گرگ به سهولت محدودیت در جای دیگر اما هنوز هم نگرانی

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام خواهد شد جمعه که بیشتر استان ها می توانید برخی از ونرخ همه گیر محدودیت برداشته به عنوان شهرستانهای استان و نمایندگان مجلس نگه داشته تا فشار بر او برای سهولت در سفارش.

در یک تلفن کنفرانس خبری روز شنبه با خبرنگاران گرگ گفت: او را از تصمیم خود در صبح روز جمعه. اما او نه خود را تغییر معیار برای تصمیم گیری کدام شهرستان می تواند ظهور از اقامت خود را در خانه سفارش و سفارش خود را به صورت غیر زندگی-تداوم کسب و کار به او گفت.

خود وزیر بهداشت دکتر راشل Levine, تکرار, که, گفت که دولت را ادامه خواهد داد به تعداد موارد در زندان ها و کارخانه ها و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات در معرض ابتلا به شیوع بیماری در برابر یک شهرستان در کل.

که خبر بد برای شهرستانهای بیش از حد و Huntingdon که سرزنش از شیوع بیماری در یک نهاد واحد مانند یک زندان یا خانه سالمندان و باقی می ماند در زیر فرماندار ونرخ محدودیت.

“ما در حال خم و منحنی ما با داشتن برخی از موفقیت و منعکس شده است در بیش از نیمی از شهرستانهای استان که از فردا باز خواهد شد و وجود دارد بیشتر خواهد شد در آینده” گرگ گفت.

منتقدان عمدتا جمهوری خواهان ادعا می کنند که Wolf اتحادش را تغییر اهداف خود در طول زمان و می گویند خود را خاموش سفارشات در حال تحمیل درد و رنج بی و دیگر موجه. او خود را ملاقات کرد هدف اصلی از حصول اطمینان از که بیمارستان نیست غرق شده با افزایش بسیار بد coronavirus بیماران آنها می گویند.

به جای آنها می گویند گرگ تمرکز گسترده ای خاموش است نابجا از خانه های پرستاری و مراقبت شخصی خانه سالمندان حساب برای دو سوم از دولت بیش از 4200 گزارش coronavirus مرگ و میر. در یک گروه کر در حال رشد جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان استناد به نظرات پزشکان در نظام سلامت در پنسیلوانیا که می گویند اقتصاد با خیال راحت می توانید بازگشایی و همکاری وجود داشته باشد با این ویروس.

گرگ توافق کردند که در پنسیلوانیا است “در یک مکان بهتر در حال حاضر.” اما او گفت: او هنوز هم نگرانی با در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی و بیمارستان ظرفیت در برخی از مناطق, و او هنوز هم می خواهد برای دیدن یک تملق منحنی.

گرگ مجاز 24 شهرستان در شمال شرق پنسیلوانیا در هفته گذشته به ظهور از ونرخ محدودیت و یکی دیگر از 13 شهرستان در غرب پنسیلوانیا شروع به ظهور جمعه است. که برگ دیگری از 30 شهرستانها در درجه اول در سخت ضربه شرقی پنسیلوانیا هستند که خانه به دو سوم از دولت 12.8 میلیون نفر است.

نه شهرستان است که باقی می ماند تحت گرگ ونرخ محدودیت ملاقات یکی از معیارهای بیش از 50 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز. که شامل نیویورک شهرستان دولت هشتم-پرجمعیت ترین.

حداقل هفت دیگر جمهوری خواه کنترل شهرستانهای استان از جمله مهبل, Huntingdon و لنکستر دولت هفتم-پرجمعیت ترین را داد که آنها را مخالف گرگ سفارشات شروع جمعه.

بسیاری از آنها می گویند گرگ دولت شده است مات در آن است که چگونه تصمیم گیری و خود به خود آنها را در نظر حداقل در برخی از گرگ محدودیت برداشته برای کسب و کار است که می تواند پایبند به ایالت و یا فدرال بهداشت دستورالعمل های ایمنی.

