PG&E ورشکستگی طرح برنده حمایت از قربانیان آتش سوزی

توسط مایکل china. org. cn

برکلی, کالیفرنیا. (AP) — Pacific Gas & Electric طرح را برای خروج از ورشکستگی موفق به کسب حمایت قاطع از قربانیان مرگبار شمال کالیفرنیا آتش سوزی مشتعل توسط ابزار چیز ساییده شده شبکه برق با وجود نگرانی هایی که آنها را shortchanged توسط a $13.5 میلیارد دلار صندوق که قرار است برای پوشش ضرر و زیان خود را.

این شرکت اعلام کرد که نتایج اولیه رای گیری در روز دوشنبه بدون ارائه خاص شمارش. تعداد کسانی که قرار بود زمینه با ورشکستگی ایالات متحده قاضی دنیس Montali روز جمعه.

حمایت از قربانیان آتش سوزی نگه می دارد PG&E در مسیر رسیدن به یک تاریخ 30 ژوئن مهلت برای خروج از ورشکستگی در زمان به واجد شرایط برای پوشش از یک آتش سوزی کالیفرنیا صندوق بیمه ایجاد شده برای کمک به حفاظت از این ابزار از وارد شدن به مشکل مالی دوباره.

فعلی مورد ورشکستگی آغاز شد که در اوایل سال گذشته نیاز PG&E به پرداخت حدود 25.5 میلیارد دلار برای پوشش ویرانی ناشی از آن غفلت است. این دومین بار در کمتر از 20 سال است که PG&E ورشکستگی کرده است.

پشتیبان گیری برای PG&E برنامه نیست حتی اگر برخی از حدود 80,000 قربانیان آتش سوزی تا به حال شده است در تلاش برای تجمع مقاومت به آنچه که به نظر آنها عمیقا ناقص طرح است. این سوء ظن بیشتر مرکز عظیم بدهی که ابزار را برای تامین مالی این طرح و عدم قطعیت در مورد نوسان ارزش دلار 6.75 میلیارد دلار در شرکت سهام که شامل نیمی از $13.5 میلیارد دلار وعده داده شده آنها.

آن را به عنوان آشکار شد که COVID-19 همه گیر خواهد درایو اقتصاد را به رکود عمیق, PG&E سهام سقوط همراه با بقیه سهام بازار در ماه مارس است. که رهبری یک کارشناس مالی برآورد PG&E سهام اختصاص داده شده برای wildfire قربانیان اعتماد خواهد بود ارزش دلار تنها 4.85 میلیارد و نزدیک به 30 درصد مدل های نشانه گذاری.

اما PG&E قیمت سهام دوباره در هفته های اخیر و آن را در حال حاضر به ارزش بیش از آن بود که این قرارداد راه اندازی قربانیان اعتماد زده شد و در ماه دسامبر گذشته. سهام رسید 8% شنبه به $12.27. سهام در ایستاده بود $9.65 وقتی PG&E به آن حل و فصل این آتش سوزی قربانیان.

منتقدان از ابزار طرح نیز ناراحت هستند چرا که این شرکت هنوز مشخص نشده که قربانیان آتش قادر خواهد بود به فروش سهام. آن را در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به قربانیان را مجبور به نگه داشتن سهام از طریق آینده آتش سوزی های نجومی در شمال کالیفرنیا بالا بردن شبح که یکی دیگر از مصیبت های ناشی از ابزار بد منسوخ تجهیزات می تواند سهام را به نازل شدن قبل از آنها می توانید پول نقد از.

طومار امضا شده توسط بیش از 3,100 قربانیان آتش سوزی به تازگی خواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نظر عقب هل دادن مهلت برای واجد شرایط برای دولت wildfire از 30 ژوئن تا اواخر ماه اوت به اجازه می دهد زمان بیشتری برای تجدید نظر PG&E ، Newsom را ندارد در پاسخ به پرسش در مورد این طرح از آسوشیتد پرس.

اما وکلای مدافع قربانیان آتش سوزی توصیه مشتریان خود را به رای دادن به نفع PG&E برنامه ریزی رقیب که آن را به بهترین معامله آنها در حال رفتن به دریافت کنید.

PG&E هنوز هم باید طرح خود را تایید توسط قاضی نظارت بر آن مورد است. تایید جلسات در حال برنامه ریزی برای شروع مارس 27. قاضی هر چند نشان داده است او را به بزرگ, وزن, به خواسته های آتش سوزی, قربانیان.

کالیفرنیا تنظیم کننده دولت نیز باید تایید PG&E ، یک رای که قرار است روز شنبه قبل از خدمات عمومی کمیسیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر