پست الکترونیکی رای گیری ماشین آلات جدید و ویژگی های در پنسیلوانیا اولیه

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — بار-تاخیر در پنسیلوانیا اولیه نخواهد تعیین نامزد ریاست جمهوری در حال حاضر نتیجه گیری. اما رای گیری در دو هفته خواهد شد از ویژگی های مقننه و کنگره مسابقات برای اولین بار اجرا برای برخی از جدید کاغذ رکورد سیستم های رای گیری و افتتاحیه استفاده از تازگی قانونی پست الکترونیکی-در برگه های رای.

ثبت نام رای دهندگان دوشنبه به پایان خواهد رسید برای 2 ژوئن اولیه. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد بسیاری از ساکنان نیوکاسل را در آغوش دولت جدید رای-توسط-mail گزینه ای است که در سال گذشته تصویب شد اما به طور گسترده ای به تصویب رسید به عنوان یک راه برای جلوگیری از همه گیر قرار گرفتن در معرض.

بیش از 1 میلیون رای دهندگان پنسیلوانیا درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای از جمله 700,000 دموکرات و 310,000 خواهان. برای اولین بار رای دهندگان می تواند به دست آوردن پست الکترونیکی-در برگه های رای بدون ارائه یکی از بهانه که مدت طولانی است که مورد نیاز برای رای گیری غایب. بیش از 220,000 ساکنان نیوکاسل درخواست غیابی اولیه نیز هست.

کسانی که رای دادن در فرد را ببینید اثرات COVID-19 همه گیر در قالب اجتماعی فاصله دستورالعمل و کمتر به حوزه های رأی گیری. دولت در انتخابات هستند و اصرار مردم به آنلاین چک کنید که آیا خود را به حوزه منتقل شده اند و یا تثبیت اولیه.

استراتژیست در هر دو طرف خواهد بود به تماشای نتایج جستجو برای گرایش به این بیماری همه گیر آورده تغییرات است که می تواند تفاوت در پاییز.

“ما را تشویق نامزد ما برای دست کشیدن بر روی درب” گفت: Rep. گرگ Rothman, R-کامبرلند که آگهی خود را در انجمن’ کمپین تلاش. “چگونه درب ضربه زدن نگاه بیش از تابستان ؟ ما در حال تلاش برای شکل که.”

___

ردیف دفاتر

بسیاری از مشخصات بالا انتخاباتی مبارزه در اولیه ممکن است دموکراتیک نبرد برای auditor general نامزدی که در آن شش نامزد در حال به چالش کشیدن تنها جمهوری خواه که در زمینه به اجرا در پاییز. دو ترم وقت حزب دموکرات یوجین DePasquale است مدت محدود.

دادستان کل جاش شاپیرو صورت نمی دموکراتیک اولیه چلنجر و به نظر می رسد رهبری نسبت به یک ماه نوامبر چهره با تنها جمهوری خواه نامزد هدر Heidelbaugh.

در سومین ایالت ردیف دفتر اصلی مسابقه هر دو وقت دموکراتیک خزانه دار جو Torsella و جمهوری خواه Stacy Garrity هستند unopposed.

___

هیئت نمایندگان کنگره

تمام 18 اعضای پنسیلوانیا هیئت نمایندگان کنگره در حال اجرا برای مدت اما تنها دو اصلی مخالفان است. در کنگره ایالات متحده برایان Fitzpatrick به چالش کشیده است توسط اندی Meehan برای ایران با نامزدی در فیلادلفیا حومه در حالی که در کنگره ایالات متحده مایک دویل در دفاع از خود پیتسبورگ صندلی در یک جامعه ابتدایی مسابقه در برابر جری Dickinson.

اولیه رای دهندگان را نیز انتخاب نمایندگان و تناوب برای دو حزب عمده’ ریاست جمهوری نامزدی.

مقننه دولت

وجود دارد 17 کرسی باز با توجه به بازنشستگی در دولت خانه که در حال حاضر دارای یک 110-93 اکثریت جمهوری خواه. یازده در حال حزب جمهوری خواه برگزار شد کرسی خالی بودن توسط سخنران مایک Turzai و مظنونان حمله به دانشگاه Cris Dush مت Gabler علامت کلر مایک Tobash جاستین سیمونز مارسیا هان, Garth اورت Marcy Toepel تام Murt و استیو Barrar.

حدود یک چهارم از خانه هستند و برخی به بود در سال آینده — آنها نه اولیه نه انتخابات مخالف است. نزدیک به نیمی از تمام اعضای صورت تنها حریف در پاییز. فقط 15 دولت نمایندگان از 203 صندلی — نه جمهوری خواهان و شش دموکرات — که هر دو اولیه و کلی انتخابات در مسابقات این سال است.

دموکرات ها امیدوار هستند آنها می تواند تلنگر حداقل برخی از آنها با اهداف که شامل صندلی خالی بودن توسط سیمونز در نوسان منطقه از Lehigh Valley به عنوان به خوبی به عنوان Murt و Barrar میان به طور فزاینده ای نادر جمهوریخواه مناطق در حومه فیلادلفیا.

شش خانه دموکرات که دوباره در حال اجرا هستند مظنونان حمله به دانشگاه هری Readshaw بیل Kortz, Neal گودمن تام Caltagirone, Steve miss kriti و رزیتا Youngblood.

دموکرات ها در صندلی که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده چهار سال پیش انتظار می رود توجه ویژه از جمهوری خواهان این سال است. خانه ایران امیدوار است شامل گودمن صندلی و Readshaw و Kortz نمایندگی منطقه پیتسبورگ ولسوالی سنگین با مرتب کردن بر اساس متوسط غرب پنسیلوانیا رای دهندگان شده اند که روند خواه.

کسانی که صندلی بخشی از دموکراتها امیدوار تصرف کنترل از خانه گفت: Rep. جوانان کروگر D-دلاور او حزبی’ کمپین رهبر.

“ما نه تنها صندلی از اکثریت و ما اعتقاد داریم که ما می تواند تلنگر خانه در این سال” کروگر گفت.

نیمی از 50 عضو مجلس سنا نیز در سال جاری با چهار سناتور رو به هیچ حزب عمده رقیب در اولیه و یا به طور کلی: فیلادلفیا دموکراتیک Sens. شریف خیابان جان Sabatina و وینس Hughes; و Schuylkill County جمهوری خواه ایالت دیو Argall.

دو سناتور وقت چهره اصلی مخالفان در ژوئن 2, هر دو حزب دموکرات: رهبر اقلیت جی کاستاریکا از Allegheny County, و بهداشت ، Daylin صافی از Montgomery.

وجود دارد دو باز کرسی سنا به عنوان رئیس جمهور Pro Tempore جو Scarnati R-جفرسون و سن. اندی Dinniman D-Chester در حال بازنشستگی.

___

تغییرات در فروشگاه

جدید سیستم های رای گیری را در بازی برای اولین بار در 22 از 67 شهرستانهای استان است.

رای دهندگان نیز در معرض افزایش اجتماعی فاصله محدودیت در شهرستان است که با استفاده از دست مشخص شده رای آنها می تواند خود را آبی و یا سیاه و سفید جوهر قلم بیشتر برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر