خرده فروشان بازگشایی بیشتر فروشگاه های گردشگری گسترش

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

خرده فروشی خلاصه: هشدار آن می تواند از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار طی سه ماهه اول سال مالی. زنجیره ای شروع به بازگشایی فروشگاه در اوایل این ماه و انتظار دارد که اکثر فروشگاه ها باز شود در اواسط ماه ژوئن.

— Tjx زمینه به بازگشایی بیش از 1600 از فروشگاه های آن در سراسر جهان تا به امروز است. تخفیف خرده فروش به طور کامل و یا جزئی بازگشایی در 25 متحده است. Tjx زمینه کانادا شروع بازگشایی فروشگاه در برخی از استانها این هفته و فروشگاه ها در آلمان و اتریش و لهستان و هلند و استرالیا به طور کامل باز است. فروشگاه در انگلستان و ایرلند بسته باقی می ماند. Tjx زمینه Cos. معتقد است که آن می تواند بیشتر بازگشایی تا پایان ماه ژوئن بر اساس زمان دولت هدایت.

— بهترین خرید موفق به حفظ حدود 81 درصد از فروش سال گذشته و طی شش هفته از سه ماهه اول از طریق آن منظقه خدمات. الکترونیک و لوازم خرده فروش آغاز شده و افتتاح برخی از فروشگاه های خود را در اوایل این ماه. آن را در حال حاضر نزدیک به 700 فروشگاه و یا در حدود 70 درصد است که باز هستند با استفاده از جدید مشاوره خدمات که در آن مشتریان می توانند به فروشگاه می آیند تنها با وقت قبلی.

— Victoria’s Secret کرد و گفت: این بسته 250 فروشگاه در چند ماه آینده حدود یک چهارم از تمام فروشگاه های آن است. پدر و مادر خود L مارک های ساخته شده است که اعلام آن را به عنوان گزارش 37 درصد افت در فروش و گسترش ضرر برای این شرکت کشیده پایین با لباس زیر برند. این شرکت همچنین حمام و بدن کار می کند.

عرضه و تقاضا: Redfin می گوید 41 درصد از خانه در ایالات متحده مناقصه مواجه رقابت ارائه می دهد در چهار هفته منتهی به مارس 10. Redfin می گوید این ویروس کمک به موجودی محدود. رقابتی ترین بازار مسکن شامل بوستون, سان فرانسیسکو و فورت ورث ،

در ضمن فروش فرو 17.8 درصد در ماه آوریل است. انجمن ملی از Realtors روز پنجشنبه گفت که در ماه گذشته کاهش فشار فروش را به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 4.33 میلیون واحد کمترین سرعت از سپتامبر 2011. فروش رها شد بزرگترین یک ماه کاهش پس از یک 22.5 درصد سقوط در جولای 2010.

باز کردن: صربستان ملی حامل هوایی صربستان از سر گرفته است پروازهای تجاری. اولین پرواز روز پنج شنبه پس از مستند بود به زوریخ. از آن خواهد شد پس از بیش از دو پرواز به زوریخ در روز بعد و دو بیشتر برای فرانکفورت. هوایی صربستان است که تا حدودی متعلق به اتحاد ایرویز می گوید آن را به از سرگیری پروازها به مقصد نیویورک در ژوئن 6.

— خطوط هوایی جنوب غربی ادامه خواهد داد به منظور محدود کردن صندلی در پرواز از طریق جولای. مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت: هواپیمایی اتحاد 13 میلیارد دلار پول نقد “فراتر از” آنچه در آن به طور معمول حمل و به اندازه کافی به گذشته حداقل 20 سال دیگر اگر وجود دارد یک بهبود در سفر رزرو.

— اداره امنیت حمل و نقل در حال تغییر روش در فرودگاه بازرسی توسط اواسط ماه ژوئن از جمله دیگر داشتن screeners تماس شبانه روزی می گذرد. مسافران را منتقل الکترونیکی خوان خود را و سپس آن را نگه دارید تا برای غربال به بازرسی. TSA را نیز خم شدن و قوانین آن در مایعات با اجازه دادن به یک بزرگتر بطری ضد عفونی کننده دست تا 12 اونس در حمل در کیف است. TSA screeners نیز تغییر خواهد کرد, دستکش, بعد از هر مسافر پت-پایین. TSA به تازگی دستور داد آن screeners به سایش پوشش صورت, اما آن را نیاز به مسافران به پوشیدن ماسک.

— بالا مقام مسئول از کاهش اسپانیا را مستند می گوید که این کشور را در ماه جولای. محیط زیست و انرژی وزیر ترزا ریبرا به آژانس خبری EFE گفت که پرتاب ریباند از شیوع این بیماری در چین, کره جنوبی و سنگاپور همراه شده است با وارد عفونت.

— اتریش در حال آماده سازی برای باز کردن درهای خود را برای فصل تابستان است. صدراعظم Sebastian Kurz گفت: این افراد از کشورهایی مانند که در آن coronavirus وضعیت تثبیت شده می تواند تعداد در تعطیلات با “حداکثر ایمنی و حداکثر لذت” در این تابستان.

در حال حاضر وجود دارد یک توافق در محل با آلمان, لیختن اشتاین و سوئیس برای باز کردن مرزها به طور کامل در ماه آینده. Kurz خوشبین است مشابه درک می توان با اتریش همسایگان شرقی در هفته آینده.

بازگشت به مدرسه: در قبرس است که بلند ترین محدودیت های اعمال شده از دو ماه اقامت در خانه منظور اجازه می دهد بچه های مدرسه ابتدایی را به بازگشت به کلاس ها و سالن مو و سالن های غذاخوری به بازگشایی شده است. در زیر مرحله به مرحله لغو محدودیت sunbathers می توانید به شرق مدیترانه جزیره سواحل و وفادار می توانید شرکت خدمات در کلیساها و مساجد و دیگر مکان های عبادت به عنوان از آوریل 23. کتابخانه ها و موزه ها و سایت های باستان شناسی و بنادر بازگشایی ژوئن 1, اگر چه مسافران کشتی کروز نمی شود مجاز به پیاده.

— سقوط نزدیک به 22 درصد در مارس مارک بدترین افت از یک دهه. صادرات بالغ بر 5.2 تریلیون ین (48 میلیارد دلار) از نزدیک به 6.7 تریلیون ین از یک سال پیش. وزارت مالیه گفت: واردات کاهش یافت و 7 درصد به 6.1 تریلیون ین ($57 میلیارد دلار) از 6.6 تریلیون ین.

توسط بخش صادرات کمتر بود در وسایل نقلیه و ماشین آلات مواد شیمیایی و منسوجات. واردات لبه پایین در آهن و محصولات فولادی, ماهی, حبوبات و قطعات کامپیوتر. کاهش صادرات بدترین پس از بحران مالی بیش از 10 سال پیش.

بازار: شاخص های سهام ایالات متحده نوسان گسترده پنج شنبه, دادن برخی از دستاوردهای خود را پس از یک جامد تجمع یک روز پیش از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>