توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— بیشتر بزرگ ملت دیدن افزایش تلفات ویروس.

— قانونگذاران بریتانیا متهم کردن دولت از تست شکست.

— Virus موارد در هند افزایش گذشته 100,000.

___

لندن — یک گروه با نفوذ از نمایندگان مجلس این است که دولت از عدم انجام آزمایشات به اندازه کافی برای جدید کروناویروس گفت: با گذشت کمک COVID-19 برش مرگبار نوار از طریق این کشور به خانه های سالمندان.

مجلس عوام’ علم و فناوری کمیته می گوید که “تست ظرفیت شده است ناکافی برای بسیاری از این بیماری همه گیر است.” در نامه ای به نخست وزیر بوریس جانسون رئیس کمیته گرگ کلارک گفت: بریتانیا تست ظرفیت “سوار استراتژی به جای استراتژی رانندگی ظرفیت.”

انگلستان مقامات در ابتدا به دنبال ردیابی و تست هر کسی که تا به حال شده است در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus. اما آنها رها شده است که استراتژی در اواسط ماه مارس به عنوان تعدادی از عفونت های غرق شده این کشور را محدود تست ظرفیت.

کلارک یک نماینده مجلس از حزب حاکم محافظه کاران گفت که “محوری” تصمیم بدان معنی است که ساکنان خانه سالمندان و کارکنان بودند مورد آزمایش قرار نمی “در زمانی که گسترش ویروس بود که در آن بیشتر شایع است.” هزاران نفر از ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند با COVID-19.

این کشور آزمایش ظرفیت در حال حاضر کوچک شده است تا بیش از 100,000 آزمون در روز, و دولت قصد دارد به معرفی یک “آزمون پیگیری و ردیابی” سیاست به عنوان بخشی از برنامه ای برای کنترل این ویروس و سهولت در سراسر کشور مستند.

اما این کمیته نیز گفت که “مشخص نیست که این درس از تاخیر به تست آموخته شده است.”

___

دهلی نو — تعداد coronavirus موارد در هند رسید گذشته 100,000 و عفونت در حال افزایش در خانه متحده از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور مستند.

هند وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد در مجموع 101,139 موارد و 3,163 مرگ و میر به علت COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. تقریبا 39,000 مردم بهبود از بیماری است.

از هفته گذشته به هند به طور متوسط حدود 4000 نفر در روز است. این کشور بدترین متاثر از ایالت ماهاراشترا گزارش شده بیش از 35 ، 000 موارد و 1,249 مرگ و میر.

افزایش اخیر در ثبت عفونت تا حد زیادی نسبت داده شده به افزایش در تست. کارشناسان بهداشت و درمان, اما نگران است که هند هنوز هم عقب مانده در پشت در آن منطقه است. این کشور یکی از پایین ترین تست میزان در جهان با تنها 1.5 نمونه های آزمایش در هر 1000 نفر نسبت به 32 در ایالات متحده است.

هند تمدید آن مستند روز یکشنبه به مارس 31 اما به قدرت به دولت ها اجازه می دهد تا بازگشایی کسب و کار به تحریک فعالیت های اقتصادی.

___

لندن — نرخ بیکاری در بریتانیا به عنوان COVID-19 همه گیر در زمان برگزاری و آمار بازار کار است.

دفتر آمار ملی انگلیس می گوید مدعیان رسید توسط 856,000 به 2.1 میلیون در ماه آوریل نسبت به ماه مارس است.

جاناتان Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار در فایرفاکس می گوید: این ارقام تحت پوشش تنها در هفته اول این مستند.

او می گوید: اشتغال برای ماه برگزار می شود تا آنجا که furloughed کارگران هنوز تعداد به عنوان شاغل بودن اما “ساعت کار می کرد به شدت کاهش یافت و در اواخر ماه مارس به ویژه در بخش هایی مانند مهمان نوازی و ساخت و ساز.”

___

دبی, امارات متحده عربی — دیده بان حقوق بشر مصرانه عرب خلیج وزارت امور خارجه قطر برای آزادی زندانیان مسن و کسانی که برای انتخابات بدون خشونت جرائم در میان شیوع کروناویروس در این کشور در زندان مرکزی.

گروه حقوق در مصاحبه شش غیر قطر بازداشت شدگان که گفت: چند تن از زندانیان مشکوک شدند پیمانکاری COVID-19.

قطر و ارتباطات دفتر در پاسخ به دیده بان حقوق بشر گزارش روز سه شنبه تایید 12 زندانی کرده بود این ویروس در زندان مرکزی.

زندانیان گفت: حقوق گروهی که مقامات جدا شده از بلوک که در آن شیوع رخ داده است اما نه قبل از انتقال برخی از بازداشت شدگان دیگر به سر می برند و غیربهداشتی بخش از زندان است. آنها گفتند: خود را بلوک هشت حمام و سرویس بهداشتی 150 زندانیان و مردم هستند و خواب بر روی زمین با هیچ توانایی اجتماعی به دور است.

دولت گفت: 12 نفر که تست مثبت برای COVID-19 تحت درمان قرار گرفتند در یک مرکز پزشکی در سایت با منتقل کردن اضافی برای مراقبت های قبل از فرستاده شدن به زندان یک بار به طور کامل بهبود یافتند.

قطر گفت: زندانیان باید دریافت دستکش و ماسک و تحت معاینات منظم سلامت. در آوریل قطر حاکم عفو بیش از 500 زندانی به کاهش تعداد افراد زندانی در میان همه گیر.

