کیپ تاون ویروس نقطه داغ برای آفریقای جنوبی و قاره

توسط اندرو MELDRUM

ژوهانسبورگ (AP) — کیپ تاون تبدیل به مرکز COVID-19 شیوع در آفریقای جنوبی و یکی از آفریقای نقاط داغ.

این مقصد توریستی محبوب در نوک جنوبی از آفریقا تا به حال بیش از 12,000 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه به نمایندگی از 63 درصد از آفریقای جنوبی 19,000 موارد و حدود 10 درصد از آفریقا 95,000 موارد است.

Gauteng استان شامل ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی بزرگترین شهر و پایتخت آن پرتوریا شده بود و انتظار می رود این کشور در کانون با آن تراکم جمعیت و فقر, سطح, ولی کیپ تاون به مبارزه طلبیده پیش بینی ها با سطح بالایی از جامعه انتقال است.

“هیچ مدل های چشمگیر پیش بینی آنچه ما می بینیم در کیپ غربی (استان),” وزیر بهداشت Zwelini Mkhize خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “انفجار از موارد در کیپ غربی است که خارج از حد انتظار و ممکن است که ما نیاز به اضافی مداخلات را امتحان کنید و شامل آن دسته از اعداد است.”

کیپ تاون کوه ها و سواحل ممکن است کمک به بالا بودن تعداد COVID-19 موارد است. با پرواز مستقیم به چندین پایتخت های اروپایی اعتقاد بر این است که گردشگران نه نشان دادن علائم آورده ویروس و آن شروع به گسترش غیر قابل تشخیص است.

کیپ تاون است که انتظار می رود برای رسیدن به آن اوج از موارد در اطراف پایان ماه ژوئن در حالی که بقیه از آفریقای جنوبی به اوج انتظار می رود در ماه آگوست یا سپتامبر.

آفریقای جنوبی ممکن است بین 40,000 به 45,000 مرگ و میر در ماه نوامبر با توجه به مدلسازی و شبیه سازی Hub آفریقا و یک گروه از دانشمندان و دانشگاهیان ارائه مشاوره به دولت است.

تا پایان سال برخی از 13 میلیون از آفریقای جنوبی را 57 میلیون نفر می تواند آلوده خود را مطالعه گفت.

در حالی که آفریقای جنوبی گزارش کافی تخت بیمارستان آن باقی مانده است از مراقبت های ویژه و امکانات. این مورد از 3300 تخت های مراقبت ويژه اما پیش بینی ها نشان می دهد بیش از 20 ، 000 می تواند مورد نیاز.

“این فقط یک سوال از تخت آن است که کارکنان آموزش دیده و هواکش که مورد نیاز خواهد بود و کسانی که آنها دشوار است برای ارائه به سرعت گفت:” ژولیت Pulliam مدیر آفریقای جنوبی مرکز اپیدمیولوژیک مدلسازی و تحلیل, که کمک به مطالعه است. کیپ تاون می تواند تجربه یک کمبود تخت ICU در پایان ماه ژوئن او هشدار داد.

کیپ تاون, کیپ غربی استان هستند و شش تا هشت هفته جلوتر از بقیه از آفریقای جنوبی در شیوع کارشناسان بهداشت گفت.

“درس ما در حال یادگیری در حال حاضر ما در حال به اشتراک گذاری با سایر نقاط کشور گفت:” دکتر Nomafrench Mbombo, Western Cape بالا سلامت افسر.

Khayelitsha یک shantytown از حدود 500000 یکی از کیپ تاون نقاط داغ. یک بیمارستان صحرایی ساخته شده است و برای افزایش ظرفیت Khayelitsha منطقه بیمارستان و باید باز ژوئن 1, به گفته پزشکان بدون مرز.

یک مشکل تاخیر در نتایج آزمون در برخی موارد تا هشت تا 10 روز دکتر گفت: Claire Keene پزشکی هماهنگ کننده برای پزشکان بدون مرز پروژه. یکی دیگر این است که برخی از کارکنان بهداشتی درمانی باید آزمایش مثبت است.

دوم نقطه داغ در شیوع Tygerburg منطقه ای در نزدیکی فرودگاه بین المللی کیپ تاون.

کیپ تاون دچار یک رکود اقتصادی از رکود گردشگری و مستند محدودیت گفت: Western Cape برتر آلن Winde برآورد که از 200 ، 000 شغل را از دست داده است و 1.2 میلیون دلار به 1.8 میلیون نفر در استان گرسنه هستند.

Winde در خود به انزوا پس از آمدن در تماس با تلویزیون تصویربردار که بعد از درگذشت COVID-19 می خواهد محدودیت های آرام برای افزایش فعالیت های اقتصادی.

“ما نیاز به اقتصاد باز کنید تا با انجام عملیات های طبیعی اما بدون قرار دادن ما در نظام سلامت تحت شدیدترین فشار,” او گفت. “ما نیاز به نگه داشتن منحنی به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.”

در ضمن بقیه آفریقای جنوبی مشتاقانه پیش بینی آرامش مستند محدودیت در ژوئن 1. برخی از مقامات دولتی گفته اند ژوهانسبورگ و دیگر نقاط کشور اجازه خواهد داد که بیشتر مردم به بازگشت به کار و رزومه فروش الکل و سیگار.

مدارس را سر کلاس شروع با دانش آموزان در کلاس های 7 و 12 اما بسیاری از معلمان و والدین ابراز نگرانی کرده اند آنها را در معرض ویروس.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>