قاچاق اشعار از هنگ کنگ کتاب منتشر کنید در سوئد

Gui Minhai یک کتاب فروش از هنگ کنگ است که در حال حاضر در زندان پژمرده شدن و به خاطر او به جرم حزب کمونیست چین (CCP). اما Gui موفق قاچاق از چند اشعار او نوشت: در زندان بودند که به تازگی منتشر شده به عنوان یک مجموعه توسط یک ناشر سوئدی.

اشعار در اسارت

در مجموع این مجموعه دارای 11 که اشعار ترجمه شده به زبان سوئدی. اشعار تمرکز بر رابط کاربری گرافیکی چشم انداز سوئد صحبت کردن در مورد مردم سوئد و اساطیر نورس در حالی که همچنین حاوی بازتاب از زندگی اش در زندان است. یک بند از یک شعر ابراز تاسف چگونه این امر می تواند شرم آور برای جلوگیری از نوشتن اشعار فقط به این دلیل که شعر شده است در قفس. مجموعه ای به نام من در قرعه کشی یک درب روی دیوار با انگشت منشد منتشر شده در مارس 5, که همچنین اتفاقی افتاد به رابط گرافیکی 56هفتم تولد است. دخترش آنجلا Gui نوشته است مقدمه.

(Image: Screenshot / YouTube)

در مجموع این مجموعه دارای 11 که اشعار ترجمه شده به زبان سوئدی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با توجه به مارتین Kaunitz از Stockholm-بر اساس ناشر Kaunitz-Olsson, رابط کاربری گرافیکی, تا به حال حفظ اشعار در زندان است. “زمانی که او از زندان آزاد شد در حالی که او آنها را نوشت و قاچاق آنها را به دختر خود… برخی از اشعار منتشر شده در هر دو زبان سوئدی و بین المللی روزنامه ها از یک سال پیش یا بیشتر. اما این اولین بار است که مجموعه کاملی از زندان اشعار در دسترس ساخته شده است,” او گفت: به عنوان نمودار و تقویم اقتصادی – هنگ کنگ رایگان را فشار دهید.

Gui دستگیر شد و در سال 2018 در حالی که در یک قطار در چین همراه با دیپلمات سوئدی. در فوریه این سال او در دادگاه به 10 سال زندان و به اتهام ارائه اطلاعات به بیگانگان. Gui حال تبدیل شدن به یک شهروند سوئدی در سال 1992. به این ترتیب سوئد دولت خواستار دسترسی به او. اما دادگاه ادعا می کند که رابط کاربری گرافیکی به طور داوطلبانه خود ابقاء چینی شهروندی در سال 2018 است. و پس از چین به رسمیت نمی شناسد تابعیت دوگانه آن را رد کرده است سوئد ادعا از Gui بودن خود شهروند است.

خار برای رژیم

Gui Minhai شناخته شده است به چاپ چندین کتاب در زندگی از اعضای حزب کمونیست که در معرض آنها. پس از صدور حکم عفو بین الملل با انتقاد از قضاوت آن را “کاملا بی اساس.” در 2015, Gui ناپدید شد از چشم برای برخی از زمان تنها به ظهور در مصاحبه ای که در آن او اعتراف به درگیر شدن در یک تصادف منجر به مرگ 10 سال پیش. او با توجه به یک زندان به مدت دو سال.

(Image: Screenshot / YouTube)

Gui Minhai شناخته شده است به چاپ چندین کتاب در زندگی از اعضای حزب کمونیست که در معرض آنها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حامیان Gui باید اشاره کرد که این مصاحبه مجبور شد که چنین چیز مشترک بودند تاکتیک های اتخاذ شده توسط رژیم کمونیستی. آنجلا Gui شده است مبارزه برای آزادی پدر او است. سال گذشته او در بازدید دو چینی مخاطبین که فشار او را به پذیرش یک معامله که در آن پدر خود را صرف تنها چند سال در زندان ارائه شده او را متوقف انتقاد دولت چین. آنجلا خودداری کرد. یک سفیر سوئد که مرتب جلسه اخراج شد توسط دولت است.

در ماه نوامبر سال 2019 سوئد قلم (در سراسر جهان انجمن نویسندگان) اهدا معتبر Tucholsky جایزه به Gui Minhai. این جایزه پس از نام نویسنده آلمانی Kurt Tucholsky که گریخت و آلمان در دوران حکومت نازی ها است و اعطا در مورد آزار و اذیت نویسندگان. این باعث دیپلماتیک بین چین و سوئد با پکن هشدار داده است که وجود دارد خواهد بود “عواقب.” مایکل کاستور از بنیانگذاران حقوق بشر سازمان حفاظت از مدافعان معتقد است که رابط کاربری گرافیکی Mihani حاکی از نقض حقوق بشر مرتکب شده توسط حزب کمونیست چین.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

محققان کشف یک ژن در زنبور عسل است که باعث باکره تولد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>