AstraZeneca امنیت سفارشات برای واکسن ویروس تحت آزمایش

توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — دارو ساز AstraZeneca کرد و گفت: آن را به حال امن آن موافقت نامه برای 400 میلیون دوز از یک COVID-19 واکسن آن است که تست تقویت شده توسط یک سرمایه گذاری از آمریکا واکسن آژانس.

انگلیسی-سوئد شرکت گزارش آن را دریافت کرده بود بیش از 1 میلیارد دلار از ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای توسعه تولید و تحویل واکسن شروع این سقوط.

سرمایه گذاری خواهد شد سرعت بخشیدن به توسعه و تولید واکسن AstraZeneca اجرایی پاسکال Soriot گفت. آن را در حال حاضر نیروهای با دولت بریتانیا و در بحث با سرم موسسه از هند و دیگر شرکای بالقوه برای افزایش تولید و توزیع.

“ما همه چیز را در قدرت ما برای ساخت این واکسن به سرعت و به طور گسترده ای در دسترس” Soriot گفت.

شرکت های دارویی از جمله و همچنین در حال مسابقه برای توسعه و تولید یک واکسن جدید کروناویروس به عنوان کارشناسان می گویند از آن خواهد شد بسیار مهم برای اجازه می دهد کشورها به سهولت خود مستندات و محدودیت در زندگی عمومی است.

در بیانیه ای به بازار باز AstraZeneca گفت: در حال حاضر امن ظرفیت تولید برای 1 میلیارد دوز و با هدف ایمن سازی بیشتر موافقتنامه برای گسترش ظرفیت بیشتر بیش از ماه آینده “برای اطمینان از تحویل در سراسر جهان در دسترس واکسن.”

این شرکت همچنین نهایی خود مجوز قرارداد با دانشگاه آکسفورد برای واکسن در حال حاضر شناخته شده به عنوان AZD1222.

واکسن توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد را Jenner, موسسه کار با آکسفورد واکسن ،

آزمایش تجربی COVID-19 واکسن آغاز شد و در داوطلبان سالم در بریتانیا در مارس با بیش از 1000 نفر در سن 18 تا 55.

داده ها از دادگاه انتظار می رود به زودی و اگر نتایج مثبت مطالعات برگزار خواهد شد در کشورهای دیگر..

“AstraZeneca به رسمیت می شناسد که این واکسن ممکن است کار نمی کند” در این بیانیه گفت: “اما متعهد به پیشرفت بالینی برنامه با سرعت و پوسته پوسته شدن تولید در خطر است.”

کارشناسان مانند لارنس جوان استاد مولکولی سرطان در دانشگاه وارویک گفت: توسعه مهم در برنامه ریزی برای عادلانه عرضه واکسن در سراسر جهان است. اما او خواست احتیاط و گفت: دیگر واکسن نامزدها باید مورد بررسی قرار گیرد.

“این است که …پریدن تفنگ به عنوان ما نمی دانیم که این واکسن به کار خواهد کرد” او گفت:. “مطالعات اولیه با استفاده از آکسفورد واکسن در میمون ها نشان داد که در حالی که واکسیناسیون کاهش شدت بیماری پیشگیری از پنومونی آن موفق به متوقف کردن حیوانات از تبدیل شدن به آلوده به ویروس است که باعث COVID-19.

Margarida Jorge کمپین مدیر گروه فشار, کاهش قیمت دارو در حال حاضر به چالش کشیده تصمیم مقامات ایالات متحده به دست بیش از پول برای توسعه واکسن. Jorge گفت: کنگره آمریکا باید اصرار دارند که هر گونه مواد مخدر تهیه شده با مالیات دهندگان سرمایه گذاری ارائه می شود بدون هیچ هزینه اضافی.

“ضرب و شتم COVID بستگی به حصول اطمینان از این داروها خواهد بود مقرون به صرفه” Jorge در بیانیه ای گفت. “به جای تهمت و دولت همچنان به دارو و شرکت های انحصار کنترل بر قیمت ها به سودجوی کردن بیماری همه گیر.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده لیندا جانسون کمک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر