پنل تصویب Ratcliffe برای رئیس جاسوسی می فرستد به سنا کامل

توسط مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — کمیته اطلاعات مجلس سنا در روز سه شنبه تایید نامزدی تگزاس ایران Rep. جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی ارسال نامزدی به طبقه سنا برای او به احتمال زیاد تایید.

“من خوشحال هستم که ما قادر به دریافت Ratcliffe از کمیته و امیدوارم طبقه اقدام به سرعت” فلوریدا ایالت مارکو روبیو پانل جدید اقدام رئیس به خبرنگاران گفت:. “این یک موقعیت مهم است و آن نیاز به پر شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

روبیو شنود گذاشته شد دوشنبه به طور موقت جایگزین کارولینای شمالی از سوی دیگر ، ریچارد بورر که پا به کنار به عنوان FBI بررسی خود را معاملات سهام.

جمهوری خواهان باید ستایش Ratcliffe, یک مدافع سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دموکرات ها شده اند شک و تردید است که او را خدمت می کنند با استقلال آنها می گویند بسیار مهم است برای این کار. Ratcliffe به دنبال ریختن شهرت او به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار در تایید شنوایی در اوایل این ماه ،

Ratcliffe را جایگزین دن کت سابق اوباما سناتور بود که محبوب در کنگره اما درگیر شدند که با مغلوب ساختن پیشی جستن در او دو سال در این کار است. ریچارد Grenell که به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سرپرست.

Ratcliffe شد اولین برداشت برای این پست در تابستان گذشته پس از مدت کوتاهی کت’ استعفای اما سپس انصراف پس از برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا مورد سوال خود را تجربه. اوباما و گرم به Ratcliffe پس از در ماه فوریه است.

این ماه در میان بودند پر سر و صدا در جامعه اطلاعاتی به عنوان تهمت به خلع و اخراج های متعدد مقامات و سناتورهای گفته اند که آنها مشتاق هستند برای جایگزینی دائمی برای کت.

در جلسه Ratcliffe کار برای جدا کردن خود از رئیس جمهور از جمله گفت به اعتقاد او دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب مقاومت است. او گفت که در ارتباط به ناروا جامعه اطلاعاتی را یافته و حتی اگر او می دانست که تهمت مخالفت با آنها و ممکن است آتش او را.

دموکرات ها بودند که قانع نشده. نماینده دموکرات پنل ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت Ratcliffe در این جلسه که “من نمی بینیم چه چیزی تغییر کرده است از تابستان گذشته” که نامزدی خود را خارج شد.

Ratcliffe را نامزدی تصویب شد 8-7 در یک بسته جلسه کمیته با تمام دموکرات ها رای گیری در برابر آن با توجه به یک کمیته aide.

Ratcliffe نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کمیته اخلاق. او با زور و اجبار سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر در تابستان گذشته زمانی که مولر شهادت در مورد روسیه بررسی است.

او همچنین یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره در پاییز گذشته و به شدت مورد سوال شاهدان در خانه استیضاح جلسات.

رای گیری در Ratcliffe شد روبیو اولین مقام عمل به عنوان رئیس. با مته سوراخ کردن گفت: هفته گذشته که او را کنار بعد ماموران فدرال نشان داد تا در خانه اش با یک حکم برای جستجوی تلفن همراه خود را. وزارت دادگستری در حال بررسی است که آیا بهره برداری با مته سوراخ کردن اطلاعات مربوط به پیشرفت زمانی که او تخلیه آنجا که $1.7 میلیون سهام در ماه فوریه روز قبل از coronavirus همه گیر باعث شده بازار به نازل شدن.

با مته سوراخ کردن, که باقی می ماند, در این کمیته شده هرگونه تخلف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر