قوانین قاضی که Oregon virus محدودیت های نامعتبر

توسط جیلیان FLACCUS و اندرو SELSKY

SALEM, سنگ. (AP) — یک قاضی در روستایی اورگان در روز دوشنبه پرتاب ایالت coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط لیبریا کیت براون گفته او به دنبال مقننه تصویب به گسترش stay-at-home سفارشات فراتر از 28 روز محدود می کند.

بیکر شهرستان مدار قاضی متی Shirtcliff صادر شده نظر خود را در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل در اوایل این ماه توسط 10 کلیساها در سراسر اورگان که استدلال دولت اجتماعی-فاصله بخشنامه خلاف قانون اساسی بودند.

قهوه ای و ثبت مدارک در عرض چند ساعت به دنبال اضطراری بررسی توسط اورگان دیوان عالی کشور و نگه دارید در این حکم تا زمانی که دادگاه عالی می تواند آن را. او را وکیل خود خواسته قاضی به اقامت خود را حاکم تا آن زمان اما او کاهش یافته است.

در بیانیه ای براون گفت: “علم پشت این دستور اجرایی نشده تغییر یک بیت. مداوم فیزیکی, فاصله, اقامت خانه تا آنجا که ممکن است با پوشیدن پوشش صورت را نجات سراسر اورگان است.”

در هفت صفحه به نظر Shirtcliff نوشت که آسیب به Oregonians و امرار معاش خود را بزرگتر از خطرات ارائه شده توسط coronavirus. او همچنین اشاره کرد که کسب و کارهای دیگر ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی بوده و مجاز به باز باقی می ماند حتی با تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و با تکیه بر, ماسک های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای محافظت از مردم است.

“فرماندار دستورات لازم نیست برای ایمنی عمومی زمانی که شاکیان می توانید همچنان به استفاده از اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی در برابر بزرگتر از تجمعات مربوط معنوی عبادت,” او نوشت.

دادگاه ها در کشورهای دیگر باید در برابر حکومت دستور مشابه. ویسکانسین دیوان عالی کشور زده کردن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ stay-در-خانه سفارش در هفته گذشته حاکم است که دولت او تجاوز قدرت خود را هنگامی که آن را تمدید سفارش برای یک ماه دیگر بدون مشورت با قانونگذاران.

یک قاضی فدرال در کارولینای شمالی روز شنبه طرفه با محافظه کار و رهبران مسیحی و مسدود اجرای محدودیت هایی که رژیم صهیونیستی. Roy کوپر دستور مؤثر داخلی خدمات مذهبی در طول بیماری همه گیر.

منظور از قاضی James C. دور سوم روز پس از دو کلیسا یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال بلافاصله بلوک اجرای قوانین پوشش خدمات مذهبی در درون حزب دموکرات فرماندار دستور اجرایی.

در لوئیزیانا اما یک قاضی فدرال خودداری وزیر درخواست به طور موقت متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ stay-at-home ترتیب است که تمام شده است که در همان روز.

این حکم در اورگان در قانونی ساز و قهوه ای استفاده می شود به صدور دستورات او. شاکیان ادعا می کنند — و قاضی موافقت کرد — که آنها صادر شده تحت قانون مربوط به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری و نه یک ماده است که آدرس بلایای طبیعی مانند طوفان و زلزله و یا سیل.

بهداشت عمومی اساسنامه شامل 28 روز زمان محدود در حالی که دیگر می دهد قهوه ای گسترده تر قدرت اما مربوط نیست در شرایط فعلی گفت: Kevin Mannix که به نمایندگی از صاحبان کسب و کار در مورد.

کالیفرنیا ایالت نیویورک — کشورهای دیگر که در آن فرمانداران باید بارها و بارها تمدید coronavirus محدودیت های خود را حکام قدرت بیشتری در بهداشت عمومی اورژانس, اما, اورگان, قانون, قرار می دهد در یک ساعت خاص در آن “قدرت فوق العاده ای است.”

“شاید کشورهای دیگر را یک درس از ما در آینده در مورد چه باید بکنید در مورد بهداشت عمومی اورژانس” Mannix گفت. “ما در مورد آن فکر کرده ایم متعادل قدرت فرماندار با قدرت از مردم و نمایندگان آنها.”

براون اعلام کرد ایالت وضعیت اضطراری با توجه به این ویروس در 8 مارس است و با صدور چند دستور اجرایی از جمله بسته شدن تمام مدارس غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها.

در اوایل این ماه قهوه ای تمدید سفارش یکی دیگر از 60 روز تا 6 جولای. اما یک تعداد انگشت شماری از اورگان شهرستانهای این رو موافقت با دولت شروع به شل شدن آن محدودیت جمعه گذشته است.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم خواست ساکنان به رعایت stay-at-home سفارشات در حالی که این حکم توسط دادگاه تجدید نظر.

“ما استدلال می کنند که قاضی اشتباه در ساخت و ساز مربوط به اساسنامه و او مورد آزار قرار گرفته را در اختیار صدور دستور مقدماتی” او در بیانیه ای گفت. “ما همچنین درخواست فوری اقامت خود را سفارش دهید.”

بالا خواه در اورگان خانه تحسین قاضی حکم اما هشدار داد مردم همچنان به دنبال دستورالعمل های فدرال بنابراین به عنوان نه به خنثیسازی پیشرفت دولت ساخته شده است که در برابر ویروس.

“این حکم را درخواست کرد اما نیاز به فرماندار برای ایجاد حداقل آسیب ممکن است در ورزش از قدرت فوق العاده ای باقی مانده است, “او گفت:. “شده است وجود دارد هیچ پاسخگویی در طول این اورژانس اعلام تا به حال.”

وکیل ری Hacke که به نمایندگی از شاکیان در این پرونده گفت: حکم دفاع نه فقط برای آزادی دین اما برای همه آزادیهای مردم در دولت است.

“ستایش خدا. من بسیار هیجان زده هستم و خوشحالم که قاضی را دیدم که محدودیت وجود دارد در فرمانداری قدرت حتی در میان اضطراری,” او گفت:. “اگر مردم می خواهند به مدل موی خود را, آنها می توانند. آنها می توانند ترک خانه خود را به هر دلیلی این که آیا آن ضروری در چشم دولت و یا نه.”

_____

Flaccus گزارش از پورتلند ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر