یهودی افراطی به اعدام محکوم شده در آتش سوزی که منجر به کشته شدن عرب, کودک نو پا

توسط آرن هلر

اورشلیم (AP) — اسرائیل یک دادگاه منطقه ای در روز دوشنبه به جرم یک یهودی افراطی قتل در 2015 حمله آتش سوزی که منجر به کشته شدن یک فلسطینی و کودک و پدر و مادر خود در یک مورد که تا به حال ارسال امواج شوک از طریق اسرائیل و کمک به سوخت ماه از اسرائیل و فلسطینی ها خشونت است.

دادگاه حکم داد که یهودی مهاجر Amiram بن-Uliel پرتاب firebombs اواخر یک شب به کرانه خانه در جولای 2015 به عنوان یک خانواده خواب کشتن 18-ماه-پیر علی Dawabsheh. مادرش Riham و پدر سعد بعد از درگذشت زخم های خود را. علی 4 ساله برادر احمد جان سالم به در برد.

“این محاکمه را نمی خواهد خانواده بازگشت” حسین Dawabsheh این کودک پدر بزرگ گفت: در خارج از دادگاه مرکزی اسرائیل است. “اما من نمی خواهم دیگر خانواده از طریق تروما که در من است.”

در زمان آتش سوزی کشتار اسرائیل در برخورد با یک موج فشار به سبک حملات مشکوک یهودی افراط گرایان. اما مرگبار firebombing در بانک غرب روستای دوما لمس حساس عصب.

این حمله محکوم شد در سراسر اسرائیل طیف سیاسی و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر متعهد “تحمل صفر” در مبارزه با آوردن مهاجمان به عدالت است. محققان قرار داده چند مظنون تحت “بازداشت اداری” یک اندازه گیری به طور معمول این سایت متعلق به اتهام شبه نظامیان فلسطینی است که اجازه می دهد تا مقامات برای برگزاری مظنون برای ماه بدون اتهام.

گفت: “این حمله با انگیزه های نژادپرستانه” گفت: دادستان Yael Atzmon. “دادگاه آن را به عنوان یک حمله تروریستی و این را می فرستد یک پیام مهم است که ترور ترور است و هویت عاملان بی ربط است.”

منتقدان اما اشاره کرد که کمتر غیر حملات مرگبار مانند firebombings که آسیب دیده مساجد و کلیساها رفته بود مجازات برای سال. و به عنوان این بررسی به دومای حمله کشیده بر روی فلسطینی ها شکایت از دو استاندارد که مشکوک به شبه نظامیان فلسطینی هستند به سرعت گرد و تحت تعقیب قرار نظامی نظام حقوقی است که به آنها حقوق چند در حالی که یهودی اسرائیلی ها محافظت شده توسط این کشور قوانین کیفری.

بن-Uliel وکلا ادعا کرد خود مشتری بود و به شدت شکنجه بود و این که چگونه خود اعتراف تحمیل شد. آنها را ارائه مدرکی برای ادعای خود اما گفت: آنها شگفت زده شده توسط این حکم و درخواست تجدید نظر خواهد بود. هیچ فوری کلمه ای در زمانی که صدور حکم خواهد گرفت.

“ما امیدواریم که دیوان عالی کشور را واژگون قضاوت” گفت: اسحاق Baum, یکی از وکلای او.

شین بت سرویس امنیت داخلی گفته بود بن-Uliel اعتراف به برنامه ریزی و انجام این حمله و دو نفر دیگر لوازم جانبی. آن گفت که او ادعا کرد این آتش سوزی در تلافی کشته شدن یک اسرائیلی توسط فلسطینی ها یک ماه قبل است.

بن-Uliel متعلق به یک جنبش شناخته شده به عنوان “تپه جوانی” یک رهبر گروه از افراد جوان که با راه اندازی غیر مجاز پاسگاه معمولا خوشه تریلر در کرانه hilltops — زمین فلسطینی ها ادعا می کنند برای خود امیدوار-برای دولت است.

به عنوان قضات راه می رفت به دادگاه 25 ساله بن-Uliel نشسته slouched در حوض بزرگ سفید عرقچین بر سر او و آبی ماسک بر روی صورت خود, مطالعه, چه, نگاه به متن کتاب مقدس. او تبرئه از اتهام تعلق به یک سازمان تروریستی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>