در آسیای جنوب شرقی سنگاپور است که بیشتر متاثر از CCP شیوع کروناویروس. این کشور به ثبت بیش از 25,000 موارد عفونت. این مستند و دیگر اقدامات تا به حال یک اثر سرما در یکی از مرفه ترین جوامع در منطقه است. این می تواند به مسلم توسط این واقعیت است که سنگاپور را به خرده فروشی در ماه مارس کاهش یافت و توسط یک حاشیه بزرگ. سنگاپور نیز یکی از مناطق تحت نفوذ حزب کمونیست چین (CCP).

تنگنای اقتصادی

با توجه به اداره آمار خرده فروشی ماه مارس کاهش یافته است با 13.3 درصد است که بزرگترین پس از سپتامبر سال 1998 است. سنگاپور نیست تصویب این مستند و دیگر اقدامات جدی تا 7 آوریل. مانند خرده فروشی ارقام مارس سقوط خواهد کرد و حتی بیشتر. ضعیف تر فروش تعداد ناچار است به دلیل کاهش مصرف داخلی و ورود توریست به این منطقه با توجه به COVID-19 شیوع. به گفته خانم سلنا لینگ رئیس خزانه تحقیقات و استراتژی در بانک OCBC خرده فروشی تنها آن را به قلمرو مثبت با سه ماهه چهارم این سال است.

برای سال 2020 به طور کلی لینگ پیش بینی خرده فروشی به کاهش 6.6 درصد است. این را بدترین فروش سالانه سال برای سنگاپور پس از بحران مالی 2008 را لرزاند جهان است. “سه ماهه دوم خرده فروشی به احتمال زیاد قرارداد دوباره با 15.4 درصد در سال در سال قبل از کاهش به تدریج به بیشتر از متوسط انقباض 4 درصد در سه ماهه سوم به بلند کردن اجسام از مدار شکن ممکن است پس از آن اما به احتمال زیاد هنوز هم خاموش سرگیری فعالیت های اقتصادی و ولرم بهبود تقاضا,” او گفت: به کانال اخبار آسیا.

(Image: Screenshot / YouTube)

برای سال 2020 به طور کلی خرده فروشی در سنگاپور پیش بینی شده برای کاهش 6.6 درصد است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مقام پولی سنگاپور (MAS) انتظار دارد اقتصاد این کشور وارد رکود اقتصادی در این سال است. نیز وجود دارد یک احتمال آن است که نرخ رشد می تواند لغزش در زیر پیش بینی طیف وسیعی از -4 به + 1 درصد است. این امر می تواند سنگاپور بدترین تا کنون انقباض اقتصادی در سالهای اخیر است. مورگان استنلی معتقد است که در سنگاپور می تواند کشور را در منطقه به بازگشت به قبل از COVID-19-تولید ناخالص داخلی به سطح. اقتصاددان Deyi قهوهای مایل به زرد پیش بینی کرد که صادرات محور اقتصاد مانند سنگاپور ممکن است تنها بازیابی با سه ماهه اول سال 2021.

دولت کاسته است برخی از محدودیت های اعمال شده, اما آن را به تصریح قوانین سختگیرانه برای کسب و کار. آرایشگاه و سالن های مورد نیاز برای نصب SafeEntry یک دولت حمایت دیجیتال چک در سیستم با هدف اجازه می دهد تماس آسان ردیابی. خشکشویی, خدمات رستوران ها و مغازه های کیک و…. اند نیز مجاز به کار گیرند. در ماه مارس سنگاپور ممنوع, ورود کوتاه مدت بازدید کنندگان است. اما در حال حاضر دولت است که گفته می شود صحبت کردن با کشورهای دیگر در مورد اینکه آیا محدودیت های مسافرتی می تواند برداشته مناسب با پادمان در محل.

Coronavirus آزمون

دولت سنگاپور نیز تصمیم گرفت که آن را گسترش coronavirus آزمون برای تمام 323,000 کارگران مهاجر زندگی می کنند که در تنگ خوابگاه. اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 عفونت گزارش شده از این بخش. در ماه آوریل تقریبا 1000 موارد عفونت بودند که گزارش های روزانه از این خوابگاه. اما در هفته های اخیر این تعداد کاهش یافته و به 700. به این ترتیب, یک تست کامل از مهاجران است که انتظار می رود برای کمک به دولت ارزیابی مقیاس واقعی از ویروسی تهدید و آماده درآمده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت سنگاپور را گسترش تست برای CCP coronavirus به تمام 323,000 کارگران مهاجر زندگی می کنند که در تنگ خوابگاه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سنگاپور نیز با رد ایده “گله ایمنی” به عنوان یک استراتژی برای به دست آوردن بیش از COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به گله ایمنی تئوری زمانی که بسیاری از مردم در یک منطقه می شود سیستم ایمنی بدن به یک بیماری به پایان می رسد تا با ارائه غیر مستقیم حفاظت به کسانی که هنوز در حال توسعه ایمنی. Kenneth Mak, وزارت بهداشت, مدیر خدمات پزشکی معتقد است که این روش بیش از حد خطرناک برای کشور است. به جای آن سنگاپور است که شرط بندی در مهار اقدامات آنها را به خارج از coronavirus باتلاق.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

3 امتیاز به توضیح و اقتصادی و عواقب ناشی از CCP ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de