با تنش های سیاسی جوش گرگ رسیده به شهرستان کمیسیون در این هفته پس از او پیشنهاد کرد که روز شنبه سیاستمداران تشویق مردم به سرپیچی از دستور او و “ترک مبارزه هستند بازیگری ترین قسمت راه است.” او همچنین تهدید به خودداری از کمک از شهرستانهای است که سرپیچی از دستور او.

در این میان جمهوریخواهان کنترل مجلس نمایندگان روز پنج شنبه به تصویب یک لایحه در خط یک حزب رای که در میان چیزهای دیگر, نوار وضعیت قدرت به بستن کسب و کار در طول یک فاجعه در اورژانس. به جای آن نیروهای دولتی به دنبال دستورالعمل های فدرال, اما همچنین اجازه شهرستانهای انتخاب کسب و کار برای باز باقی می ماند.

گرگ را وتو آن خود کرد.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات روز شنبه در پنسیلوانیا:

___

آرایشگران

نیم دوجین دولت جمهوری قانونگذاران آمد و به دفاع از یک آرایشگر براد Shepler که بازگشایی درهای خود را به رغم آرایشگاه و سالن های تحت گرگ ایالت سفارشات بسته باقی می ماند.

Shepler دریافت بازدید از پلیس و یک نامه از دولت مجوز آژانس هشدار داد که او نقض گرگ سفارش.

در یک کنفرانس خبری با حضور Shepler و ده ها تن از هواداران خود در خارج از آرایشگاه در Enola چند مایلی از دولت و کنگره به قانونگذاران گفت Shepler باید اجازه کار برای تغذیه خانواده اش را تهدید نمی کند با بسته شدن.

“مردمی که نه امریکا پدران بنیانگذار ما از خواب” دولت ایالت مایک ریگان, R-نیویورک گفت: جمعیت است.

برای Shepler گفت: افرادی که خود را به آرایشگاه انجام این کار به طور داوطلبانه و او نمیخواهد کسی را به خطر که آنها راحت با.

“آنها همه ورزش خود آزادی انتخاب” Shepler گفت. “همه از من بپرسید که من به شما احترام حقوق به من احترام شماست.”

روز پنج شنبه دولت و مجلس با تصویب قانون به زور گرگ به اجازه می دهد آرایشگران مو, سالن ملکی, ماشین, نمایندگی مجاز و فروش باغ مراکز حیوانی نظافت و خدمات تولید کنندگان و خدمات مسنجر برای بازگشایی شده است.

گرگ را وتو صورتحساب خود کرد.

در سراسر کشور تعداد فزاینده ای از ورزشگاه آرایشگران مو سالن و رستوران ها باید به مبارزه طلبیده گرگ سفارشات به ماندن بسته با وجود خطر از دست دادن یک مجوز کسب و کار و یا گواهی.

خواسته در مورد آن گرگ گفت: دولت موظف است به گواهی به مشتریان است که آن کسب و کار عامل با خیال راحت.

“چگونه می تواند به دولت اتکا به انجام این کار می شود و یا اعتماد به انجام است که اگر ما در حال رفتن به نوبه خود چشم به این نوع از چیزی است؟” گرگ گفت.

___

موارد

موارد تایید شده از coronavirus در حال نزدیک شدن 60,000 در پنسیلوانیا, دولت, وزارت بهداشت, گزارش, پنج شنبه.

گروه گزارش 275 اضافی coronavirus مرگ و میر با 44 از آنها به تازگی ثبت شده و بقیه نتیجه مداوم آشتی از سوابق خود با کسانی که از سازمان های محلی و بیمارستان و دیگران بیش از چند هفته گذشته. فیلادلفیا پیشی گرفته 1,000 مرگ و میر به تنهایی در انتخابات وجود دارد گفت: پنج شنبه.

مقامات بهداشت همچنین گزارش 938 عفونت های جدید.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کلودیا Lauer در فیلادلفیا کمک به این گزارش. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر