توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — تکنولوژی ژاپنی شرکت SoftBank گروه Corp. متصلب را از دست 961.6 میلیارد ین (9 میلیارد دلار) برای سال مالی از طریق مارس در جوهر قرمز مربوط به چشم انداز خود را سرمایه گذاری صندوق از جمله مشکل فضای اداری-های سرمایه گذاری WeWork.

SoftBank تاسیس در سال 1981 گفت: افت قیمت سهم در سراسر جهان از عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال ناودان ارزش آن وسیع سرمایه گذاری است.

توکیو-بر اساس SoftBank گزارش شده بود سود 1.4 تریلیون ین قبلی سال مالی. فروش خود را برای سال مالی رشد شاخص تا 1 درصد به 6.2 تریلیون ین ($58 میلیارد دلار). آن را بلافاصله شکستن فصلنامه نتایج و یا به یک پیش بینی برای سال مالی تا مارس سال 2021.

در بالای WeWork را عملکرد ضعیف این شرکت دچار آسیب به ارزش بارگذاری و دیگر منابع در نمونه کارها خود را. این بیماری همه گیر است که با اضافه کردن به عدم قطعیت.

ادغام با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile در آمریکا تکمیل شد مارس 1, در یک بیت از اخبار خوب است.

همه گیر شد به تحت تاثیر قرار SoftBank را در ارتباطات کسب و کار مانند خدمات تلفن همراه در ژاپن. به عنوان مردم ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus آنها تمایل به استفاده بیشتر تحویل آنلاین و اینترنتی دیگر فعالیت های مبتنی بر.

اما شرکت فناوری مجوز و خانواده سلطنتی درآمد ممکن است رها و با توجه به بازو فراهم می کند که ریزپردازنده و فن آوری های دیگر و نیز بخشی از سافت عملیات با توجه به همه گیر مربوط به اختلالات.

SoftBank ارشد اجرایی Masayoshi پسر به خبرنگاران گفت: این شرکت مواجه شد “چالش های بی سابقه ای” به دلیل بیماری همه گیر.

اما او گفت: برخی از کسب و کار مانند چینی تجارت الکترونیکی غول راهنمایی و بازوی نگه داشتن پتانسیل بزرگ و ارزش سهام SoftBank منابع کاهش یافته است اما steadied.

“من می دانم من به عذر و بهانه و مشکلات اقتصادی از این ‘کرونا-شوک’ بسیار واقعی هستند” پسر گفت.

SoftBank bailed WeWork سال گذشته و قطع روابط با آن بنیانگذاران آدم نویمان که گزارش اسراف زندگی دارای لکه دار برند. آن IPO بود و در حال غرق و SoftBank است کنار گذاشته مناقصه خود را ارائه دهد.

آینده اتاق-های مدل کسب و کار خود را در سوال که بازگشایی اقتصاد سعی کنید به رعایت اجتماعی-فاصله اقدامات در برابر ویروس است که باعث COVID-19.

پیش از آن در روز SoftBank اعلام چینی میلیاردر Jack Ma شد و پله به پایین از هیئت مدیره. آن را نمی گویند که چرا او را ترک.

SoftBank یک سرمایه گذار عمده در Alibaba است. Ma که پیوست SoftBank هیئت مدیره در سال 2007 و پسر باید خیلی رابطه نزدیک.

کارشناسی ارشد از بنیانگذاران Alibaba شده است با تمرکز بر انسان دوستی به تازگی مانند اهدای ماسک و کیت های آزمایش برای کمک به تلاش ها در برابر این بیماری همه گیر.

SoftBank اعلام کرد سه جدید اعضای هیئت مدیره از جمله SoftBank رئیس امور مالی Yoshimitsu رفتن و دانشگاه واسدا پروفسور یوکو کاواموتو.

یکی دیگر از عضو جدید است لب-Bu قهوهای مایل به زرد بنیانگذار والدن بین المللی یک شرکت سرمایه گذاری با تمرکز بر روی تراشه های رایانه, ابر و هوش مصنوعی است. او همچنین مدیر اجرایی Cadence Design, آمریکا, الکترونیکی, طراحی اتوماسیون اداری نرم افزار و خدمات مهندسی شرکت.

همچنین روز شنبه, سافت گفت که خرید خود سهم تا 500 میلیارد ین ($4.7 میلیارد دلار) در ارزش به ساحل تا خط پایین خود را.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر