هند بانک مرکزی کاهش نرخ وام 4 درصدی برای کمک به اقتصاد

دهلی نو (AP) — هند بانک مرکزی در روز جمعه کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به 4 درصد برای مقابله با ضربه به اقتصاد از coronavirus همه گیر و مستند به معنای آن داشته باشد.

بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta دس پیش بینی است که اقتصاد خواهد قرارداد مالی 2020-21. او را به یک شکل خاص. صندوق بین المللی پول اوایل که پیش بینی رشد اقتصادی هند سقوط خواهد کرد به 1.9 درصد در این سال مالی از 4.2 درصد در سال 2019 و 6.1 درصد در سال 2018 است. برخی از بخش خصوصی انتظار می رود که این قرارداد تا حد 5 درصد است.

بانک مرکزی هند به کاهش نرخ بهره به 4.4% از 5.15% در ماه مارس به سهولت تامین مالی گلایه از این بیماری همه گیر. 4% رای جمعه اعلام کرد که بالاترین معیار نرخ بهره بانک مرکزی اتهامات در اعطای وام به بانک های تجاری شده است از ماه مارس سال 2010.

در یک نشست سیاستگذاری بانک مرکزی گفت: این امر اجازه می دهد بانک ها 6 ماه مهلت قانونی برای پرداخت اقساط وام.

Das گفت: داده های نقطه به نقطه سقوط در تقاضا در دو شهر و روستا با غوطه وری سرمایه گذاری و هزینه های مصرف کننده.

“فرکانس بالا شاخص فعالیت بخش خدمات مانند مسافری و تجاری فروش خودرو ترافیک مسافر هوایی داخلی و خارجی ورود توریست نیز با تجربه قابل ملاحظه انقباضات در مه” او گفت:.

هند تجارت کالا کاهش یافت در ماه آوریل سال 2020 با کاهش صادرات توسط 60.3 درصد و واردات با 58.6%. وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, اما, در یک سپر زمستان محصول گندم و پیش بینی برای عادی فصل باران های موسمی در ماه ژوئن-سپتامبر, او گفت:.

داس را اعلام و پس از اعلام اخیر از 20 تریلیون روپیه ($266 میلیارد دلار) سیاستهای مالی و پولی بسته برای حمایت از اقتصاد است. میلیون ها نفر از کارگران فرار کرده اند شهرستانها پس از از دست دادن شغل خود را به عنوان مقامات اعمال مستندات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

محدودیت های برنامه ریزی شده به گذشته از طریق پایان ماه مه اما برخی شده است, آرام, با مغازه ها به تدریج بازگشایی و تولید و کشاورزی از سرگیری. آموزش خدمات و حمل و نقل عمومی شده اند بخشی از بازسازی و برای پروازهای داخلی در حال انتظار به سر در یک سوم ظرفیت در مسیر انتخاب شده از دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>