آخرین: مرد ایران انتظار دارد به دست از 24 میلیون دلار

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

منچستر یونایتد می گوید که معتقد است که می خواهد دست از 24 میلیون دلار به این دلیل که لیگ برتر را به بازپرداخت به رسانههای حتی اگر همه گیر-مختل فصل به اتمام است.

لیگ است که در مذاکرات با آن دارندگان حقوق در مورد تخفیف به دلیل تاخیر و تغییرات به پخش برنامه است. فصل متوقف شد در ماه مارس ،

خالی استادیوم ها نیز تغییر خواهد کرد این تلویزیون محصول.

تخفیف متفاوت خواهد بود بر اساس موقعیت نهایی در جدول رده بندی و تعداد بازی پخش زنده است. ایران در مکان پنجم با نه بازی باقی مانده است.

لیگ برتر نشده ارائه جزئیات از پخش تخفیف.

___

بدن حاکم از شنا کردن است به تعویق افتاد دوره کوتاه قهرمانی جهان را برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

FINA می گوید: مسابقات برنامه ریزی شده برای دسامبر در ابوظبی در حال حاضر خواهد شد صحنه Dec. 13-18, 2021, در, امارات متحده عربی به دلیل “عدم اطمینان مرتبط با تکامل COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است.”

FINA جمهور Julio C. Maglione می گوید شنا سازمان کار کرده اند و از نزدیک با امارات متحده عربی’ مقامات و “اعتقاد ما این است که مناسب ترین راه حل برای تمام کسانی که در این مسابقه است.”

عمومی کنگره برای انتخاب FINA اداره برای سال 2021-25 برگزار خواهد شد و در دوحه قطر در تاریخ 5 ژوئن 2021. اعضای جدید دفتر خود را شروع خواهد کرد از نظر بلافاصله پس از بازی های المپیک توکیو در سال 2021.

کوتاه دوره مسابقات قهرمانی جهان برگزار می شود در 25 متر استخر. FINA مسابقات قهرمانی جهان و بازی های المپیک برگزار و در 50 متر استخر.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>