توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — هنگامی که چین برگزار آن ملی در روز جمعه خواهد 3000 نمایندگان ایستاده shoulderE به شانه ؟ آنها را ماسک می پوشند?

در این سال نسخه ای از چین بزرگترین سیاسی نشست سال خواهد بود و بر خلاف هر گونه دیگر است. با تاخیر از ماه مارس و پس از آن-فزاینده شیوع کروناویروس تصمیم به رفتن پیش با جمع آوری سیگنال های جزئی بازگشت به حالت عادی در کشور که در آن همه گیر برای اولین بار شکست. “نسبی” بودن کلمه از عمل: این کنگره خواهد بود تا از عادی.

برای حزب کمونیست و رهبر Xi Jinping, برگزاری کنگره حتی در محدود فرم ارائه می دهد یک فرصت به نمایش گذاشتن موفقیت چین در مهار گسترش coronavirus در حالی که بسیاری از دیگران هنوز در حال کشتی با آن است. اما این دولت است که مصرف گسترده اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه عفونت در کنگره خطر ابتلا به سلامت و پتانسیل روابط عمومی کابوس.

شیعه Shusi یک پکن اجتماعی مبتنی بر مفسر گفت که هر دو برگزاری کنگره و بازگشایی مدارس دیده می شود به عنوان شاخص از اینکه این بیماری همه گیر در چین به پایان رسیده است. یک روز پیش از کنگره یک نهاد مشورتی برگزار شد در رابطه با آن برگزار پنجشنبه. با هم جلسات سالانه به طور گسترده ای مورد اشاره در چین به عنوان دو جلسه.

“این نگرانی از ایمنی کودکان و مقامات دولتی که بسیار مهم است در چین” شیعه گفت. “افتتاح دو جلسه است که به دنیا بگویید که این بیماری همه گیر وضعیت تحت کنترل است.”

کلاس ها از سر گرفته در پکن برای برخی از نمرات این ماه به ویژه سالمندان دبیرستان که باید برای آماده شدن برای امتحانات ورودی کالج در حالی که دیگران به دنبال خواهد داشت و در ماه ژوئن. دانشگاه ها بسته باقی می ماند حداقل تا سپتامبر.

تراکم ترافیک بازگشته است نشانه دیگری است که زندگی لبه پشت به سمت عادی در پایتخت. دادگاه های مواد غذایی در حال شلوغ با ناهار کارمندان پوشش برای رشته فرنگی چینی و کره ای کاسه برنج در وعده های غذایی هر چند نشانه اصرار شام معطل نکنید و صحبت.

به عنوان شب از راه برسه گروه های رقص از سر خود را دریافت-togethers در فضاهای عمومی بسیاری از زیر جدید و رسمی راهنمایی که ماسک های دیگر مورد نیاز در خارج از منزل. اکثر تماشاچیان هر چند هنوز هم آنها را می پوشند. سینما بسته باقی می ماند و عمده توریستی نیاز به پیش ثبت نام به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان روزانه.

کنگره به طور معمول رنگارنگ امر با مقدار زیادی از مراسم خواهد بود کوتاه تر از حد معمول شاید یک هفته به جای دو. برخی مقامات صحبت از راه دور به جلسات برک آوت از نمایندگان با تصویری. شرکت کنندگان در حال آزمایش و جدا جلوتر از جلسات و اخبار همایش ها برگزار خواهد شد با ویدئو.

زودتر حدس و گمان است که برخی از 3,000 نمایندگان که از سراسر کشور ممکن است حضور با لینک ویدئو کمرنگ شده با رسانه های چینی گزارش در حال حاضر بر روی آنها متمرکز شدن coronavirus آزمایشات قبل از ترک پکن.

خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس اقتصادی و در غیر این صورت به احتمال زیاد به تسلط بر دستور کار است. به وخامت شدید از آمریکا و چین روابط سوخت توسط یک بازی سرزنش بیش از یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 323,000 مردم در سطح جهان را نیز قطع بیش از این نشست است.

Xi عمومی جایگاه افزایش یافته است در خانه برای هر دو دست زدن به او از شیوع و جایگاه خود را به خارجی اتهاماتی که دولت در واکنش بیش از حد به آرامی و تحت پوشش جدیت از شیوع بیماری در ابتدا گفت: Cheng Li چین سیاست متخصص در موسسه بروکینگز در واشنگتن ،

در خارج از کشور نظرات یازدهم کمتر گلگون حداقل در برخی از محله های. در حالی که برخی از کشورها در آغوش تحویل از ویروس های مربوط به تجهیزات از چین ایالات متحده و استرالیا و برخی از کشورهای اروپایی را مورد سوال دولت باز بودن و bristled در مبارز retorts توسط برخی از دیپلمات ها.

“دست زدن به او از این بیماری همه گیر است و قطعا در را باز کرد به بحث در چین مورد کلی مسیر کشور را تحت رهبری خود و تایید بدترین نظر از شخصیت رهبری او در میان بسیاری در جامعه بین المللی” الیزابت اقتصاد مدیر مطالعات آسیا در نیویورک مستقر در شورای روابط خارجی گفت: در یک ایمیل.

رشد تقسیم با آمریکا به عنوان برگ برنده دولت طول می کشد بیشتر مقابله رویکرد به افزایش چین در تجارت, تکنولوژی و مسائل دیگر می افزاید: به چالش احیای رشد اقتصادی و اشتغال که هر دو ضربه شد. با این بیماری همه گیر.

این کنگره تا حد زیادی یک مهر لاستیکی مهر کردن بدن است که به تصویب رسمی به اوایل رهبری تصمیم گیری است که محل حزب کمونیست به بررسی سال گذشته و اعلام رشد اقتصادی هدف برای سال جاری است. رشد هدف انتظار می رود که پایین تر از سال گذشته 6.0 تا 6.5 درصد و برخی از تحلیلگران بر این باورند که حزب ممکن است حتی اعلام یکی از داده فعلی اقتصادی عدم قطعیت است.

“دولت باید صادقانه بگویم عمومی این خطرات و مشکلات در راه مسئول گفت: Peng Xizhe جامعه شناسی استاد در هیلونگجیانگ دانشگاه در شمال شرقی چین است. “در حال حاضر وجود دارد مشکلات در برخی از بخش های شمالی چین که بنیاد اقتصادی به اندازه کافی قوی نیست. مشکلات مانند بیکاری باید مورد توجه همه جامعه است.”

___

آسوشیتد پرس محقق یو بینگ کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که رشد اقتصادی هدف این است که برای زمان تقویم سال نه 12 ماه آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net