توسط مایک اشنایدر

اورلاندو فلوریدا. (AP) — به والت دیزنی جهانی آماده به اجازه می دهد برخی از شخص ثالث مغازه ها و رستوران ها برای باز کردن در آن سرگرمی های پیچیده در اواخر این هفته این ارسال هشدار دهنده است.

در حالی که افزایش اقدامات ایمنی گرفته شده در دیزنی چشمه “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر” شرکت گفت: در یک وب سایت برای سرگرمی پیچیده است.

“COVID-19 بسیار بیماری مسری است که می تواند منجر به بیماری شدید و مرگ شود. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشد شهروندان و مهمانان با زمینه ای شرایط پزشکی به خصوص در معرض خطر” هشدار گفت. “با مراجعه به دیزنی چشمه شما به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19.”

افتتاح برخی از مغازه ها و رستوران ها در دیزنی چشمه در چهار شنبه علائم آخرین گام های کودک اورلاندو پارک تفریحی در نظر گرفتن نسبت به بازگشایی پس از اواسط ماه مارس زمانی که گسترش جدید آنها را مجبور به خاموش دروازه های خود را.

هفته گذشته Universal Orlando اجازه باز کردن در حدود یک و نیم دوجین رستوران ها و eateries و همچنین دو مغازه های خرده فروشی و برخی از کالا چرخ دستی در آن Citywalk سرگرمی پیچیده است.

هفته آینده دیزنی جهان, برنامه ای برای باز کردن بیشتر مغازه ها و رستوران ها در دیزنی, چشمه, پایان, هوای آزاد, منطقه خرید با رستوران و سینما و سالن بولینگ و یک Cirque du Soleil تئاتر است.

همه کارگران و بازدید کنندگان بیش از سن 2 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت در دیزنی چشمه. کارگران و بازدید کنندگان نیز خواهد شد که به حرارت چک و هر کسی با دمای بیش از 100.4 درجه محروم خواهد شد ورود. تعداد مهمان مجاز در محدود خواهد شد به تشویق اجتماعی فاصله و فوق العاده ضد عفونی کننده دست و دست شویی ایستگاه خواهد بود در محل این شرکت اعلام کرد.

نه دیزنی جهان و نه Univeral مقامات گفته اند که زمانی که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی پارک ها و هتل ها در استراحتگاه خود.

پس از مذاکره با این شرکت تعاونی است که نشان دهنده بیش از نیمی از 77,000 کارکنان در دیزنی جهان گفت: هفته گذشته که کارگران که قرارداد COVID-19 خواهد پرداخت زمان در حالی که در قرنطینه. کارگران با ویروس علائم همچنین می تواند در خانه بمانند بدون اینکه منظم بودن وجود ندارد. کارگران داده خواهد شد و دماسنج اگر آنها می خواهند و هر کارگر خواهد بود با توجه به سه ماسک صورت با توجه به توافق نظر.

___

دنبال مایک اشنایدر در http://twitter.com/MikeSchneiderAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de