پزشکان از بهبود از CCP ویروس پس از قرائت ‘نه مقدس عبارت’

پس از وقوع CCP ویروس در ووهان چین شده اند وجود دارد گزارش از مردم در دوره نقاهت بعد از عفونت و بیرون آمدن از مرگ نزدیک صمیمانه پس از خواندن “نه مقدس کلمات.” وجود دارد چند نمونه از این اتفاق می افتد. یک چنین نمونه ای است از یک زن و شوهر هر دو از آنها پزشکان از طب غربی که گرفتار عفونت است. خوشبختانه برادرزاده خود را آموزش داده و آنها را مقدس فرمول. آنها سعی کردند آن را در ایمان خوب است و هر دو به زودی بهبود. آنها خود را کنار بگذارید پزشکی مدرن روش و تفکر به صورت یک راز فرمول است که طب مدرن نمی تواند توضیح دهد. این یک پدیده است که ارزش بررسی و تعمق.

برخی ممکن است فکر می کنم که زن و شوهر ممکن است مشکلات روانی و تعجب می کنم که آنچه که در واقع در ذهن خود را? اما, به عنوان, پزشکان, آنها می دانستند که تا زمانی که حق واکسن برای مبارزه با ویروس یافت می شود تنها امداد در لحظه ای اندک خواهد بود دارو و یا تزریق و یا دیگری که هیچ شانسی برای نجات در همه.

CCP ویروس همه جا دوره کمون بسیار نامنظم و در برخی موارد بدون نشانه وجود دارد در همه. این زن و شوهر متوجه محدودیت ها در طب مدرن و در پایان عقل تبدیل به طب چینی.

Wuhan pneumonia spread everywhere, the incubation period is very irregular and in some cases, there are no symptoms at all.(Image: Screenshot / YouTube)

CCP ویروس همه جا دوره کمون بسیار نامنظم و در برخی موارد بدون نشانه وجود دارد در همه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

از تئوری طب سنتی چینی دلیل که چرا یک فرد می تواند با یک ویروس آلوده شده است که کافی وجود دارد “یانگ” انرژی در بدن است. کافی یانگ به معنی فقدان عدالت و ضعیف سیستم. یک یانگ-کمبود بدن می تواند باعث فرایندهای ذهنی برای تبدیل کند و کسی نمی تواند فکر می کنم به وضوح و یا اعمال صالح. هنگامی که یک فرد فاقد عدالت خود را بدن و سیستم ایمنی بدن ضعیف شده است بنابراین هیچ مقاومت چپ برای غلبه بر ویروس ها.

قضاوت باستانی چینی پزشکی تئوری ووهان پنومونی بد است انرژی است. به زانو در آوردن شر انرژی ما نیاز به اندازه کافی “یانگ” است که می تواند شارژ سیستم ایمنی بدن و تغییر وضعیت. این درست است که ساده است. چگونه چین باستان محافظت در برابر آفت? بیایید نگاهی به یک متن کهن چینی و طب Huangdi Neijing, یا امپراتور زرد کلاسیک و طب داخلی. این متن است که با ساختار گفت و گو بین امپراطور زرد و یکی از وزرای چی بو که یک اسطوره چینی ،

زرد امپراتور می پرسد چی Bo: “پنج آفت در حال آمدن است; صرف نظر از سن اعم از جوان یا پیر می توانید آنها را به راحتی آلوده می شود و تمام علائم مشابه هستند. عفونت نمی تواند تحت درمان توسط خارجی اقدامات بنابراین چگونه میتوان از آنها اجتناب کرد؟” چی بو پاسخ: “کسانی که آلوده هستند معمولا صالح انرژی از این رو خود بدن نمی تواند به راحتی توسط بیگانگان شر انرژی است.”