قطر نزدیک به 34,000 تایید موارد ویروس از جمله 15 مرگ و میر.

___

مکزیک — شهرستان رجیستری از گواهی مرگ در مکزیک نشان می دهد وجود داشته است 4,577 موارد که در آن پزشکان به ذکر coronavirus یا COVID-19 به عنوان امکان پذیر است و یا علت احتمالی مرگ بیش از سه بار رسمی شمارش.

دولت فدرال اذعان تنها 1,332 تایید مرگ در مکزیکو سیتی با توجه به COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد.

مکزیک برای مبارزه با فساد گفت: در گزارش روز شنبه آن به دست آمده دسترسی به یک پایگاه داده از مرگ گواهینامه های صادر شده در شهر مکزیک بین 18 مارس و آوریل 12. آن را نشان داد که در یادداشت های توضیحی متصل به 4,577 مرگ گواهی پزشکان شامل کلمات “سارس” “COV2,” “COV,” “Covid 19” و یا “جدید کروناویروس.”

ویروس’ ویژگی های نام SARS-CoV-2. یادداشت های این گروه محسوب شامل واژه هایی مانند “مشکوک” “محتمل” و یا “ممکن است” هنگامی که توصیف این ویروس نقش مهمی در مرگ و میر. در 3,209 گواهی آن ذکر شده بود به عنوان مظنون به عاملی همراه با دیگر علل مرگ و مانند ذات الریه نارسایی تنفسی سپتیک شوک یا نارسایی ارگان های متعدد.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum اذعان کرده است وجود دارد بیشتر ویروس-مرگ و میر ناشی از رسما گزارش داد و گفت: کمیسیون ویژه بررسی مرگ و ارقام. دفتر او بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد گزارش جدید.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ رهبر کری لام می گوید خاک است ramping تا coronavirus تست به خصوص برای کارگران مشغول فرودگاه بین المللی و مراقبان در خانه برای افراد مسن و از کار افتاده.

لام گفت: آزمون خواهد بود افزایش یافته و از 4500 به 7,000 روزانه با هر دو دولت در بخش بهداشت و درمان و آزمایشگاه های دانشگاه ، هنگ کنگ رفته است چند روز بدون جدید عفونت های محلی اما اخیر خوشه ای در میان سه نفر از اعضای خانواده افزایش یافته است و نگرانی در مورد کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه عبور ویروس به دیگران چیزی مقامات امیدواریم که می تواند مسئله با افزایش تست.

یک شهر پرجمعیت بیش از 7 میلیون نفر فقط در سراسر مرز از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ گزارش شده 1,055 COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر.

___

SALEM, سنگ. — اورگان دیوان عالی کشور متوقف روستایی قاضی را که به بیرون پرتاب ایالت coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. کیت براون در یک مورد آورده شده توسط کلیساها استدلال دموکرات بیش از حد او باشند.

بیکر شهرستان مدار قاضی متی Shirtcliff بود به حکم قهوه ای که اشتباه نیست به دنبال مقننه تصویب به گسترش stay-at-home سفارشات فراتر از 28 روز محدود می کند. دیوان عالی آمریکا در اواخر روز دوشنبه تصمیم گیری باقی می ماند Shirtcliff فرمان در انتظار بررسی توسط دادگاه عالی قضات.

در بیانیه ای قهوه ای ستایش دادگاه عالی عمل است.

“هیچ میانبر وجود دارد برای ما به بازگشت به زندگی به عنوان آن را قبل از این بیماری همه گیر. به سرعت در حال حرکت می تواند بازگشت اورگان به روزهای اولیه از این بحران زمانی که ما خودمان محکم برای بیمارستان ها بود لبریز,” او گفت:.

___

پکن — چین گزارش شش جدید کروناویروس موارد سهشنبه یک روز پس از رئیس جمهور چین اعلام کرد کشورش ارائه 2 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ به شیوع و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

سه مورد جدید شده بودند به عنوان وارد شده است. دو تن از آنان ثبت نام به عنوان عفونت های محلی در استان جیلین و دیگری محلی مورد شناسایی شد در هوبئی استان که در چین شیوع متمرکز شد.

مقامات در هوبئی انجام نوکلئیک اسید تست بر روی بیش از 1.5 میلیون نفر بین مارس 11 مارس 17. بیش از 72.5 درصد از آزمايشات اداره در ووهان که در آن مقامات برنامه ریزی در نهایت تست تمام 11 میلیون نفر به عنوان بخشی از تدابیر حفاظتی در برابر موج دوم ویروس موارد است.

ووهان و شهرهای اطراف آن در هوبئی اختصاص بخش عمده ای از چین گزارش 82,690 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

Xi ظاهر از طریق لینک ویدئو در مجمع بهداشت جهانی روز دوشنبه آمد در میان انگشت اشاره بین ایالات متحده و چین بیش از همه گیر و سازمان بهداشت جهانی رکوع به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل تحقیق چگونه از آن موفق به پاسخ به کوروناویروس.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در گزارش جدید 13 coronavirus موارد ممکن است نشانه آن است که شیوع اخیر در پایتخت منطقه با ثبات است که مقامات آماده سازی برای بازگشایی مدارس در این هفته.

آمار و ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,078 موارد و 263 مرگ و میر.

نه از موارد جدید از سئول و در نزدیکی مناطق که در آن ده ها تن از عفونت مرتبط شده اند به باشگاه را برانگیخت که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور آغاز شد و آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب خواست هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و به نام برای آموزش و پرورش مقامات به بررسی اقدامات پیشگیرانه با سالمندان دبیرستان بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de