نیویورک (AP) — Fox News Channel لنگر نیل Cavuto به شدت بینندگان خواست در روز دوشنبه به دنبال نمونه ای از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان داد که او در حال شکل گرفتن یک مالاریا مواد مخدر برای محافظت در برابر coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است مصرف دارو هیدروکسی کلروکین برای حدود یک هفته و نیم. رئیس جمهور و برخی از فاکس نیوز, شخصیت, قبلا ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 اما دولت هشدار داده است از عوارض جانبی بالقوه کشنده.

Cavuto است که در مولتیپل اسکلروزیس و سایر مسائل مربوط به سلامت به نام مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش خیره کننده. او هشدار داد بینندگان در معرض خطر بهداشتی است که آنها می تواند عواقب جدی اگر آنها به دنبال رئیس جمهور ،

“این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه و یا فرض کنید, خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید it’s okay” Cavuto گفت.

او گفت: او گفت: آن را “نه به یک نقطه سیاسی در اینجا, اما زندگی و مرگ نقطه. بسیار مراقب باشید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر اواخر روز دوشنبه با ترجمه یک سری از توییت های که در آن هواداران خود را به نام Cavuto “غیر مسئولانه” “احمقانه” و “ساده لوح.” رئیس جمهور افزود که فاکس نیوز “است و دیگر همان” و گفت که او “به دنبال یک خروجی جدید!”

Cavuto کلمات حمل وزن به دلیل فاکس نیوز شبکه ای از انتخاب برای بسیاری از رئيس جمهور را به هواداران است. در اوایل بهار در این شبکه در ابتدا تمایلی به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن زیر یک کنفرانس خبری که در آن او پیشنهاد تزریق مواد ضد عفونی کننده به طور بالقوه می تواند کمک به کروناویروس قربانیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de