پکن تجدید نظر دارد برای بخش خصوصی اصلاحات به عنوان اقتصاد غرق

چینی, رهبری, با هدف ایجاد یک مکانیزم جدید که باز کردن بیشتر اقتصاد به بخش خصوصی و کاهش مداخله دولت با توجه به مارس 18 گزارش توسط حزب کمونیست-اجرای Xinhua News Agency.

برنامه ریزی شده اصلاحات می آید به عنوان اقتصاد شدید رنج می برد خطرات مالی و آشفتگی در میان حزب کمونیست چین (CCP) coronavirus همه گیر است که قرار دادن یک دست نیست اما بدون شک تعداد گسترده ای از چینی ،

ایسنا به استناد یک سند دولت در اصلاحات عنوان کرد و گفت که مقررات و مکانیسم کنترل خواهد شد با تمرکز بر سیاست های پولی و اشتغال سیاست. این سند اظهار داشت: هدف از تقویت “اقتصاد بازار سوسیالیستی” با اجرای بازار مبتنی بر نرخ بهره اصلاحات و افزایش دو طرفه نوسانات یوان.

به گفته کارشناسان و رهبران کسب و کار ذکر شده توسط دولت چین اجرا چین روزانه اصلاحات جدید با هدف حصول اطمینان از رقابت عادلانه ثبات خصوصی اقتصاد و اشتغال و پرورش “با کیفیت بالا و رشد است.”

محکوم اصلاحات

تحت چینی رهبر Xi Jinping, CCP را آغاز کرده است در تعدادی از نافرجام اصلاحات اقتصادی که پراکنده با توجه به تناقضات اساسی بین بازار آزاد و حزب کمونیست استبدادی سیستم.

“رهبران چین وعده اصلاحات فراگیر در یک پارتی جلسه در اواخر سال 2013 اما پیاده سازی شده است آهسته و خسته کننده برخی از شرکت های خارجی در حالی که برخی از محلی شرکت های خصوصی شکایت کرده اند در مورد اینکه ناعادلانه رفتار در مقایسه با دولت متعلق به شرکت” به عنوان مهر به تشریح سیاست های یازدهم سعی در پیاده سازی در طول سال اول خود را در قدرت به عنوان CCP دبیر.

General Secretary of the Communist Party of China Xi Jinping and his wife Peng Liyuan. (Image: via Epoch Times )

چینی رهبر چین و همسرش پنگ Liyuan. (تصویر: از طریق Epoch Times )

در عوض عوامل مختلف باید در برابر توطئه یازدهم را اصلاحات مانند مقاومت ساختاري در درون رژیم کمونیستی به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که یازدهم حرکت به جلیقه قدرت در مرکزی رهبری به عنوان اقتصاد چین رو به وخامت منجر به بدنام پدیده guo jin حداقل توی (國進民退) یک چینی اصل است که به معنی “دولت پیشرفت در حالی که بخش خصوصی عقب نشینی کند.”

جناحی مبارزات بین یازدهم و نیروهای دیگر در حزب کمونیست به نظر می رسد به طور مستقیم مانع اصلاحات است. در علاوه بر این به شرجی اجرای 2013 برنامه یازدهم برنامه های برای ایجاد یک منطقه آزاد تجاری در شانگهای نیز به پایان رسید و بدون پیشرفت های زیادی.

بیشتر به طور قابل توجهی پس از CCP را 19th کنگره ملی در اواخر سال 2017 به حزب است و نه برگزار شد سومین جلسه عمومی به بحث در مورد سیاست های اقتصادی, شکستن با روال در محل پس از سال 1978.

اقتصاد در کاهش

با توجه به یک ماه اوت سال 2019 تجزیه و تحلیل SinoInsider یک اتاق فکر و متخصص در سیاست CCP تحت یازدهم شده است قادر به آوردن رژیم به یک اجماع در مورد مسائل اقتصادی از جمله چین و آمریکا, تجارت, جنگ, اشاره عدم اقتدار واقعی بیش از این حزب است. با فرمت یازدهم نیز بوده است قادر به فشار مورد نظر خود را از طریق اصلاحات اقتصادی است.

با توجه به آمار رسمی در چین رشد اقتصادی نزدیک به 7 درصد در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به CCP coronavirus بیماری همه گیر. کارشناسان هشدار داده اند که رشد اقتصادی چین بوده است کاهش قابل توجهی در سال افزایش دستمزدها و سرمایه گذاران به دنبال دیگر بازارهای در حال ظهور.

در اواخر سال 2018 چین Renmin استاد دانشگاه شیانگ Songzuo گفت: در یک سخنرانی که با توجه به داده های داخلی چین رشد تولید ناخالص داخلی واقعی می تواند منفی باشد.

مقامات چینی ادعا می کنند که بدترین COVID-19 همه گیر است اما باید اذعان کرد که شرایط اقتصادی در سراسر کشور باقی می ماند به چالش کشیدن.

در علاوه بر این به بخش خصوصی محور اصلاحات در برنامه های صدای آمریکا گزارش همچنین تماس های میان مدت و بلند مدت دولت برنامه های سرمایه گذاری به توسعه علمی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

شمال چین رسید موج جدیدی از CCP شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>