میلان (AP) — فروش خودرو در اروپا ظرف ماه گذشته به عنوان صنعت خودرو چهره خود را بدترین بحران در دهه.

سخت مستند اقدامات شامل coronavirus بسته ترین نمایندگی در سراسر این قاره به صورت کامل در ماه آوریل میان ناگهانی کاهش در هزینه های مصرف کننده باعث فروش به سقوط بی سابقه 76 درصد ACEA تولید کنندگان ماشین’ association روز سه شنبه گفت.

خودروسازان در سراسر این قاره به فروش می رسد فقط 270,682 وسایل نقلیه در ماه گذشته در مقایسه با 1.14 میلیون سال قبل “قویترین ماهانه رها کردن در تقاضا از پرونده آغاز شد” ACEA گفت.

جنوب اروپا بود که سخت ترین ضربه با ماشین جدید ثبت نام کردن 97.6 درصد در ایتالیا و 96.5 درصد در اسپانیا — به عنوان دو کشور تلاش با برخی از بالاترین سطح از coronavirus عفونت در اروپا است. فرانسه دیدم 89 درصد انقباض در حالی که آلمان دچار 61% افت.

فروش خودرو در اروپا برای چهار ماه اول سال به پایین 39 درصد.

مانند مارس را 55% افت کاهش به مراتب بدتر حتی از طول 2008-9 بحران مالی جهانی که باعث شش سال رکود در خرید. شدیدترین ضرر و زیان که در طول بحران مالی رخ داده است در ماه ژانویه سال 2009 کاهش فروش 27 درصد است.

بحران قابل توجه بود هر دو انبوه و لوکس خودروسازان یکسره.

گروه فولکس واگن حفظ بزرگترین سهم بازار گسترش یافت و 30 درصد با وجود 73 درصد افت در فروش. فرانسه رقبای PSA و رنو شاهد کاهش معلق در هوا حدود 80% در حالی که فیات کرایسلر است که به دنبال یک 6.3 میلیارد یورو اوراق با پشتوانه وام به relaunch — کاهش 88 درصد است. خودروسازان لوکس آلمان ب ام و و دایملر دیدم فروش سینک 65% و 79% بود.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de