همه گیر می تواند فشار میسی به ضرر و زیان بیش از 1 میلیارد دلار

توسط ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) — macy’s هشدار داده است که از آن می تواند از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار در طی آن برای اولین بار مالی سه ماهه پس از coronavirus همه گیر فلج عملیات خرده فروشی در سراسر کشور.

فروش نیویورک فروشگاه گفت: در گزارش اولیه روز شنبه می تواند شاقول به حدود 3 میلیارد دلار کاهش 45 درصد از 5.5 میلیارد دلار در فروش و رزرو فقط از یک سال پیش.

این شرکت گفت: این امر به احتمال زیاد نوسان به یک سه ماهه از دست دادن از بین $905,000 و 1.1 میلیارد دلار است.

میسی تا به حال سود $203 میلیون دلار در سال گذشته در سه ماهه اول سال جاری به پایان می رسد که ممکن است 2.

میسی بسته تمام فروشگاه ها در اواسط ماه مارس و furloughed اکثریت کارگران آن است. آن شروع به بازگشایی فروشگاه خود را در اوایل این ماه و در حدود 190 macy’s و Bloomingdale مکان بودند عامل در یک فرم و یا دیگری که از این هفته. منظقه وانت چیزی است که در دسترس است در بسیاری از فروشگاه های.

این انتظار دیگری از 80 میسی فروشگاه برای باز کردن برای آخر هفته روز یادبود و بسیاری از فروشگاه های آن از جمله گل سرسبد فروشگاه در منهتن برای باز کردن در اواسط ماه ژوئن.

مدیر عامل جف Gennette گفت: تقاضای مشتری شده است در حد متوسط و بالاتر از پیش بینی ها در دو هفته پس از این شرکت شروع بازگشایی فروشگاه. در اوایل این ماه Gennette گفت که او انتظار بازگشایی فروشگاه خواهد تولید کمتر از 20 درصد از فعالیت های معمولی خود را.

“ما از نزدیک به تماشای رفتار مصرف کننده به عنوان ما بازگشایی بیشتر فروشگاه های ما انعطاف پذیر باقی می ماند همانطور که ما حرکت به این بحران گفت:” Gennette. “ما انتظار داریم که کسب و کار به تدریج بهبود می یابند.”

فروشگاه های بزرگ مثل macy’s تلاش شد قبل از گسترش COVID-19 و همه گیر شده و وضعیت بسیار وخیم تر.

Neiman Marcus, مرحله, فروشگاه ها و J. C. Penney برای ورشکستگی زمینه حفاظت از این ماه و بیشتر انتظار می رود به پایین جاده ای که در ماه های آینده.

میسی اذعان کرده است که آن را قبل از همه گیر شرکت های کوچکتر. آن را تایید جمعه که آن را در حال جستجو برای تامین مالی اضافی به طوری که آن را می توانید در ادامه عملیات.

این شرکت عرضه خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد آن در عملکرد سه ماهه اوایل ماه آینده.

کول گفت: در این هفته که فروش در حال سقوط بیش از 40% و آن پول را از دست داده در سه ماهه اول خود را.

سهام Macy, Inc., که سقوط حدود 70 درصد در سال جاری اساسا قبل از زنگ افتتاحیه پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>