سکس زن بالغ با پسربچه, 5, غرق در هوستون خانه سابق طفره زن کرافورد


 Crawford

کرافورد

هوستون — 5-ساله پسر بچه و یک زن را غرق در استخر حیاط خلوت سابق لا طفره زن بازیکن کارل کرافورد هوستون خانه با توجه به گزارش.

هوستون پلیس نامیده می شدند حدود 2:40 p. m. روز شنبه گزارش غرق شدن در شمال هوستون خانه که مالکیت و سوابق کسب و کار لیست به عنوان متعلق به Crawford, هوستون کرونیکل گزارش.

سخنگوی پلیس Jodi سیلوا مقاله گفت که پسر بود و شنا کردن در استخر هنگامی که او شروع به تنفس مشکل و زن شروع به پریدن کرد تا او را نجات دهد. هر دو بی توجه هنگامی که پلیس رسید و بعد از آن اعلام کرد تیراندازی در یک بیمارستان سیلوا گفت.

هیچ جزئیات بیشتر شد و بلافاصله در دسترس است.

اداره پلیس بلافاصله پاسخ یکشنبه به یک درخواست برای نظر از آسوشیتد پرس. اطلاعات تماس کرافورد نمی تواند بلافاصله در بر داشت.

کرافورد, 38, هوستون بومی بود و چهار بار All-Star outfielder که آخرین بازی در لیگ های بزرگ در سال 2016 با لس آنجلس داجرز.

او در یک دبیرستان ستاره را برای شرکت در نبراسکا برای فوتبال است. او به جای تصمیم بیس بال و بازی برای خلیج تمپا بوستون و داجرز.

شناخته شده برای خود را با سرعت Crawford بود و دستکش طلا outfielder که منجر به لیگ آمریکا چهار بار در پایگاه های دزدیده شده و چهار بار در سه برابر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

پلیس هلند بازداشت ده ها تن پس از ویروس اعتراض خشونت آمیز

شانسی

لاهه هلند (AP) — پلیس هلند دستگیر نمرات از معترضان و استفاده از توپ آب در یکشنبه پس از فوران خشونت در اطراف یک تظاهرات در لاهه علیه اقدامات در جای خود قرار داده شده توسط دولت برای مهار گسترش coronavirus. یک اعتراض مسالمت آمیز خشونت تبدیل شد که ده ها تن از آنچه گفته […]

Read More

حذف nonconference بازی می تواند اثر موج دار شدن

شانسی

توسط JOHN MARSHALL ده بزرگ و Pac-12 شد قدرت اول پنج لیگ برای تغییر به یک کنفرانس سقوط برنامه به عنوان کالج ورزشی دنیا چهره تصمیم گیری های دشوار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیشتر قدرت پنج همایش ها می تواند به دنبال ایجاد یک اثر موج دار شدن در کنفرانس مدارس در […]

Read More

بورکینافاسو غذایی گلایه تعمیق به عنوان افراط گرایان گسترش رسیدن به

شانسی

توسط SAM MEDNICK TOUGAN بورکینافاسو (AP) — افراط گرایان اسلامی تعقیب آدما Drabo و خانواده خود را از زمین های خود را در غرب بورکینافاسو و آنها را وادار به کنار گذاشتن ارزش یک سال از محصولات زراعی است. در حال حاضر که مواد غذایی فاسد در ذخیره سازی در این روستا بیش از حد […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول