قاضی کمک های مالی تحریم ها علیه DOJ بیش از تابعیت سوال

توسط مایک اشنایدر

یک قاضی فدرال روز پنجشنبه توافق برای اعمال تحریم های مالی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم تولید صدها نفر از اسناد و مدارک در طول دادخواهی بیش از اینکه یک تابعیت سوال می تواند اضافه شده به سرشماری سال 2020.

ایالات متحده منطقه قاضی جسی فورمن گفت: در یک حکم است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست برای تولید اسناد و مدارک “به خوبی ممکن است ناخواسته است اما با این وجود غیر قابل قبول برای هر litigant و به ویژه برای وزارت دادگستری است.”

قاضی در نیویورک دستور دولت برای پرداخت برخی از هزینه ها و هزینه های غیر انتفاعی حمایت از گروه هایی که به دنبال تحریم ها ،

“مطمئن باشید این نمی شد DOJ, بهترین ساعت,” فورمن نوشت: با مراجعه به وزارت دادگستری. “در بهترین حالت DOJ موفق به تولید بیش از ده درصد از اسناد است که متهمان مورد نیاز برای تولید به عنوان بخشی از این دادخواهی.”

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

در سال گذشته فورمن در برابر حکومت تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اضافه کردن یک تابعیت سوال به سرشماری سال 2020. این تصمیم تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده گفته است که ایالات متحده اداره ویلبر راس’ منطق برای تابعیت سوال — برای کمک به اجرای رأی — به نظر می رسد ساختگی.

گروه غیر انتفاعی است که تا به حال شکایت کرد برای جلوگیری از تابعیت سوال خواستار تحریم پس از اسناد جدید ظاهر است که آنها می گویند پیشنهاد راس’ انگیزه در اضافه کردن تابعیت سوال بود برای کمک redistricting تلاش است که می تواند به نفع جمهوری خواهان و غیر هیسپانیک سفیده.

وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بستری در پاییز گذشته که آنها تا به حال کشف بیش از 3,700 صفحه از اسناد در حالی که در پاسخ به یک تحقیق کنگره که تا به حال گذاشته شده در طول دادخواهی بیش از تابعیت سوال.

قاضی رد درخواست توسط گروه های غیر انتفاعی به اعطای تحریم برای پنهان کردن شواهد و نادرست از شهادت دو شاهد. فورمن گفت او ارائه شد بدون نظر در مورد اینکه آیا کسانی که اتهامات درست شد اما حتی اگر آنها آن را نمی باید تغییر نتیجه مورد.

وزارت دادگستری به حال مقصر شکست خود را به تولید اسناد و مدارک در یک خطای فنی در سند آن-فرایند جستجو. فورمن توصیف خطا به عنوان “گذشت که یک سال اول دادخواهی کاردانی رمیدن.”

یک تابعیت سوال در سرشماری سال 2020 آغاز شده است که در ماه مارس و ادامه خواهد داد تا اکتبر. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای دستور داده است تا وزارت بازرگانی به جمع آوری تابعیت اطلاعات از طریق اداره ثبت.

قاضی تصمیم در نهایت به پایان می رسد که دو سال از شکایت بیش از تابعیت سوال گفت: دیل هو مدیر ACLU رای گیری حقوق پروژه یکی از گروه های حمایت که به چالش سوال.

“دادگاه مجددا تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘داستان رسمی خود را پنهان دلایل واقعی’ به صورت تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری” هو در بیانیه ای گفت.

___

دنبال مایک اشنایدر در .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>