اسپانیا پس از تصویب پارلمان جدید 2-هفته مستند فرمت

توسط جوزف ویلسون و ARITZ PARRA

مادرید (AP) — اسپانیا جناح چپ دولت اقلیت موفق شد پنج شنبه در حفظ کشور و مستند در محل با وجود انتقاد از احزاب مخالف به عنوان ملی مجلس تایید شده جدید پنجم در یک ردیف — دو هفته تمدید وضعیت اضطراری.

اسپانیا و مستند است که موفقیت در reining در یک COVID-19 شیوع است که ادعا کرده بیش از 27000 زندگی در کشور را در حال حاضر حداقل تا ژوئن 7. دولت می گوید حداقل یکی بیشتر از دو هفته تمدید خواهد شد هنوز هم مورد نیاز برای تکمیل آنچه در آن در نظر لزوما محتاط بازگشت از کنترل متمرکز بر سیاست های بهداشتی به فرمانداران آن مناطق 17.

“مسیر ما بر این است که تنها یکی است که احتمالا می تواند ضرب و شتم ویروس” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: اتاق بازرگانی تنها با تعداد انگشت شماری از اعضا به حد سرایت خطرات. “با تشکر از همه اعضای پارلمان که به حمایت از دولت اضطراری زیرا با رای خود آنها را نجات هزاران زندگی می کند.”

مجلس دولت را فرمت درخواست با 177 رای به 161 با 11 رای ممتنع.

پس از شروع ملی مستند در مارس 14, بیش از 230,000 عفونت تایید شده است توسط تست های آزمایشگاهی در اسپانیا اما تعدادی از عفونت های جدید شده است در حال سقوط است.

سانچز استدلال کرد که اسپانیا هنوز هم نیاز به نگه داشتن کنترل بر وضعیت سلامت آن را به عنوان شروع به شل محدودیت و راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. مغازه های کوچک بازگشایی در بسیاری از کشور اما نه در سخت ضربه مادرید و بارسلونا. سفر بین استان های باقی مانده به شدت محدود است.

سانچز حمایت شده بود پایانی با هر رای به تمدید وضعیت اضطراری که به دولت این قدرت را محدود و حقوق اساسی مانند حرکت آزاد و مونتاژ — کلید بهداشتی خود را مستند. حزب اصلی اپوزیسیون محافظه کار حزب محبوب و راست Vox حزب رای “نه” در روز چهارشنبه.

هر دو جناح راست احزاب از دولت را متهم به مسئول بودن تاثیر این بیماری همه گیر است که تهدید به فروپاشی این کشور نظام سلامت مدیریت توسط اسپانیا مناطق تا زمانی که وضعیت اضطراری متمرکز تمام تلاش.

“شما مثل یک مرغ بی سر در حال اجرا در اطراف نمی دانستند چه باید بکنید” محبوب رهبر حزب پابلو Casado گفت سانچز. “خود را به تایید فرمت غیر مسئولانه خواهد بود.”

اما سانچز ثابت کرده adroit در cobbling هم حمایت از احزاب مخالف در سراسر طیف سیاسی. رهبر سوسیالیست دولت که تشکیل شده است در ائتلاف با جناح چپ ضد ریاضت اقتصادی ایران, ما می توانیم حزب را حفظ کرده است و با حمایت مرکز-حق شهروندان و باسک regionalist حزب PNV برای حفظ وضعیت اضطراری دست نخورده است.

کاتالونیا را تجزیه طلب احزاب ادامه به سر و صدا برای پایان دادن به آنچه که در نظر آنها یک دخالت دولت ملی در امور خود.

شهروندان حزب به حمایت خود پس از دولت کاهش می یابد و جایگاه اصلی خود را از تمایل یک ماه تمدید و اقامت برای دو هفته. PNV مماشات بود توسط دولت و افزایش نقش مناطق در تصمیم گیری است.

“با استفاده از متوقف کردن بیماری همه گیر به دنبال سیاسی دستاوردهای” شهروندان: سخنگوی Edmundo Bal گفت: احزاب که رای دادند در برابر گسترش. “ما رو به یک دوم ممکن است شیوع. ما نیاز به حرکت به جلو در صورت منظم.”

___

جوزف ویلسون گزارش از بارسلونا.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر