آخرین: انگلیس می تواند برش های کوتاه فوتبال زنان فصل

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

انگلیسی فدراسیون فوتبال می گوید آن است که در بحث و گفتگو با باشگاه در بالای زنان لیگ در مورد امکان برش کوتاه فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فا می گوید وجود دارد “چالش های قابل توجهی” در اتمام فصل و حاکم بر بدن است به دنبال دیدگاه در “مناسب ترین ورزشی نتیجه.”

منچستر سیتی فروش زنان سوپر لیگ با یک نقطه. چلسی دوم است و یک بازی کمتر.

هیچ لیگ بازی شده اند از فوریه.

___

یوفا می گوید آن را به تعویق انداخته است یک کمیته اجرایی نشست سه هفته به دلیل مسائل مربوط به مکانهای موکول قهرمانی اروپا در سال 2021.

این مسابقات 24 تیم عقب رانده شد یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن برنامه ریزی شده است برای استفاده از 12 ورزشگاه در 12 کشور.

یوفا می خواستم شهرستانها میزبان به تایید آنها هنوز هم می تواند به مرحله بازی.

بدن حاکم از فوتبال اروپا می گوید کمیته اجرایی آن را ملاقات خواهد کرد در ژوئن 17 به جای مارس 27 “با توجه به وجود برخی از باقی مانده باز کردن نقاط با توجه به تعداد کمی از سالن های پیشنهادی” برای یورو 2020.

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت: یورو 2020 می تواند صحنه بدون تمام 12 استادیوم.

___

باشگاه های لیگ برتر به توافق رسیده اند این اقدامات است که اجازه می دهد بدون تماس و جلسات آموزشی برای از سرگیری این هفته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پروتکل های اجتماعی فاصله آموزش در گروه های کوچک امضا شد با این باشگاه در طی یک کنفرانس تلفنی پس از تصمیم دولت برای کاهش مستند محدودیت در انگلستان است.

تماس با آموزش و مسابقات هنوز به مجاز توسط دولت است.

فصل لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس با لیورپول پیشرو با 25 امتیاز با نه بازی باقی مانده است.

Coronavirus تست است که با توجه به اتفاق دو بار در هر هفته در باشگاه در 40 بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی.

___

بلژیک فوتبال باشگاه اجازه داده شده امکان تعیین سه تیم آنها نمی خواهند به میزبان در خالی استادیوم در فصل آینده.

لیگ می گوید آن را امتحان کنید به جای این باشگاه خواسته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اندازه گیری می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط باشگاه ها برای جلوگیری از بازی معروف باشگاه و یا رقبای تلخ در مقابل خالی مخفف مسابقات که معمولا رسم بسیاری از طرفداران و تولید بزرگ فروش بلیط درآمد.

تمام مسابقات ورزشی در بلژیک باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا تاریخ 31 ژوئیه به دلیل وضعیت سلامت و تمام حوادث دسته جمعی منع شده اند تا Aug. 31. دور اول مسابقات فوتبال برای فصل آینده به احتمال زیاد توان بدون طرفداران زمانی که لیگ رزومه on Aug. 7.

باشگاه بروژ اهدا شد 16 بلژیک عنوان آخرین هفته از لیگ برتر اعلام کرد تا پایان فصل جاری در رده بندی اعلام شده نهایی است.

___

اسپانیایی بازیکن فوتبال که تهدید به ترک تیم خود را به جای خطر آلوده شدن توسط coronavirus بازگشت به آموزش.

Cádiz مدافع Fali Giménez دوباره هم تیمی های خود در دوم-بخش باشگاه حدود یک ماه پس از گفت او نمی خواهد دوباره بازی مگر در مواردی وجود دارد یک واکسن برای COVID-19 یا اگر او مطمئن بود 100% که او نمی خواهد آلوده پس از بودن در این زمینه است.

Giménez نیست تمرین هفته گذشته به عنوان بقیه از تیم ملی در بازگشت به آموزش نزدیک به دو ماه پس از فوتبال متوقف شد.

26 ساله اسپانیایی گفته بود آن حس را ندارد به بازی فوتبال در حالی که مردم در حال مرگ بودند از آنجا که از virus. او گفت: او را ببخش نه خود را اگر او آلوده و گذشت این ویروس را به یک عضو خانواده است.

Cádiz ستایش Giménez بازگشت و انتشار عکس ها و ویدئوها از او آموزش با هم تیمی های خود. او تحت جایگزین دریل چرا که او از دست رفته در هفته گذشته جلسات.

___

سلتیک اعلام شده است در اسکاتلند قهرمان پس از این کشور فوتبال لیگ کوتاه قطع شد و به دلیل شیوع کروناویروس.

آن است که سلتیک نهم مستقیم عنوان.

اسکاتلند لیگ حرفه ای فوتبال می گوید باشگاه ها بیان یک اتفاق نظر وجود دارد که چشم انداز از اتمام این فصل است.

The SPFL می گوید آن را پذیرفته است تصمیم خود را است و در حال حاضر قادر به پرداخت $8.5 میلیون دلار در هزینه های “برای کمک به باشگاه های شناور باقی می ماند.”

شده اند وجود دارد هیچ بازی در لیگ برتر اسکاتلند از تاریخ 13 مارس به دلیل بیماری همه گیر. فصل نهایی دادن تعیین شده توسط امتیاز در هر بازی تا به آن نقطه.

سلتیک به حال 80 امتیاز از 30 بازی تا 2.66 امتیاز در هر بازی. رنجرز به پایان رسید دوم با 2.31 امتیاز در هر بازی.

قلب شده است تنزل.

___

یک بازیکن فوتبال در آلمان برای سوم بخش باشگاه Chemnitz دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

Chemnitz نیست نام بازیکن است اما این باشگاه می گوید او “به طور کامل علامت است.” که بازیکن و دو بازیکن دیگر که در تماس با او صرف خواهد شد 14 روز در انزوا.

Chemnitz می گوید این بازیکن تست مثبت در نمونه گرفته شده در شنبه اما تا به حال آزمایش منفی در یک نمونه از دو روز قبل از آن. باشگاه می گوید آن را هنوز هم می تواند با بازگشت به تمرین تیم در روز سه شنبه.

اول و دوم بخش در آلمان بازگشت به بازی شنبه اما سوم-بخش راه اندازی مجدد به تعویق افتاد هفته گذشته از آن تاریخ برنامه ریزی شده از مارس 26. برخی از باشگاه ها را هنوز دریافت نکرده ترخیص از مقامات محلی برای بازی و یا نگه داشتن کامل جلسات آموزشی.

___

بازیکنان فوتبال در ایتالیا باید صبر کنید حداقل 24 ساعت قبل از شروع مجدد تیم کامل آموزش.

باشگاه های ایتالیایی از سر گرفت آموزش به صورت فردی در مارس 4 زمانی که مستند اقدامات در کشور آغاز شده و به سهولت. آنها میله میله برای بازگشت به آموزش هم در روز دوشنبه اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به چراغ سبز برای انجام این کار توسط دولت ایتالیا علمی پانل.

پزشکی پروتکل برای از سرگیری سری A ثابت شده است ستیز اما یک تجدید نظر سند تحویل داده شد به وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora در روز یکشنبه است و انتظار می رود با توجه به علمی پانل در روز دوشنبه.

سری به از سرگیری برنامه های در ژوئن 13.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر