ادواردزویل مرد پلیس پس از سلاح سردادواردزویل — یک کینگستون مرد دستگیر شد و در محل اقامت خود در جنوب Atherton خیابان پس از او گفته چاقو مرد دیگری چندین بار در روز دوشنبه ،

پلیس گفت که آنها در بر داشت رابرت Schnell خونریزی از گردن خود را در پارکینگ از دروازه مرکز خرید درست قبل از 7 p. m.

یک زن با Schnell ارائه یک شرح مشکوک که پلیس ترسیم آلفرد جوزف Mulero.

Mulero, 20, گفته بستری سلاح سرد Schnell ادعا آن دفاع از خود بود.

پلیس گفت که آنها بهبود خونین چاقو در Mulero شلوارک جیب.

با توجه به شکایت کیفری:

Casandra Okraszewski پلیس گفت که او نشسته بود در داخل یک وسیله نقلیه با Schnell بحث در مورد آنچه به خرید در خانواده دلار. به عنوان آنها در خودرو Okraszewski ادعا Mulero راه رفتن گذشته و فریاد زد: “آیا شما به دنبال من است؟”

Schnell گفت Mulero به راه رفتن نگه دارید.

پس از آنها تا به حال عبارت Mulero راه می رفت به سمت وسیله نقلیه به عنوان Okraszewski نورد پنجره. او نورد پایین پنجره که Mulero ساخته شده یک حرکت است که او قرار بود به پانچ شیشه ای.

Mulero راه می رفت یک فاصله کوتاه به عنوان Schnell و Okraszewski خارج شد وسیله نقلیه خود را و با نزدیک شدن به خانواده دلار.

Mulero گفت: Schnell به فرار به عنوان او به نام پسر خود را که در راه خود را.

Okraszewski پلیس گفت Mulero تا به حال یک چاقو در دست خود و چاقو Schnell چندین بار در ناحیه گردن و فرار به سمت Northampton خیابان شکایت می گوید.

پلیس شناسایی Mulero به عنوان مظنون بر اساس Okraszewski توضیحات داشتن نقره پرانتز در دندان های خود را.

پس از Mulero واقع شده بود در محل اقامت خود او گفته پلیس گفت که او چاقو Schnell بود اما در دفاع از خود. خونین چاقو پیدا شد در یک جیب Mulero کوتاه او تا به حال گرفته شده شکایت می گوید.

Schnell درمان شد برای شش زخم چاقو به گردن و سر در Wilkes-Barre بیمارستان عمومی.

Mulero شد arraigned شنبه توسط قاضی منطقه برایان James Tupper در دو فقره هر یک از تشدید حمله و ساده حمله و یک تعداد هر یک از بی پروا به خطر انداختن شخص دیگری رفتار آشوبگرانه و آزار و اذیت. او زندانی در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم $175,000 وثیقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر