کلیه یک عضو مهم در بدن انسان تنظیم مایعات بدن و اخراج زباله از طریق ادرار است. طب سنتی چینی (TCM) نمایش کلیه ها به عنوان حاکم مایعات مانند بزاق و عرق و اشک و روان کننده مفاصل. ارگان است گفت: انتقادی به عملکرد گوش و استخوان.

نقش کلیه ها

با توجه به TCM کلیه فروشگاه جینگ یک نوع انرژی است که باقی می ماند استفاده در مقادیر کوچک درست از لحظه ای که ما به دنیا می آیند. همانطور که سن, جینگ به طور طبیعی نگه می دارد در حال کاهش است. چی نامیده می شوند به عنوان اولیه زندگی منبع که بدن انسان تولید شده توسط تنفس در هوا و مصرف مواد غذایی است. هنگامی که هر عضو است که در حال اجرا پایین در چی با توجه به اضطراری کلیه خود را جینگ عمل می کند مانند یک پشتیبان و لوازم چی به ارگان تقریبا مانند یک باتری در خانه خود را که ضربات در هنگامی که برق می رود پایین.

بیشتر به شما استفاده از این نسخه پشتیبان تهیه سریع تر جینگ کاهش می یابد. افرادی که کار زیاد و یا منجر به یک زندگی پر استرس اغلب از طریق این مشکل است. به عنوان یک نتیجه این افراد شروع به تجربه چندین نشانه های مرتبط با کمبود جینگ. این شامل به طور کلی احساس خستگی و درد در مفاصل و تکرر ادرار ، مشکلات نیز می تواند بوجود می آیند با توجه به یین-یانگ عدم تعادل در کلیه ها. اگر کلیه یین است ابراز بزرگ نفوذ و یانگ است که کمبود احساس ضعف ممکن است احساس. در مقابل, اگر کلیه یانگ بیش از حد فعال است و کمبود یین بی قراری و خواب آشفته هستند به احتمال زیاد عواقب.

peanuts eliminate bad breath

آن را خوب در نظر گرفته است به خوردن تنقلات شور در هر حال حاضر و پس از آن برای افزایش عملکرد کلیه. (تصویر: Forwimuwi73 از طریق Pixabay / CC0 1.0 )

در TCM هر ارگان و سیستم اعتقاد بر این است به متصل به یک ارگان های حس. “گوش ها اندام های حسی مربوط به کلیه است. هر گونه مشکلات گوش مانند ناشنوایی, وزوز گوش یا عفونت گوش هستند یک سیگنال از بدن خود را که کلیه انرژی نیاز به حمایت اضافی” با توجه به TCM جهان. کلیه ها نیز در ارتباط با استخوان. زمانی که کلیه انرژی بسیار کم است شما را ببینید دندانپزشکی مسائل و نشانه ای از پوکی استخوان است.

با توجه به پنج عنصر نظریه طعم و مزه است که در ارتباط با (و پشتیبانی) کلیه نمک است. از این رو آن را خوب در نظر گرفته است به خوردن تنقلات شور در هر حال حاضر و پس از آن به تقویت این ارگان. احساسات مرتبط با کلیه ترس است. در مورد شما احساس حملات اضطراب یا مکرر حملات هراس آن را ممکن است نشان می دهد که کلیه خود را در حال اجرا هستند کم در انرژی است.

مراقبت از کلیه ها

برای تغذیه انرژی کلیه, شما می توانید سعی کنید کاهش استرس است. مانند تمرین چیزهایی مانند یوگا فالون گونگ تای چی و دیگر شیوه های مراقبه می تواند کمک فوق العاده به عنوان این می تواند یک اثر آرام بخش بر ذهن است. درگیر شدن در یین فعالیت های است که تشویق به استراحت و تفکر همراه با یانگ فعالیت هایی است که هیجان انگیز و چالش برانگیز می تواند کمک در جایگزینی کلیه ،

دانه کنجد سیاه در نظر گرفته خوب برای کلیه ها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

وقتی که می آید به مواد غذایی و چیزهایی که رنگ تیره در نظر گرفته خوب برای کلیه ها. این شامل مواردی مانند گردو سیاه, سیاه دانه, سیاه دانه کنجد و…. از آنجا که کلیه ها در ارتباط با عنصر آب و مواد غذایی از دریایی مثل جلبک دریایی و ماهی و…. نیز خوب است. Rehmannia یک گیاه است که به طور سنتی در نظر گرفته شده مناسب برای نیرو جینگ و همچنین تغذیه کلیه یین. Goji توت معتقد هستند به خوبی برای تقویت جینگ و تسکین علائم مانند احساس ضعف شبانه خفیف سرگیجه و…. که نشان می دهد مشکلات در کلیه ها.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خشک مسواک زدن پوست: چرا و چگونه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de