تابناک: NFL در نظر گرفتن گام های کودک نسبت به reopenings

بری WILNER

NFL در نظر گرفتن گام های کودک نسبت به کامل reopenings برای آن تیم است. آن را به هیچ انتخاب دیگری.

هیچ طولانی می اندازد downfield. بیشتر هافبک غواصی به خط.

وجود دارد بسیاری از مسائل است که باید با باز کردن تیم امکانات در سراسر کشور. فقط به خاطر یک تعداد انگشت شماری از باشگاه بازگشت و مدیران و دیگر کارکنان — هیچ مربیان یا بازیکنان به مجتمع های خود در روز سه شنبه نمی foreshadow بازگشت سریع به کسب و کار به عنوان معمول است. و یا نزدیک به آن است.

برای یک چیز — یک چیز بسیار بزرگ — وجود تعادل رقابتی را در نظر بگیرید.

“رقابتی مسائل همیشه مهم است و آنها همیشه در نظر گرفته شده در راه به سعی کنید برای حفظ عادلانه درمان تمام 32 باشگاه گفت:” جف Pash NFL ارشد مشاور حقوقی. “و قطعا هدف ما این خواهد بود که تمام 32 باشگاه های عامل بر اساس مداوم است.”

در اینجا به برخی از چالش های تیم های چهره در زمانی که سازماندهی فعالیت های تیم (OTAs) و به دنبال آن در ماه ژوئن در میدان minicamps می شده اند.

محدودیت دولت

حداقل ده فرانچایز تا به حال هیچ شانسی برای آغاز روند بازگشایی در این هفته به دلیل دولت محلی یا شهرداری ها منع آن. تمام چهار کالیفرنیا تیم — اظهارات هنوز هم به دلیل تعداد فعلی خود را در مرکز آموزش در شهرستان آلامدا — و هر دو نیوجرسی, باشگاه های سقوط در این رده است.

“ما در حال باز شدن” سامسونگ جمهور, کیر, Cass روز سه شنبه گفت. “در مریلند ما تلقی می شود غیر ضروری کسب و کار. تحت محلی و مقررات دولت ما بسته باقی می ماند و ما بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که فرماندار ما اجازه می دهد برای باز کردن. در حال حاضر این امر می تواند بزرگ به بازیکنان ما برگشت. اما من نمی بینم که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.”

تست

به عنوان دکتر آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی اشاره کرد در طی یک کنفرانس تلفنی پس از تیم صاحبان مجازی جلسه سهشنبه: “ما در حال قرار دادن تاریخ در تقویم در این نقطه” در مورد گرفتن مربیان و بازیکنان به تیم مجتمع.

“ما احساس می کنیم وجود دارد برخی از گام های مهمی است که باید رخ دهد با توجه به تست با توجه به تست در دسترس با توجه به تست قابلیت اطمینان و ما در ادامه تکامل از درک در مورد نحوه مدیریت قرار گرفتن در معرض,” او اضافه شده است. “تمام آن چیزهایی که همچنان به تکامل و هنگامی که ما و بازیکنان ارتباط با هم احساس ما در یک نقطه از رضایت که با علم و سپس ما آماده خواهید بود به حرکت به جلو.

“ما در حال حرکت به همان سرعتی که علم و اطلاعات به ما طول می کشد.”

Cass مایل به قرار دادن قاب بر روی آن — تا حدودی.

“ما اعتقاد داریم زمان از اردوگاه های آموزشی (اواخر ژوئیه) ما قادر به تست بازیکنان و مربیان چندین بار در هفته و قادر به گرفتن نتایج به سرعت نسبتا” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد واقعا یک شات خوب است که ما خوب خواهد بود.”

اجتماعی فاصله

این می تواند سخت ترین وظیفه همه است.

در نظر گرفتن نیاز به گسترش پانسمان اصطبل ، به طور معمول بازیکنان عملا شانه به شانه در رختکن. در واقع آموزش در اردوگاه های موقت قالبهای نصب شده به جای بار اضافی است.

پس از دقیق تمرینات و یا شیوه های بسیاری از بازیکنان سر وان. هنگامی که انجام می شود یکی دیگر به زودی صعود در.

هیچ راهی وجود دارد که به هر کار دیگر. تیم باید در نظر نصب بیشتر وان و جدا کردن آنها. بنابراین اضافه کردن لوله کش و پیمانکاران به لیست مردمی در امکانات.

همان چیزی که برای همیشه محبوب وزن که اغلب دارای دو دوجین یا بیشتر بازیکنان در محل کار. برنامه برای افرادی که می توانند در آن وجود دارد و زمانی که باید وارد می شود. تجهیزات مدیران و حتی مربیان را متهم به ضد عفونی مکرر کارهای.

جلسه اتاق طراحی شده برای گروه های بزرگ ساخت اجتماعی فاصله یک چالش بزرگ زمانی که مربیان و بازیکنان می توانند در واقع نگه داشتن آن دریافت-togethers.

“امید اطراف لیگ است که فاز 1 از بازگشایی نشان می دهد که ما توانایی برای عمل به شیوه ای امن اجازه می دهد بیشتر کارکنان (از جمله مربیان) به تدریج به دفتر بازگشت به زودی” Broncos رئیس جمهور جو الیس نوشت: در یک یادداشت به اعضای سازمان.

“اگر چه در حال حاضر وجود ندارد تنظیم جدول زمانی برای زمانی که این مرحله بعد از گسترش امکانات دسترسی می تواند شروع ما باید آماده این رویداد است که رخ می دهد در آینده بسیار نزدیک.”

پس از گام های کودک گرفته شده است.

___

AP طرفدار فوتبال نویسندگان Simmi Buttar و Arnie استاپلتون و ورزش نویسنده Dave Ginsburg کمک کرده است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر