وکیل: Breonna تیلور ‘اعدام’ توسط پلیس در خانه اش

توسط DYLAN LOVAN

LOUISVILLE, Ky. (AP) — یک اورژانس پزشکی کارگر به ضرب گلوله توسط پلیس در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در کنتاکی بود “اعدام” در خانه اش با مشخصات بالا, حقوق مدنی, وکیل گفت.

بنیامین Crump را در سخن گفتن به لویی عمومی کمیته ایمنی در آمد و شهادت این کمیته بود دریافت در مورد مرگ Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط پلیس در ماه مارس است. این کشیده شده توجه ملی و تماس از چهره های سیاسی برای خارج بررسی است.

Crump نیز به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery بود که در داغستان گرجستان محله در ماه فوریه و با او درگیر شده است در چندین موارد مربوط به پلیس تیراندازی کرده اند که باعث خشم عمومی.

“من هنوز هم فکر می کنم این غم انگیز قتل Breonna تیلور در حرمت خانه خود را یکی از بدترین آنهایی که من تا کنون دیده اند” Crump گفت: در این جلسه بود که جریان آنلاین. “او سزاوار نیست به مرگ در این شیوه است.”

حکم به جستجو تیلور خانه در مارس 13 بود که در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد. پلیس مواد مخدر در تیلور را در صفحه اصلی بعد از استفاده از یک “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود بدون حضور خود را اعلام. لویی پلیس تغییر سیاست در آن حکم در اوایل این هفته نیاز به رئیس امضا.

یکی دیگر از وکیل برای تیلور خانواده Lonita بیکر گفت: لویی پلیس باید ممنوعیت استفاده از این حکم در مواد مخدر و تحقیقات است.

“مبارزه با مواد مخدر تحقیقات توجیه نیست خطر در ارتباط با, بدون دست کشیدن حکم” بیکر گفت.

تیلور پسر کنت واکر از کار اخراج افسران قابل توجه طی حکم جستجو. واکر شده است به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است. Crump گفت واکر شد در دفاع از خود و Breonna از آنچه آنها فکر شکستن در.

لویی رئیس پلیس استیو کنراد نیز صحبت کرد در این نشست است اما به بحث در مورد جزئیات این بررسی است.

شهردار گرگ فیشر چهارشنبه اعلام کرد که اداره پلیس تحقیقات داخلی از تیراندازی تکمیل شده و به دولت دادستان عمومی و آمریکا وکیل در لوییویل برای بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر