بهبود آغاز می شود پس از طوفان نابسامانی و هند و بنگلادش و ساحل

توسط SHEIKH SAALIQ

دهلی نو (AP) — مقامات هند روز جمعه آغاز شد ارزیابی خسارت و پاکسازی جاده ها در پی طوفان Amphan که به کشته شدن بیش از 90 نفر در سمت چپ و میلیون ها نفر آواره پس از barreling از طریق جوامع ساحلی شرقی هند و همسایه بنگلادش.

در غرب بنگال دولت که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان که باعث جاری شدن سیل گسترده در پایتخت آن کلکته پلیس و تیم ملی هند در واکنش به این فاجعه زور حذف درختان افتاده و دیگر باقی مانده تعمیر خطوط ارتباطی و شروع به گرفتن صدها هزار نفر از مردم در خارج از پناهگاه.

Amphan آمار زمین روز شنبه به عنوان قدرتمند ترین طوفان در این منطقه در بیش از یک دهه آزادسازی باران سنگین در میان ضرب و جرح موج طوفان.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: طوفان درمان باید به عنوان یک فاجعه ملی. او همچنین درخواست کرد برای کمک از دولت فدرال پس از دریافت نارندرا نخست وزیر در فرودگاه کلکته.

این دو بعد از انجام یک نظر سنجی های هوایی از بدترین آمار مناطق از دولت است. آن مودی اولین سفر خارج از سرمایه های ملی پس از coronavirus مستند تحمیل شد در اواخر ماه مارس است.

“کشور در حال حاضر به رفتن را از طریق بحران و در آن زمان ما باید برای مقابله با گردباد” مودی گفت: در حالی که اعلام $130 میلیون امداد رسانی صندوق به طوفان-ضرب و شتم دولت است.

گردباد مطرح شده است و ترس از آن می تواند تشدید گسترش coronavirus در سر می برند پناهگاه طوفان.

در یک ارزیابی اولیه مقامات در بنگلادش گفت: این توفان باعث حدود 130 میلیون دلار خسارت به زیرساخت های مسکن, شیلات, دام, منابع آب و کشاورزی است. کامل میزان آسیب همراه در هند ساحل شرقی خواهد شد.

مقامات هر دو کشور موفق به تخلیه بیش از 3 میلیون نفر قبل از Amphan زده.

حداقل 80 نفر کشته شدند در بنگال غربی وزارت امور خارجه و دو بیشتر مرگ و میر گزارش شده در کشور همسایه Odisha دولت است. بنگلادش گزارش 13 مرگ و میر. ___ آسوشیتد پرس نویسنده Julhas علم در داکا, بنگلادش, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>