توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — ریچی گارسیا بود در میان بیس بال بهترین امتیاز و محبوب ترین داوران و مانند بسیاری از umps شناخته شده بود برای آنهایی که او از دست رفته: این جفری مایر در تماس برگشتی از زمین به تینو مارتینز در مسابقات جهانی است.

او خود را از دست داد در این کار موفق استراتژی های جمعی استعفا در سال 1999 و مورد استقبال بازگشت به لیگ اصلی بیس بال و دو سال بعد به عنوان استاد راهنما. سپس از هیچ جا به نظر می رسید او از کار اخراج شد در آستانه فصل 2010.

گارسیا ماند آرام برای یک دهه که مایل نیست به هر علت مشکلات برای پسر در قانون ویک Carapazza میان بالا umps از زمان ،

در حال حاضر در 77, گارسیا تغذیه. او احساس impugned توسط یک همکار سابق در یک طرح دعوی در دادگاه گارسیا هیچ ربطی به.

“من بیش از حد سخت برای حفظ شهرت خوب در بیس بال برای این افراد فقط می آیند و می گویند هر چه جهنم آنها را می خواهید به فقط می گویند چیزهایی که فقط از آسمان آبی روشن” گارسیا گفت: در طول یک سری از مصاحبه ها در ماه گذشته با آسوشیتد پرس.

“من نگه داشته ام دهان من بسته این همه سال به خاطر من مادر در قانون. من بسته دهان چون من حفاظت از او و دختر من. و من فقط بیمار از آن,” او گفت:.

یک لیگ بزرگ داوری از 1975-99 و یک سرپرست برای نه سال گارسیا بود ناگهان رد کرد. این کمیسیون اعلام کرد که خروج خود را دو روز قبل از روز افتتاحیه. هیچ دلیلی داده شد.

گارسیا هرگز سعی به توضیح نیست.

سپس در ماه مارس 2019 رسوب با داوری استاد راهنما Randy Marsh عموم ظ توسط وکلا برای داوری انجل هرناندز که شکایت MLB برای مسابقه تبعیض است. مرداب گفته گارسیا اخراج شد چرا که او با حضور جزئی لیگ بازی های مربوط به Carapazza که کار خود را, اولین بازی لیگ هفت روز پس از گارسیا خروج اعلام شد.

“او پسر در قانون بود umpiring در جزئی لیگ در نظر گرفتن قوی برای ارتقاء به لیگ های برتر و به او گفته شد نه به تماشای کار او به دلیل اینکه مربوط به” مارش شهادت دادند. “او ادامه داد: برای انجام این کار است. او گفته شده بود به آن را انجام دهد و او ادامه داد: برای انجام آن است.”

مارش گفت: AP در یک مصاحبه تلفنی که روز شنبه او به اشتباه خود را در طول رسوب و او می خواست به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

“من تا به حال هیچ ایده چه چیزی استدلال آنها به او برای اخراج و شنیده بود از کار با غنی Rieker — که یک استاد راهنما در طول تمام آن زمان — بود که در یک نقطه به او گفته شد نه به تماشای او پسر در قانون داوری,” مارش گفت. “من احتمالا اشتباه بیان آن زمانی که من مخلوع. نباید آن را بیرون می آیند مانند آن.”

گارسیا نسبت به او شلیک به غارت مانفرد سپس MLB اجرایی معاونت روابط کار و در حال حاضر کمیسر و Jimmie لی جزایر سپس معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات بیس بال. گارسیا اجازه رفتن همراه با همکار سرپرستان مارتی Springstead و جیم McKean و آنها به جای مارش و چارلی Reliford.

MLB کاهش یافته به نمایندگی از Rieker و مانفرد که موفق به جوانه Selig به عنوان کمیسر در سال 2015.

“هیچ کس تا به حال آن را برای هر کسی گفت:” سلیمان که در سمت چپ MLB در سال 2010. “اما وجود دارد یک میل یک تمایل عمومی برای ارتقاء وضعیت ما کمی. مدرسه قدیمی راه ما احساس می شد رفتن برای پایان دادن به گاز گرفتن و ما نیاز به خون است.”

گارسیا گفت: ارتباط خود را با مانفرد تیره و تار شد زمانی که او اجازه داد عکس شود ESO یک شرکت راه اندازی شده توسط معاون سابق رییس جمهور از داوران رالف نلسون. گارسیا گفت: جزایر ناراحت شد بیش از گارسیا تصمیم به فسخ یک لیگ کوچک داوری که جزایر را تکذیب کرد.

پس از خواندن مارش را شهادت گارسیا نگران بود به اتهام ممکن است آسیب Carapazza افرادی که به گارسیا, دختر, Stephanie.

“من می خواستم برای روشن شدن توانایی های خود را به یک لیگ بزرگ داوری و نیست که مردم فکر می کنم او وجود دارد به خاطر من” گارسیا گفت.

گارسیا در حال حاضر زندگی در تمپا, فلوریدا مشغول به کار چهار سری جهانی بود و در پشت صفحه برای لن بارکر کامل بازی در سال 1981.

او هنوز هم برای انتقاد دو postseason تصمیم گیری. او تماس نمی طرفداران دخالت در 12 سال مایر و اجازه Derek Jeter خانه اجرا بیش از بالتیمور حق fielder تونی Tarasco در سال 1996 AL قهرمانی سری بازکن.

در بازی 1 در سال 1998 سری جهانی در استادیوم یانکی گارسیا به نام یک توپ در یک 2-2 زمین سن دیگو چپ علامت Langston که به نظر می رسد در منطقه اعتصاب. مارتینز ضربه بعدی زمین برای tiebreaking گرند اسلم.

گارسیا کردم درخشان تا پایان سال ارزیابی از آن پس-استاد راهنما مایک بندر در سال 2008 — گارسیا گفت که یکی از آخرین دریافت کرد. “همواره فراتر از اهداف و شایستگی” را بخوانید با توجه به یک کپی به دست آمده توسط AP.

جو غرب سر از داوران’ اتحادیه در زمان شلیک حمایت گارسیا حساب.

“”من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن من یک تضاد منافع چرا که او پسر من-در-قانون'” غرب یاد می آورد گارسیا توضیح داد. “و سپس به او گفت:” من فقط نمی خواهید برای نوشتن یک گزارش در مورد او.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de