امداد و نگرانی به عنوان باواریا آبجوسازی بازگشایی به مهمانان

ALTOETTING آلمان (AP) — Graminger Weissbraeu آبجوسازی است که در همان خانواده برای یک قرن در حال آماده سازی برای استقبال از مهمانان بازگشت به آن رستوران برای اولین بار در دو ماه — با قوانین جدید و ترس برای آینده است.

بایرن یکی از ایالات آلمان شروع به بازگشایی بخش مهمان نوازی به عنوان این است که اجازه رستوران در خدمت مهمانان خارج از شنبه شروع و در داخل یک هفته بعد.

بریجیت Detter یکی از سه خواهر که اجرای کسب و کار فقط در خارج Altoetting های توریستی محبوب و کاتولیک سایت زیارت شرق مونیخ, همراه با پدر و مادر خود را.

در طول coronavirus مستند به Weisses Braeuhaus رستوران شروع به ارائه takeout مواد غذایی و آبجوسازی قادر به فروش برخی از آبجو به مغازه ها, اما “به طور کلی آن را به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی” Detter می گوید. آبجوسازی تولید 200,000 لیتر (52,800 گالن) آبجو در هر سال است اما درد و رنج از رستوران بسته شدن و لغو یک جشنواره محلی در ماه ژوئن.

این یک تسکین برای بازگشایی باغ آبجو و پس از آن رستوران برای مهمانان اما جدید اجتماعی فاصله در شرایط “بسیار دشوار است” او می گوید.

“من می ترسم که در دراز مدت آن را نمی خواهد کار به این دلیل که درآمد فقط وجود ندارد — من فکر می کنم مهمان خواهد آمد اما به طور قابل توجهی کمتر از قبل,” او گفت:.

در میان شرایط اعمال شده توسط مقامات دولتی جداول باید 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا — کاهش تعداد مهمانان و سرور مجبور به پوشیدن ماسک صورت مشکل نیاز برای ساعت ها در پایان در گرم آب و هوا.

“خطر خواهد بود که ما به طور قابل توجهی کمتر درآمد اما نیاز بیشتر کارکنان برای تحقق تمام شرایط و البته از آن دشوار خواهد بود و سپس به نگه داشتن آن برای مدت طولانی” Detter می گوید.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در ثانیه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر