Wayne Comer, a trainer/driver at Pocono Downs, checks on Ted, a carriage horse injured in a crash on Route 315 in 1987. Comer and trainer Peggy Cardassi rescued Ted after the accident and helped get him back to health along with Dr. Linda Barton at Pocono Downs. Times Leader file photo

وین وارد یک مربی/راننده در Pocono فراز چک در Ted یک کالسکه اسب مجروح در یک تصادف در مسیر 315 در سال 1987. Comer و مربی پگی Cardassi نجات Ted پس از حادثه و کمک او به عقب بر گردیم به سلامت همراه با دکتر لیندا بارتون در Pocono فراز.

بار رهبر فایل عکس

تد رفتن به عروسی. در عوض او به پایان رسید تا در Pocono فراز که در آن یک به روز رسانی وضعیت خود مثبت بود در این تاریخ در سال 1987.

تد یک اسب است که برنامه ریزی شده بود به جلو و یک کالسکه برای شاد عروس و داماد در آوریل 15. اما در راه به عروسی یک محور در این خودرو کشیدن تد تریلر را شکست در حالی که در مسیر 315 در نزدیکی خروج به فرودگاه بین المللی در Avoca. تریلر رها و آن را نورد پایین خاکریزی.

تد زدم با شاهدان گفت که او ناخودآگاه برای 15-20 دقیقه. پلیس ایالتی به نام Pocono فراز برای نجات اسب.

Wayne کانر و پگی Cardassi مربیان در Pocono فراز وارد در صحنه با یک کامیون و تریلر.

“زمانی که من وجود دارد که اسب شد هنوز متناوب در اطراف” کانر گفت. “او تا به حال یک برش سه و نیم اینچ عمیق. شما می توانید ببینید جمجمه او است.”

تد لود شد به تریلر و حمل و نقل به Pocono فراز. او تحت درمان توسط دامپزشک دکتر لیندا بارتون برای ورم و کبودی و بریدگی. تند و زننده جای زخم بر سر او نبود دوخته شده تا به آن اجازه می دهد به تخلیه و جلوگیری از عفونت.

تد صاحب خواسته او باقی می ماند در Pocono فراز تا زمانی که او بهبود یافت. یک هفته پس از سوار او در راه خود را به این هدف است.

1980

علامت Belenski ضربه RBI تنها در پایین هفتم به عنوان وایومینگ دره غرب را شکست داد اسقف o’reilly 2-1 به پرچ وایومینگ دره کنفرانس بخش 3A West عنوان بیس بال.

تام Wasilewski به ثمر رساند و یک تا وسط. Wasilewski تا به حال راه می رفت و اسپارتها لود پایگاه متوالی مجرد توسط بیل آدامز و مایک Margalis. Wasilewski نیز برنده پارچ.

از دست دادن پارچ باب Pavlick اجازه داده بود فقط دو بازدید و پیاده روی ورود هفتم.

Belenski رفت و به مربی o’reilly را پسران تیم بسکتبال متوالی به PIAA کلاس A مسابقات قهرمانی کشور در سال 2004 و 2005. او در حال حاضر پسران بسکتبال مربی در دالاس.

1987

دریاچه-لیمن و کولین حذف شد از PIAA پسران مسابقات والیبال, اما آنها تا به حال سه بازیکن به نام همه دولت است.

دولت مسابقات صورت گرفت در Shippensburg دانشگاه. چهار چهار-تیم استخر با استفاده از دو-حذف گرد رابین فرمت. کولین خود را از دست داده دو بازی اول به و آلو و Emmaus. لیمن از دست داد به مپلوود شکست داد ریچلند از دست داده و به Allegheny.

لیمن آلن آند نامگذاری شد به همه دولت اول تیم. لیمن را الکس فردریک و کولین مت Wisnewski تمام شد-دولت دوم-تیم میدارد. هر all-دولت شامل تیم نه بازیکن.

1989

بوچ Yamelski برگزار کردن همین Keppling به برنده اول 25-دامان بلوک کوچک اصلاح نژاد از فصل در اورگرین Raceway.

پیت کمستکک برنده 25-lap خیابان سهام نژاد و برایان Pancoast برنده 50 دامان خیابان سهام نژاد.

همیشه سبز Raceway واقع شده است و در سنت جان است که در یک فاصله کوتاه از درام. آن سال 2020 فصل است که در برگزاری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

1994

Berwick را پل اسپنسر سقوط در مقدماتی دامان برای نسکار Busch Grand مسابقه ملی در ناصره سریع السیر پایان دادن به هر گونه شانس از مسابقه روز بعد.

اسپنسر برادر از جام نسکار سری منظم جیمی اسپنسر حال آسیب قابل توجهی به سمت چپ خود را متعلق به خانواده شورلت. بوش سری است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان Xfinity سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de