کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم مقابله با ماسک صورت

به گزارش CDC تقریبا 1 در 54 کودکان مبتلا به اوتیسم. چیزهایی که در حال حاضر دشوار است برای این کودکان. شیوع COVID-19 است که زندگی را حتی سخت تر. بسیاری از کودکان مبتلا به اوتیسم رد ماسک صورت خود را به دلیل ناراحت بودن. پدر و مادر را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای محور خود را به کودکان مبتلا به اوتیسم به پوشیدن ماسک.

اوتیسم و ماسک صورت

دلایل متعددی وجود دارد که چرا کودکان مبتلا به اوتیسم رد ماسک صورت. پس از این ماسک بلوک تنفس به حدی کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است احساس به عنوان اگر آنها در حال خفه کننده است. برخی کودکان آنقدر حساس به لمس و محرک های خارجی است که از پلاستیک یا پارچه در سراسر دهان خود را و بیش از گوش را پرتاب آنها را در یک جا. دیگران ممکن است قادر به ایستادن بوی ماسک.

هر چه بود به دلیل این واقعیت است که کودکان را رد ماسک یک مشکل جدی است که نمی توان نادیده گرفت. نه تنها آن را افزایش خطر آلوده, اما آن را نیز افزایش می دهد احتمال این که آنها ممکن است در نهایت آلوده کردن دیگران است. اگر طرح شما در راه رفتن با کودک autistic خود و آنها حاضر ماسک, مردم ممکن است احساس خطر. شما حتی ممکن است برای جلوگیری از این پیاده روی و محدود کردن کودک به طور کامل در داخل خانه است که قطعا ایده آل برای افراد مبتلا به اوتیسم.

کودکان مبتلا به اوتیسم نیاز به آموزش داده شود که با پوشیدن یک ماسک صورت خوب است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تنها راه حل این است که محور آنها را به پوشیدن ماسک. وجود دارد دو تاکتیک شما می توانید برای استفاده از این — جفت شدن و شکل گیری است. جفت شدن روند معرفی اشیاء نا آشنا به کودکان مبتلا به اوتیسم. ایده این است که اجازه دهید کودک خود را کشف و اکتشاف ماسک صورت خود به خود در حالی که شما مثبت تقویت ارتباط خود را با ماسک را با آغوش کلمات تشویق ، پاداش و غیره. برای مثال ما می توانیم در ابتدا از کودکان به لمس و احساس است. هنگامی که آنها راحت برگزاری آن و شما مطمئن شوید که آنها آماده هستند به آنها را می پوشند شروع با شکل دادن به استراتژی است.

“هدف از شکل گیری این است که به تقویت هر گام کوچک به سمت پوشیدن ماسک. با جفت شدن ما به سادگی می خواهید کودک را به لذت بردن از برگزاری ماسک. در حال حاضر ما ممکن است ارائه همان پاداش به صورت; (a) آوردن ماسک نسبت به چهره خود را; (ب) دست زدن ماسک به صورت; (c) ما اجازه می دهد به جلو و عقب الاستیک; و (د) اتصالات الاستیک بر سر” با توجه به معاینه Newsroom.

هنگامی که کودک مبتلا به اوتیسم موفق به پوشیدن ماسک از اصرار آنها با پوشیدن آن برای مدت زمان طولانی در اولین تلاش. در عوض به آنها اجازه حذف آن را هر زمان که آنها می خواهند. هنگامی که شما احساس است که کودک خوب است که با استفاده از پاداش روند برای گسترش پوشیدن جلسات برای 5 دقیقه 10 دقیقه 20 دقیقه ،

ایجاد روال

برنامه فعالیت های مدرسه در خانه خود را به طوری که کودک خود را معمول باقی مانده است مجموعه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

CCP coronavirus مستند و محدودیت به آن معنا است که کودکان قادر به رفتن به مدرسه. برای یک کودک معمولی, این ممکن است درست است. اما برای کودکان مبتلا به اوتیسم, این می بود ، کودکان مبتلا به اوتیسم را به راحتی در زندگی با مجموعه ای از روال است. زمانی که معمول است مختل آنها ممکن است به آشفتگی عاطفی. تجربه بودن قطع از مدرسه, دوستان, زمان پخش, کلاس, معلمان و…. می شود سخت در این کودکان.

مانند پدر و مادر باید سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها راه اندازی روزمره در خانه است که از نزدیک شبیه به آنچه که کودکان معمولا تجربه در این نهاد است. برای مثال یکی از پدر و مادر می تواند با برگزاری چند کلاس در یک راه است که شبیه به مدرسه; شما می توانید آنها را به ورزش و بازی مانند مدرسه خود برنامه شرکت در بازی ها ناهار با آنها فقط می خواهم آنها را با همکلاسی های خود ، کمتر این کودکان از مدرسه را از دست ندهید بهتر است حالت عاطفی خود را خواهد شد در صفحه اصلی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه کشاورز فضیلت خود را از دست داد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>