From the theory of traditional Chinese medicine, the reason why a person can be infected with a virus is that there is insufficient “yang” energy in the body. (Image: via Needpix / CC0 1.0)

از تئوری طب سنتی چینی دلیل که چرا یک فرد می تواند با یک ویروس آلوده شده است که کافی وجود دارد “یانگ” انرژی در بدن است. (تصویر: از طریق Needpix / CC0 1.0)

به عنوان مثال از چین باستان تاریخ است. این است که در مورد ون Tianxiang که نگاه بر به عنوان یک قهرمان و محبوب نماد میهن پرستی و عدالت در چین است. ون بود, چینی, شاعر و سیاستمدار, در سال های گذشته از شمال آهنگ دودمان. در مقدمه معروف خود را کلاسیک آهنگ از عدالتاو نوشت: در مورد اسارت خود توسط مهاجم یوان ارتش در 1278.

او بازگو که چگونه او شکنجه شد برای امتناع خود را به عملکرد به سلسله یوان و تجربه خود را از محدود بودن در داخل یک سیاه چال بود که مرطوب و تاریک با محدود گردش هوا کثیف با ادرار و مدفوع و فاسد موش. این یک محل است که می تواند تجمع بد انرژی و نژاد طاعون و بیماری است. با وجود محدود بودن در زندان را برای دو سال Wen بود و نه آلوده هر گونه بیماری است. به طور معجزه آسایی به جای او باقی ماند و در سلامت خوب است. با توجه به ون خود را در طول این دوره او صمیمانه کشت مطابق با قانون جهانی است و از اینجا است که او پایدار و حفظ خود را با افکار درست.

ون را تجربه دقیقا چیزی است که تا به حال ثبت شده در متن امپراتور زرد کلاسیک است که گفت: “صالح انرژی در داخل بدن ما بد انرژی نمی تواند حمله.” پس چگونه می تواند به شما دست آوردن صالح انرژی ؟

به عنوان اقوام ادعا هنگامی که یک فرد کشت خود درونی “چی” می تواند تبدیل به انرژی بالا و مهم این است که چگونه فرد می تواند رسیدن به عدالت است. از سوی دیگر بد است یک عنصر منفی و بسیاری از مواد را نمی توان با چشم غیرمسلح دیده مانند ویروس ها و باکتری ها. آنها در نظر گرفته بد با توجه به باستان مفهوم است. از زمان های قدیم و ثابت توسط, تاریخ, تنها صالح انرژی می تواند مقاومت در برابر و یا خلاص شدن از شر انرژی است.

The Yellow Emperor. (Image: wikimedia / CC0 1.0)

زرد امپراتور. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

در سال 2016 یک مجله آمریکایی به چاپ یک مقاله پژوهشی در مورد نقش ذهن و تفکر است. در این گزارش به آن اظهار داشت: “زمانی که یک فرد با یک حالت عادی از ذهن exhales به یخ شیشه یک جامد بی رنگ و شفاف ماده را به رعایت شیشه ای. زمانی که افرادی که در حالت خشم, خشم و ترس و حسادت و بازدم به یخ شیشه ماده چگال را نشان می دهد رنگ های مختلف و از طریق تجزیه و تحلیل شیمیایی آن است که مردم را از تفکر منفی می تواند به تولید مواد سمی در بدن انسان را مایعات.” از سوی دیگر برای افراد با نوع افکار هستند که همیشه قرائت نوع و کلمات مقدس مانند “صداقت و محبت و تحمل خوب” آن را یافت که وجود دارد این است که یک اثر مثبت در بدن است که باعث افزایش انرژی مثبت. این انرژی مثبت یافت می شود به خلاص شدن از شر انرژی است.

پس چیست راز فرمول است که پس جادویی, مثبت و قدرتمند است ؟ آن است که نه مقدس کلمات کلیدی: “فالون دافا خوب است, صداقت و محبت و تحمل خوب است.” از تجربیات کسانی که بخوان نه کلمات مقدس با صادقانه قلب و ذهن آنها می توانید احساس بسیج سریع صالح انرژی در بدن است. این سریعترین راه اما یکی باید نه فقط متوقف کردن وجود دارد که به پرورش درونی خود شما باید سازگار باشد و باقی بماند در پرورش شخصیت فضیلت ذهن و بدن خود را تا پایان.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

9 راه برای افزایش ایمنی و سالم ماندن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر