نقد و بررسی: کوگان و Brydon spar دوباره در “سفر به یونان’

توسط جیک COYLE

ترین فرانچایز را ساخته اند که آن را به چهار فیلم را در آن traipsed کهکشان کشیده کردن یک سری از شجاعانه heists یا آزاد ویلی بیش از چند بار. فیلم “سفر” با این حال باید بدست این دور تقریبا به طور کامل بر اراده از Michael Caine برداشت.

مایکل رسانده چهار “سفر” فیلم با استیو کوگان و راب Brydon هستند قطعا بیشتر از این است — اما نه خیلی بیشتر. و هیچ جزئی. این بسیار کم ریسک از این فیلم بخشی از درخواست تجدید نظر خود را.

مهم نیست که چقدر عجیب و غریب اطراف — انگلستان Lake District, ایتالیایی, ساحل, اسپانیایی, حومه شهر و در حال حاضر جزایر یونانی — هیچ تنظیم است که می تواند به توقف کوگان و Brydon از افتادن به خود را آشنا الگوهای پرخاشگری منفعلانه و پیش گیری. امرسون نوشت: سفر “من غول می رود با من هر جا که من بروم.” برای کوگان و Brydon, آن را فقط با میک Jagger برداشت. وعده های غذایی ممکن است تغییر کند اما گفتگوی بورسی باقی می ماند همان.

که برای اولین بار در دیجیتال و کابل ویدئو بر روی تقاضا در جمعه چهارم است و ظاهرا سفر نهایی برای Brydon و کوگان. در حالی که تنظیم کردن خود به یونان سفر پس از مراحل اودیسه آنها علامت گذر زمان — 10 سال پس از آنها آغاز شد. ویژگی های خود را کمی کمتر تیز اما آنها هر دو سالخورده آنها به توافق برسند. “شما ناخوشایند به عنوان یک مرد جوان می گوید:” Brydon.

“سفر” (و مقدمه از Al Pacino برداشت در رسانده است قبل “Tristram Shandy: A Cock and Bull Story”) باقی می ماند بهترین از این فیلم. من فکر می کنم همیشه از کسانی از ما که در حفظ و بازگشت بیا امید برای یک بیت به عنوان خوب به عنوان و یا خود را با شکوه “آقایان به رختخواب” تریک.

اما این نه نگه عواقب پس از جذاب بودن حتی در حالی که خود ستاره هستند که عمدا تحریک کننده است. مجموعه “سفر به یونان” همان است که در آخرین آنهایی که, و به همین ترتیب برای اولین بار زد که در شش بخش مختلف miniseries. کوگان و Brydon, بازی داستانی نسخه های خود اجباری به نوشتن یک مقاله در مورد آشپزی تور.

خود یونانی سفر وجود دارد گاه به گاه گره به اسطوره ای در مسیر و همچنین به جهان اطراف آنها را. تاپیک مختصر و بی دست و پا برخورد با یک مهاجر کمپ. اما در کل اصلی تنش در “سفر به یونان” به عنوان قبل از در است که می تواند کنایه بهتر و آیا حباب خود را از مبارزه با غرور و حسادتهای حقیر را می توان پشت سر هم با هر چیزی — و یا حتی اگر ما می خواهید آن را به. زمانی که Brydon می پرسد کوگان چه او بیشتر افتخار کوگان می کند دریغ نکنید. “Hmm. من هفت بفتا” او پاسخ.

این خورشید تفننی تفرج به ارمغان می آورد برداشت از Jagger (با claps) داستین هافمن یک نسخه از “استن لورل و تام هاردی” (کوگان ستاره دار در های اخیر “استن و Ollie”) و به طور طبیعی چند میله از “گریس.” مثل همیشه کوگان و Brydon هستند کمدی متضاد که این صحبت دقیقا همان زبان است.

در زیر مجادله, رسانده همواره در اشاره عمیق تر میانسالی به مالیخولیا و مخلوط در وقفه از خانه. در “سفر به یونان” Brydon یک لحظه ناراحتی شنوایی که همسر خود را به طور غیر منتظره در خانه نیست. کوگان است به طور ناگهانی بیمار.

آنچه که من فکر می کنم باعث می شود “سفر” فیلم به آرامی یابم این است چگونه رسانده نمی کند بالا بردن و یا کاهش بی معنی ریف از ستاره های خود با قلمزن مسائل اطراف آنها را. این همه در یک قطعه. این “سفر” فیلم شدند و در ابتدا با الهام از Sterne را “Tristram Shandy” پيگيری “احساساتی سفر از طریق فرانسه و ایتالیا” یک رمان است که به همین ترتیب نمی افتراق بین بالا و پایین زندگی است. یکی دیگر از راه گفت که: Michael Caine برداشت فقط به عنوان با ارزش به عنوان هر چیز دیگری.

تماشای “سفر به یونان” در زمانی که چنین سفر غیر ممکن است و تنها افزایش قابل توجه لذت از این فیلم (و ساخته شده از مواد غذایی از همه بیشتر اشتها آور). اما بیشتر آن را تقویت ساده لذت نشستن در جدول سمت با کوگان و Brydon. برای خود بی اهمیت مبارزه آنها بسیار خوب شرکت می باشد.

“سفر به یونان” یک IFC Films آزادی نیست rated by the Motion Picture Association of America. مدت زمان: 103 دقیقه است. سه ستاره از چهار.

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر در:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر