاب کردن در, برنامه,” او گفت:.

داکوتای شمالی وزارت بهداشت که تاکنون بیش از 33 ، 000 دریافت ها از نرم افزار نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>