توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

یک بازیکن فوتبال در آلمان برای سوم بخش باشگاه Chemnitz دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

Chemnitz نیست نام بازیکن است اما این باشگاه می گوید او “به طور کامل علامت است.” که بازیکن و دو بازیکن دیگر که در تماس با او صرف خواهد شد 14 روز در انزوا.

Chemnitz می گوید این بازیکن تست مثبت در نمونه گرفته شده در شنبه اما تا به حال آزمایش منفی در یک نمونه از دو روز قبل از آن. باشگاه می گوید آن را هنوز هم می تواند با بازگشت به تمرین تیم در روز سه شنبه.

اول و دوم بخش در آلمان بازگشت به بازی شنبه اما سوم-بخش راه اندازی مجدد به تعویق افتاد هفته گذشته از آن تاریخ برنامه ریزی شده از مارس 26. برخی از باشگاه ها را هنوز دریافت نکرده ترخیص از مقامات محلی برای بازی و یا نگه داشتن کامل جلسات آموزشی.

___

بازیکنان فوتبال در ایتالیا باید صبر کنید حداقل 24 ساعت قبل از شروع مجدد تیم کامل آموزش.

باشگاه های ایتالیایی از سر گرفت آموزش به صورت فردی در مارس 4 زمانی که مستند اقدامات در کشور آغاز شده و به سهولت. آنها میله میله برای بازگشت به آموزش هم در روز دوشنبه اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به چراغ سبز برای انجام این کار توسط دولت ایتالیا علمی پانل.

پزشکی پروتکل برای از سرگیری سری A ثابت شده است ستیز اما یک تجدید نظر سند تحویل داده شد به وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora در روز یکشنبه است و انتظار می رود با توجه به علمی پانل در روز دوشنبه.

سری به از سرگیری برنامه های در ژوئن 13.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de