7 آرایشگران یکی برای برش مو در میشیگان کنگره

توسط دیوید EGGERT

و لانسینگ, میشیگان. (AP) — پلیس یکی هفت نفر برای برش مو در طول یک تظاهرات در خارج میشیگان در کنگره که در آن حدود ده آرایشگران و آرایشگران به مبارزه طلبیده stay-at-home سفارشات به رایگان مو کاهش چهارشنبه.

در یک نقطه حدود 300 نفر با حضور در این تظاهرات که توسط سازمان میشیگان محافظه کار ائتلاف به مخالفت با اقدامات اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. بیش از 5 ، 000 ساکنان درگذشت از COVID-19 عوارض در دولت است.

هفت سلمانی یا آرایشگاه بودند ذکر شده برای رفتار آشوبگرانه — درگیر شدن در یک اشغال غیر قانونی و یا کسب و کار — پس از هشدار پلیس ایالتی. در این موارد مراجعه کننده به دولت و دادستان کل. به مجازات بزه مجازات تا 90 روز در زندان 500 دلار جریمه نقدی و یا هر دو.

Whitmer اقامت-صفحه اصلی سفارش نیاز به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و اماکن عمومی و محل های اسکان از قبیل سالن.

آنجلا Rigas از کالدونیای در میشیگان غربی گفت: او یکی پس از امتناع از سه بار برای جلوگیری از برش مو.

“ما همه اینجا هستیم به همین دلیل امروز به نمایش فرماندار که ما حقوق نمی آیند از او و این که ما نیاز به باز کردن میشیگان. مردم نیاز به بازگشت به کار” او گفت:.

یک آرایشگاه بخور کاربران در یک پرچم آمریکا در کیپ. سازمان خواست این جمعیت برای کمک به یک GoFundMe صفحه برای کمک به پوشش جریمه و هزینه های قانونی برای آرایشگران. شرکت کنندگان بسیاری نه با پوشیدن ماسک یا نگه داشتن 6 پا از هم جدا jeered سربازان زمانی که آنها هشدارهای صادر شده و یا بلیط.

“من نمی خواهد خود ایستاده است” گفت: کارل Manke یک 77 ساله آرایشگر که برش مو در تظاهرات. مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد توسط رگولاتور هفته گذشته پس از بازگشایی مغازه خود را در اوسو.

Whitmer که دست زدن به همه گیر شده است پشتیبانی در رای گیری عمومی است که به تدریج محدودیت های بلند به طوری که بیشتر بخش های کسب و کار می تواند تا حدی یا به طور کامل بازگشایی شده است. اقامت-صفحه اصلی سفارش در اثر حداقل از طریق آوریل 28. او گفت: در این هفته آن است که بسیار بعید است که سالن و آرایشگاه خواهد شد مجاز به بازگشایی در هفته آینده گفت: مردم می توانند به لحاظ اجتماعی فاصله برای کوتاه کردن مو.

در طول سفر به میدلند به آدرس سیل است که هزاران نفر مجبور به تخلیه Whitmer به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او را درک معترضان نا امیدی.

“اما بیشتر مردم در حال حرکت و در مورد نقض قانون سخت تر از آن را برای رفتن به نوبه خود شماره گیری نمایید و به مرحله بعدی بروید. … در میان همه گیر جهانی, آنچه که من از این است که مردم انجام این کار در راه است که خود را در معرض و یا دیگران را به مدت طولانی بحران بهداشت عمومی” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کوری ویلیامز در وست بلومفیلد میشیگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>