Shakshuka های جالب خاورمیانه ظرف (+دستور العمل)

Shakshuka محبوب در خاورمیانه و شمال آفریقا غذا شامل تخم مرغ و گوجه فرنگی. این ظرف است که به طور سنتی به عنوان صبحانه خورده در دریای مدیترانه است. کلمه Shakshuka می آید از یکی از بربر زبان به معنی “مخلوط.”

ظرف

منشاء Shakshuka است که به شدت مورد مناقشه است. برخی بر این باورند که آن را از مراکش در آفریقا است. دیگران پیشنهاد می کنند که منشأ آن در خاورمیانه و سپس به اسپانیا از طریق ترکیه عثمانی. در طول یهودی مهاجرت بین سال های 1948 و در سال 1980 زمانی که تقریبا 850,000 یهودیان نقل مکان کرد و از عرب و کشورهای اسلامی, غذاهای آورده شده به اسرائیل توسط یهودیان تونس که در آن آن را به یک غذای ملی.

در شهر ناپل تنوع Shakshuka است به نام “Uova در Purgatorio,” ترجمه شده به عنوان “تخم مرغ در برزخ.” تخم مرغ دیده می شود به عنوان روح به دنبال تصفیه در حالی که سس به عنوان شعله های آتش از برزخ. وجود دارد یک ظرف شبیه به Shakshuka در چین که امکانات هم بزنید سرخ شده با گوجه فرنگی همراه با تخم مرغ نیمرو.

گوجه فرنگی منبع خوبی از لیکوپن است که کمک می کند تا به محافظت از سلول ها را از آسیب. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Shakshuka عالی ارزش تغذیه ای است. “در این پروتئین-صبحانه بسته بندی شده است که دارای مزایای نه تنها از تغذیه در تخم مرغ اما از گوجه فرنگی به عنوان… گوجه فرنگی منبع خوبی از لیکوپن یک آنتی اکسیدان است که کمک می کند تا به محافظت از سلول ها را از آسیب و شده است که در ارتباط با ترویج سلامت قلب” مگی Michalczyk یک متخصص تغذیه می گوید: به قوی زندگی می کنند.

این پروتئین بالا محتوای Shakshuka باعث می شود شما احساس می کنید کامل در تمام طول روز است که در نهایت می تواند کمک به از دست دادن وزن خود رژیم. این محتوای آب بالا نیز منجر به احساس سیری. باکره, روغن, فلفل, سیر و گوجه فرنگی تغذیه بدن خود را با مواد معدنی و ویتامین ها و شفا است.

دستور

به Shakshuka شما باید مواد تشکیل دهنده زیر — 6 تخم مرغ یکی 28-در هر اونس می تواند تمام پوست کنده گوجه فرنگی ¼ فنجان روغن زیتون 3 jalapenos 1 پیاز کوچک خرد شده ½ فنجان پاشیده پنیر فتا, 5 حبه سیر خرد شده 1 قاشق غذاخوری فلفل قرمز 1 قاشق غذاخوری جعفری خرد شده 1 قاشق چایخوری زیره سبز زمین و برخی از نمک.

اول حرارت تا روغن در دیگچه در حرارت متوسط به بالا. اضافه کردن پیاز و فلفل. طبخ تا پیاز تبدیل شدن به قهوه ای طلایی و نرم شود. این کار را باید حدود 6 دقیقه است. بعد, اضافه کردن سیر ، فلفل قرمز و زیره سبز. تکان دهنده برای 2 دقیقه بیشتر; سیر باید نرم در حال حاضر. در یک کاسه قرار داده و گوجه فرنگی و درهم شکستن آنها را با دست. مخلوط گوجه فرنگی خرد شده را به کتری. پور ½ فنجان آب نگه دارید و گاه تکان دهنده در حرارت متوسط. پس از حدود 15 دقیقه اضافه کردن نمک با توجه به اولویت خود را.

هنگامی که انجام می شود را به شش چاه های کوچک در مخلوط و شکستن یک تخم مرغ به هر خوبی است. پس از پخت و پز برای چند دقیقه سفیدی را تنظیم و زرده را نگاه خوب است ، ترشح برخی از فتا و جعفری بیش از ظرف و شعله را خاموش کنید. خود جالب Shakshuka در حال حاضر آماده خوردن است. این دستور باید به اندازه کافی برای 4 تا 6 نفر.

استفاده از فولاد ضد زنگ ماهی تابه به جای آهن تابه هنگام پخت و پز Shakshuka. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

شما ایده آل باید در خدمت Shakshuka با نان پیتا و برخی از آووکادو. اگر شما نمی توانید این نگاه برای تست نان خمیر ترش. برخی از مردم تمایل به استفاده از ماهی تابه چدن به طبخ Shakshuka. پس از گوجه فرنگی اسیدی در طبیعت آنها می توانند تا پایان فرسایش ادویه و کسل کننده ظرف. در واقع Shakshuka حتی ممکن است در نهایت داشتن یک طعم فلزی. برای جلوگیری از این کار بهتر است برای طبخ Shakshuka در فولاد ضد زنگ ماهی تابه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آیا شما نیاز به ترس از قتل اورلئانز?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>