ریچارد گذاشته و به استراحت در آلاباما مادر آلما

HUNTSVILLE, علا. (AP) — ریچارد یاد شده نه فقط به عنوان یک ‘ñ’ راک اند رول پیشگام اما یک مرد از سخاوت و ایمان در یک مراسم یادبود در مادر آلما خود را که در آن او به استراحت گذاشته شد چهارشنبه.

عزاداران با حضور در دانشگاه Oakwood به پرداخت خود را از جهات بسیاری با پوشیدن ماسک و ایستاده چند پا از هم جدا در منزل خدمات در مدرسه گورستان.

“چیزی که من واقعا به یاد داشته باشید در مورد ریچارد او نیست اجرای مرحله که قطعا توانمند اما آنچه که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد برادر ریچارد نه کمی ریچارد اما برادر ریچارد, بود, باور نکردنی خود را به مهربانی و سخاوت خود را به مردم گفت:” رئيس دانشگاه لسلی پولارد که می دانستم کمی ریچارد شخصا.

“من به یاد داشته باشید کسانی که از ما سواری در اطراف با او در لس آنجلس و او می خواهم که پول در صندوق عقب ماشین خود را. چرا او تا به حال پول در صندوق عقب ماشین خود را تنها او می دانست اما او را به گرفتن پول و دادن آن به افراد بی خانمان” پولارد گفت. “او بسیار سخاوتمندانه و به فرد است.”

او همچنین صحبت از کردار این خواننده که در طول زندگی خود بیش از 30 میلیون فروخته سوابق و بریده یک رشته از بازدید از جمله “Tutti Frutti,” “خوب Golly از دست مولی” و “حفظ تق تق’.”

“هنگامی که ریچارد با شما آشنا شدم و او می دانست که او هرگز شما را فراموش کرده اید,” پولارد گفت. “او به یاد شما و خانواده شما مادر و پدر خود را خواهر و برادران خود را که تولد بود … او تا به حال علاقه واقعی به مردم است.”

ریچارد درگذشت, on May 9 پس از نبرد با سرطان استخوان در 87.

او کشیش جیمز اوانز گفت: او دوباره غسل تعمید افسانه از یک سال پیش.

“ما از شما سپاسگزارم خداوند است که او زندگی خود را به شما,” او گفت:. “ما خدا را شکر که در حال حاضر او به خاک سپرده شده است که گذاشته و به استراحت در این زمین مقدس تاریخی پردیس دانشگاه Oakwood جایی که خیلی از آمریکایی های آفریقایی تبار استعداد آمده است از جمله خود. و ما از شما سپاسگزارم خداوند برای تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن کلمه به استفاده از شهرت خود را به گسترش در نام عیسی مسیح.”

متولد ریچارد Aud, Little Richard یکی از rock ‘n’ roll پدران بنیانگذار که به همراه چاک بری و چربی دومینو کمک به شکستن خط رنگ در نمودار موسیقی آورده و چه زمانی به نام “مسابقه موسیقی” به جریان اصلی. او hyperkinetic بازی پیانو همراه با زوزه خواننده و مدل موی او ساخته شده یک محتمل احساس — یک گی, سیاه, مرد جشن در سراسر آمریکا در طول دکمههای پایین آیزنهاور عصر.

در زندگی شخصی او منحرف بین raunch و دین متناوب استقبال از کتاب مقدس و رفتار ظالمانه و به نظر می رسد — ریمل مژه و ابرو خط چشم و مداد نازک سبیل و پر تلالو لباس.

در دهه های او را تحت تاثیر نوازندگان دیگر همه از بیتلز (Paul McCartney تقلید ریچارد امضا yelps) به دیوید بووی. بیش از 40 سال پس از دوم جدولها بروس اسپرینگستین هنوز انجام “خوب Golly از دست مولی” زندگی می کنند.

برای محل استراحت نهایی ریچارد انتخاب Oakwood دانشگاه تاریخی سیاه و سفید Seventh-day Adventist کالج در شمال آلاباما, شهرستان هانتسویل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>