این coronavirus ‘حمل’ را آزمایش نمونه ها در اطراف لندن

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — بن Gee حمل coronavirus در سراسر لندن است.

یک پیک دوچرخه هی فشرده از این شهر بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی نمونه از ویروس گرفتن آنها را به آزمایشگاه برای پردازش.

هی چهره دو برابر ترس: قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و این که آیا او را باید یک کار پس از وقوع. دولت بریتانیا در نظر پزشکی پیک به کارگران ضروری در طول همه گیر اما هی چهره گذاشته شدن زمانی است که به دلیل شیوع است صدمه زدن به کسب و کار دیگر تشخیص شرکت او کار می کند برای.

هزاران نفر از دیگر از “فرفره اقتصاد” کارگران از جمله سوار-نقطه خدمات رانندگان و مواد غذایی پیک نیز در حال پاره بین ایمنی و روزی. به عنوان اقتصاد بریتانیا متوقف شده که این کشور رفت و به مستند در مارس 23, ارسال بیکاری به دو دهه آنها را درهم برای نگه داشتن کار با وجود خطرات.

“وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب” Gee گفت: به عنوان او مکث بین تحویل. “هر کس دیگری که قرار بود در یک جهت ماندن در خانه. و من که قرار بود در جهت دیگر.

“شما فقط نمی دانم اگر آن چیزی است که شما در حال رفتن به گرفتن” او گفت:. “من نمی توانیم به این ویروس می شود و بیمار چرا که اگر این مورد بود من تنها قانونی بیمار پرداخت که £94 ($115) در هفته است. پس از آن بسیار مورد فقط نیاز به دریافت و در و و فقط امیدوارم که من آن را گرفتن.”

هی و همکارانش می گویند که آنها نمی داده شده است حفاظت کافی برای رفتن به بیمارستان و درمانگاه و دفاتر پزشکان جایی که آنها جمع آوری گرد و خاک گرفتن نمونه های آزمایش بسیار مسری ویروس. کارفرمای خود را به آنها داد دستکش پنبه ماسک و ژل دست اما هی میگه عرضه اجرا می شود به سرعت.

او احساس می کند محافظت نشده وقتی که می بیند تجهیزات فرسوده توسط کارکنان در تاسیسات بازدیدکننده داشته است او از جمله کسانی که در موقت درایو از طریق سایت آزمون.

“آنها تا به حال کامل, visor, لباس شب دستکش — بسیار کامل کیت,” او گفت:. “آنها در حال گرفتن نمونه از پزشکان و پرستاران که در حال رانندگی از طریق. و سپس هنگامی که آنها به پایان رسید آنها توزیع ما یک کیسه بزرگ از … مشکوک COVID نمونه. و وجود من نازک دستکش و پنبه کمی ماسک به معنای حمل و نقل این بازگشت به آزمایشگاه ما. از آن ساخته شده من احساس بسیار مضطرب است.”

هی گفت: او نه فقط نگران سلامتی خود را.

“ما در حال صحبت کردن در مورد پتانسیل برای گسترش این ویروس. ما در حال رفتن به بیمارستان ها و درمانگاه ها. و بعد از آن در روز, ما در حال رفتن به سرطان بیمارستان ما در حال رفتن به کلینیک باروری ما در حال رفتن به سالمندان بخش,” او اضافه شده است.

او نه جنجال آفرینی. در حالی که توجه طبعا با تمرکز بر خطرات گرفته شده توسط خط مقدم پزشکی کارگران بیش از 100 نفر از آنها فوت کرده اند در انگلستان از COVID-19 بسیاری دیگر از کارگران نیز در صورت خطر. بریتانیا دفتر آمار ملی انگلیس یافت می شود که ماموران امنیتی سرآشپزها cabbies و رانندگان اتوبوس همه بالاتر coronavirus نرخ مرگ و میر از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پرخطرترین شغل اغلب پایین پرداخت می شود و نا امنی و فاقد شرایط لازم برای یک دولت کردند برنامه ای است که به طور موقت به پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد 8 میلیون انگلیسی کارکنان.

بسیاری از فرفره-اقتصاد کارگران تنها پرداخت های رفاهی به سقوط. ادعای بریتانیا اصلی مزایای رفاه افزایش یافت 69 درصد در ماه آوریل به 2.1 میلیون دلار به بالاترین سطح خود از 1990s شروع شد. ساخت و ساز نوازی و بخش خرده فروشی را دیدم برخی از بزرگترین آبشار در نزدیکی اعداد.

در حالی که بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها باقی می ماند بسته برخی از رسانه های مواد غذایی در ادامه به ارائه ارائه برخی از کار و خطر برای رانندگان مانند هانا-بث Scaife که با این نسخهها کار برای یک فست فود تحویل شرکت در شمال شرق انگلستان است.

Scaife گفت که او اغلب با تحویل به خانه که در آن “وجود دارد خواهد بود یک اخطار در درب گفت: ‘لطفا قدم به عقب, ترک مواد غذایی در درب. نمی کشیدن. ما علائم است.'”

“من فکر نمی کنم که شما بروید و سفارش خود را غذای آماده شما درک چه نوع از یک خطر راننده خود را توسط قرار دادن خودش همیشه در,” او گفت:.

هی و Scaife متعلق به مستقل اتحادیه کارگران بریتانیا است که مبارزه برای اجرای اقتصاد کارگران است. در سال 2016 آن را برنده یک دادگاه بریتانیا حاکم است که رانندگان در حال کارکنان به جای پیمانکاران مستقل و در نتیجه به عنوان یک حداقل دستمزد مرخصی و بیمار پرداخت. Uber جذاب به انگلستان دیوان عالی کشور است.

اتحادیه چالش برانگیز است Gee کارفرما پزشکان آزمایشگاه که در آن گفت: در این ماه این برنامه را به آتش 10 از 140 پزشکی پیک از جمله Gee. آن می گوید: این شرکت همچنین موفق به ارائه مناسب تجهیزات حفاظتی و رد درخواست توسط پیک به آزمایش می شود. این پیک در حال حاضر رای گیری در مورد اینکه آیا به اعتصاب.

پزشکان آزمایشگاه در بیانیه ای گفت که “پیشنهاد موانعی هستند نه یک نظر تا کنون ساخته شده به آرامی.” اما گفت: “ما در آزمایشگاه تجربه کرده اند کاهش فعالیت در ماه های گذشته که به معنی کمتر وجود دارد تقاضا برای نمونه حمل و نقل پیک ما ناوگان ارائه می شود.”

این شرکت گفت: سلامت آن و پروتکل های ایمنی “سازگار با قوانین و مقررات جاری” و نگهداری می شوند و تحت بررسی است.

“این غیر قابل تصور است که ما را عمدا در معرض هر یک از نیروی کار ما از آنها ما پیک ناوگان بخش مهمی برای بی خطر در هر زمان به خصوص در حال حاضر ،

به عنوان بریتانیا به آرامی برطرف آن مستند خیابان شروع به پر کردن دوباره. هی نگران است که او به زودی قادر نخواهد بود به لحاظ اجتماعی فاصله خود را در رفت و آمد روزانه با قطار. و او می گوید مذاکرات با شرکت بیش اخراج کرده اند متوقف شده است.

“ساعت تیک تاک پایین; در دو هفته زمان ما می تواند از کار,” او گفت:.

با وجود اضطراب و هی می گوید او احساس خوش شانس به کار کرده اند در طول شیوع بیماری است. او لذت می برد “لذت گناه” دوچرخه سواری از طریق ترسناک خالی لندن است.

“با همه هرج و مرج در اطراف ما تا به حال این خیابان به خودمان را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>